Hergün mastürbasyon yapmanın bir zararı olur mu?

bakireyim sadece klitorisi uyararak mastürbasyon yapıyorum. ilerdeki yasantımda bi sorun yaratır mı ya da fiziksel değişiklikler olur mu;? yani eşim benim cok mastürbasyon yapmıs olduğumu anlar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• canın istiyosa yap nerden anlıcak anlayamaz takıl kafana göre rahat ol

Erkekler Ne Diyor 17

• sıradanlaşır ve gün içinde yorgun olmana sebebiyet verebilir.

• Yanlışlıkla bakireliğini bozmadığın sürece problem yok.

• sevişirken aranı okşarsın ordan anlayabilir çünkü öyle zevk almaya alışmışsın bi de anlasa nolcak sankiiiii ...

• Eşin nerden anlayacak ya allasen

• anlasa ne olur suçmu?

• hergün yapma hararet yaptırırsın. bu ileride sana hastalık olabilir. yapmadan uyuyamazsın mesela

• tatlım klitoral orgazmdan sonra vaginal orgazm boşaltmazsa oral seks isteğin olabilir illaki klitorisi uyarman gerekebilir

• hayır olmaz bence

• Bakire kaldigin surece anlamaz meraklