Deep throat nasıl yapılır?

Bir bilen gelip bunu nasıl becerdiklerini anlatabilir mi? Aklıma gelen herşeyi denedim.15, 16 cm'den sonrasına deep throat yapamıyorum.Sırtüstü yatağa yatıp boynu tamamen düzleştirmeyi denedim.Ağzı sürekli açık tutan aparatlarla oynadım.Kusma refleksini yenmek için parmağımı sokup garip alıştırmalar yaptım.Sağ elinin başparmağını avucuna bastır dene dediler denedim.Lakin ben bu büyük penise deep throat yapma korkumdan kurtulamadım.Filme bakıyorum. Kadın maşallah kılıç ustası gibi tek hamlede gözden kaybediyor penisi.Kendimle inatlaşmak ta istemiyorum. Var mıdır acaba bunun başka bir püf noktası?

Güncellemeler:
Bu arada nickimi alenen yazma suretiyle beni gizliye tıklama şansından mahrum bırakan tüm arkadaşlarımı saygı ve sevgiyle anıp gözlerinden öpüyorum :).
Özgüvenime gelsin pointler :).

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en rahat poziyon ters 69dur. yatağa sırtustu enlemesine uzan. başını yataktan biraz aşağı sarkıt..erkeğin hepsiyle girmesini bekle.ama bizzat yapmak istiyorsan başını biraz arkaya yasla. dilini dişçi muayenesinde gibi düzleve dilinin ucunu alt dudağına değdir. derin bir nefes al. kusma refleksi başlayınca çıkart ve tekrar dene. alışacaksın.olabildiğince yavaş yavaş al. boğazına kadar girince topları yalamayı deneyebilirsin. erkekler çok zevk alırız bundan. ayrıca sana bağlı olmadan boğaz kasların penise masaj yapacaklar. ben bu pozisyonda en çok yanakların içeri çökmesine bayılıyorum.

• vay vay vay...sen ne fenasın :))

• Öncekileri Göster
    • ne demek kahlo sormuşsun cevaplayacağız elbette...

• 4 inch su borusu ıle pratık yap ha oda olmazsa hara ya git

Erkekler Ne Diyor 45

• Gelişim sürecin hala devam ediyor, hergün itina ile antreman yapmalısın.

• Sitedeki abaza erkeklerin kraliçesi oldun tebrikler .

• Prenses olmak tercihimdi olsun kraliçe de olur.

• @kahlo-buda seni kurtarmaz. 32. saniye sana:DD link

• Güzeldi ağa hepsini izledim sayende bunu izlememiştim :D

• Ahahaha. Sosisli sen sus :D.

• Tiiiiii gizlenmemişte zındıka bak gece gece

• Ayıp mı tatlı kuşum yaaa :(.

• Yok diil bebem kendini rahat bırak stresten oluyor başaracaksın inanıyorum

• Neyin peşindesin @kahlo:D

• bende çözemedim :D

• Öncekileri Göster
    • Çok karıştı burası :D.

• benim yorumumu caldin ha :D hotdog senden hotdog yaparim bak

• Kahlo ilahi yani sudan çıkmış balığa döndürürsün sen adamı. Bu konulardaki cesaretine hayranım. Ha bu arada bahsettiğin konu hakkında fikrim var mı? Seni aydınlatabilecek görüşüm yok maalesef. Tek önerim, 15-16 cm yeter, kim bulmuş ki bu kadarını alabilen kızı, çoğunluk eminim sadece başını yalamakla yetiniyordur. :)

• erkek için istemiyorki kahlo kendi için istiyor :D

• BU videoda ablalar nasıl yapılacağı üzerinde fikir üretiyorlar. İngilizcen iyi senin, bir seyret bakalım :) link ***-*-*-*bu arada yöneticini dğeilmisin. sana hakaret eden gizli kullanızıların cevaplarını neden silmiyorsun?

• İbretlik kalsınlar bir tanesini sildiğime pişman oldum zaten. Takılsınlar kendi aralarında :).

• Özellikle sana ruh hastası diyen, bu kadar adamın penisi diyen, 1,5 litre yerine 1,5 litre su diyen ..

sözde ahlkalıç.. ama ruhunun iliklerine kadar orspu olan gizli kullanıcı.. tam bir kaltak...aha silerlesen silsinler. sen oku yeter...

bakire kalmak için millete arkadan vermiyosa bende neyim :)

• Artık bana edilen hakaretleri silmeyeceğim karar verdim. İsteyen istediğini atıp tutsun. Benden başka modda silmiyorsa keyfi bilir.

Tepem atarsa artık özelden atılan bütün bakireyim diye çığrınan ama gelip bana hamile miyim, anlar mı diye soran hepsinin capsini koyacağım siteye :). Pislik değil mi?

• Ohannes yazdım kaldirilmiş VARMİ BUNDA KÖTÜ BİR ŞEY AMAÇ NEDİR ?HER Boku Yaziyorlar KALdirmiyorunuz BEnim yazdıgım Bir yerinize mi KAçti ARtık cevabi Kaldiran KİMSE ?

• gırtlak kanseri yapıyomuş deepthroat

• HIV varsa evet. Normal seks yapsan da rahim kanseri olma riskin var.

• bbc education kanalının hazırladığı bir belgesel vardı. A Girl's Guide to 21st Century Sexbu belgeselin içinde vardı diye hatırlıyorum.

• allah seni davul etsin

• Merhaba. Alakasız olacak belki ama bu sitede yazılanları görmeden önce Türk kızlarının çoğunun içinde hiç cinsel dürtü olmadığını sanırdım:) Fikrimi değiştirdiğiniz ve dürüstlüğünüz için teşekkür ederim. Keşke bunu tabu olmaktan çıkarabilseydik toplum olarak..

• bide senin o ağzını öpüyolardır. ıyy.

• sende öyle bir ağızı öpeceksin muhtemelen :) karının ilk oral seks yaptığı adam olacağını mı sanıyorsun :)

• Öncekileri Göster
    • kaşarlıkta son nokta

• joker herkezi kendin gibi sanma.

• bademciklerini aldırman lazım :))

• İlk defa duydum cesaretine hayran kaldım. Ne diyim senin gibi düşünceli sevgili herkesin başına :D

• 35gün

genetik guzum yok sizde öyle bir yetenek siktredin ama emeğine saygı duydum bu da bir aşama.

• google da deep diye aratıp buraya kadar geldim helal olsun sana gizli kullanıcı büyük iş başarmışsın :D 15cm deep için de ayrıca tebrik ederim, yok ki senin gibi bi sevgilimiz amk.

• deep throat için senelerce çalışman lazım tekniği var bu işlerin bunun için kurslar var amerikada bence gitmelisin

• öğrenirsen haber et :/

• montla seviş...

• Bademciklerini aldır :)

• KizlarSoruyor.com sponsor olsun Heather Brooke ile röportaj yapalım...

• Experlerim fena olsun :).

• deep troth konusunda oldukça becerekli olanlar var...bunun için burnundan nefes almayı öğrenerek denemelisin...

• 15-16 cm den sonrasına yapamıyormuş. Kızım 15-16 cm den sonrası için oklava veya merdane ile pratik yapmalısın hey allahım sen akıl ver :D

• her işin uzmanlığı var, iyi profesyonellere bırakın..

• Deepthroat ne baci ?

• sakso diyo yani.

• pardon ya cevabına gülmekten seni şikayet etme yerine bastım hahaha...aman yönetim yanlışlık oldu :-))))

• Yani şimdi senin sorduğunda sorumu! Namusunu ortaya atıyorsun resmen. Bari internette araştır niye millete soruon!

• belki tecrübeliler vardır diye

• Öncekileri Göster
    • Kime nerede çamur atmışım? Ha senin attığınsa güneş balçıkla sıvanmıyor :).

• Tmm seninle muhapptap olmayacağım.. Senin soruna cevap vermem bile yanlış.. Herkes kendi kendine!..

• kahlo rastgele link

• Amacım gerçekten öğrenmekti de maşallah sazan avına döndü.

• o hamsinin nesi oluyor :D

• Hiç boşalmadan uzun bir süre cinsel öğelere maruz bırak kendini. Sonunda o kadar acıkacaksın ki başardıklarına inanamayacaksın. Biz buna azgınlıkta nirvanaya ermek diyoruz. Yeterince azgın olursan daha önceden iğrenç gelen şeylerde iğrençliklerini kaybediyorlar. Bunu bizzat tecrübe etmiştim. Yani deep throat meselesinde değil tabiiki ama belki faydası olur:D Özgüvenine benden de birer point bu arada:)))

• Balığa çıkmışsın bro :D

• Bu akşamlık yemeğim çıktı. Menü=Sazan buğulama, sazan ızgara, sazanlı pilav ... gider :).

• Afiet olsun :))))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 16

• kahlo cesaretin ve özgüvenine 5* :))

• Tenk yu veri maç :).

• Öncekileri Göster
    • eksileyenler saygı duyuyorum :) kahlonun sorusunun özgüven ve cesaret işi olduğu konusnda fikrim hala aynı.eksilere devam kolay gelsin

• Oyy kıyamam ya :D. Bana iyi bir şey demeye gelmiyor demekki :D. Vurun kahpeye filmine döndü soru.

• Bari al bir vibratör de bu sorundan kurtul.Parmaklarını falan yersin, parmaksız kız olma sonra.

• Straponun ucuyla deneyeceğim. Yemeyeceğim parmaklarımı söz.

• Kolay gelsin.

• Teşekkür ederim.

• millet tepki verince sazan avı oluyor... Deep throat mış ilk defa burda duyuyorum bunları acaba biz mi çok temiz yetiştik yoksa alemin çivisi mi çıktı... Kızlar biraz daha masum olmalı diye düşünüyorum şahsen;)

• Kirlenmek güzeldir omo.
      Ha bu arada hala piknik tüpü gibi geziyoruz mini etekli kısa boylu kızlar olarak ;).

• Öncekileri Göster
    • addict sana söz hakkı düştüğünü sanmıyorum... Birilerine yalakalık yapmak uğruna yalan ifitiralar savurma... Bende bir genç kızım ve tayt giyen kızın tecavüze uğramasını isteyecek kadar şuursuz değilim... Sanırım ya hafıza problemi yaşıyosun ki sana b12 almanı tavsiye ederim.. Yada düpedüz palavracısın... Ben yaptığım yorumu çok iyi hatırlıyorummmm beni sinir etme tamam mı! taytla ilgili şu yorumu yapmıştım tayt giyip üstüne kısacık body giyenleri hoş bulmuyorum diye!

• taytla tunikler hoş duruyor... Ama kısacık bluz giyip bitaraflarını belli edenler gel beni taciz et vs... Ya bakınn herkes rahat free olmak zorunda değil tamam mı... Ben kimine göre geri kafalıyım kendime göre olması gerektiği gibiyim o yüzden hedef tahtası yapmanıza gerek yok... Hayatımda en nefret ettiğim şey haksız yere birine taarruza geçmek ben susma hakkımı kullanıyorum...

• vallahi antremani gerektigi birsey ve tekrar tekrar denenmesi gerek birsey...o p*rnoculara bakip kanma bebegim :D onlari o hale getirene kadar agizlarina neler sokmuslardir...aslinda anlattin iyi bir antreman yöntemi,sirt üstü yatmak ve boynunu rahat ve düz sekilde tutmak.önemli olan su: yutkunma refleksini yeneceksin :D yutkunma refleksine savasi ac!:Dcalisa calisa artik :D ben sana yardimci olayim istersen :D hahayt

• Hmm yutkunmak yok yani. Teşekkür ederim tatlım.

• Öncekileri Göster
    • sanada bastiracam ben :D allah allah sagolun

• ne müthiş bir kadınsın sen...:)))+1000

• o ne beee?

• kasma kendini rahat bırak gerisi gelir:)

• bence bu özgüven değil başka birşey ama neyse

• Sazan avı :).

• +1

• bazı şeyler yetenek işidir..çalışmayla başarılamaz..

• aynen öyle...:))))+1

• Abla iddialı :)) 16dan sonrası sorun diyor zaten :)

• deep throat bu da nedir yaww :)

• cahil

• Öncekileri Göster
    • Boşver kuzummm. Deep throat penisi gırtlağa kadar almak demektir.

• zaten sorunda belli etmişsin açıkça bilinmese bile anlaşılıyor..
      ama sitedeki bay cahiller bunları ciddiye alabiliyorlar :)

• Belden bağlamalıyı tak gel, öğreteyim:)

• gerçeğiyle olur o

• Teşekkür ederim :).
      -Ciddiye alır straponla gelirim bak :D.

• kurs açılmıştır...:))))

• Kahlo hangi film o :D

• bende sordum :D

• Öncekileri Göster
    • hotdog :D:DD:D

• Ahahaha kendime gelemedim hotdog ya :D

• Ağır kadınsılık imajın gidince siteden, böyle sorular sorma ihtiyacı duydun gibi.Ayrıca kabul et, hiç bir erkekle bu tecrübeleri yaşamadığın aşikar.

• 7/24 başımda beklediğin için normal karşılıyorum :).

• Öncekileri Göster
    • Dengesizlik ne dediğini bilmemek diz boyu :D.

• Sonunamkadar ayni fikirdeyim

• Gereksiz bu sorun ve gerçekten senin hakkında şüpheye düşürücü. Bu özgüven olamaz. Neyin peşindesin?Oturup açık açık anlatıyorsun. Neticede burası seks sitesi değil herşeyin bir adabı var. Deep Tthoroat ne desen nasıl yapılır desen olur. Bu kadar detaylı anlatmandan dolayı senin bir kız olduğunu ki ne kadar açık görüşlü bir kız olsanda normal bulmuyorum. Sen şimdi diyeceksin siz geri kafalısnız hayır seksin özgürce yaşanması taraftarıyım.Sen de bir nurmara var ama ne çözemedim. Çözmek zorunda da değiliz de rahatsız edicisin.Bu tarz sorunun da burda durması adapsız oldugundan rahatsız edici. Seks bölümü değil burası cinsellik bölümü. Bu kadar erkek bile utanç duyduysa sorundan sende hata.İşine gelmeyince de sazan avı diyerek bunca üyeyi aptal yerine koyma hakkını kendinde buluyorsun. Sazan varsa bir sensin. Sonuçta biz değil kaybeden sensin.Gizli yazıyorum çünkü bana bulaşmanı istemiyorum.

• Nasıl yapılacağını tarif etmeden nasıl anlatacaksın peki? Denediklerim bunlar. Bunlardan başka yöntem bilen varsa anlatsın demişim. Hepi topu bir tane normal cevap geldi.

Rahatsız olan sorularıma bakmasın. Cevaplarımı okumasın. Kimsenin alnına silah dayamıyorum ;).

Cinsellik bölümünde deep throat sormayacağım da nerede soracağım? Flört daha uygun sanırım.

Size boyu mu, işlevi mi soruları yakışır hanımefendi. Ya da anal seks yaptım hamile kalır mıyım soruları.
      Hata ya da bir ayıp göremiyorum.

• Öncekileri Göster
    • Yok cevaplayamıyorsun hoşuma gidiyor hala yorumumu ;).

• gjbhlkn

• Uygulamalı gosterirdim ama erkek yok ya.kendimi agirdan satcam die vermiyorumda kimseyeCok canim cekti

• millete akil veriyosun ama kendi aklin nerde,

• Görünce söylerim :).

• Ya tamam heheheh gülmiycem diyorum gülüyorum. Cesur insan :DHer babayiğidin harcı değil demek ki. Çapı dar demek ki gırtlağının?

• Ahahaha. Sağlam küfür yedim ama arada bir bağyandan uçurdum neyseki :D.

• Öncekileri Göster
    • Ashdgdfahsjd mavi ekran verdim.

• xhamstercılaştıramadıklarımızdanmıydınız?

Yükleniyor...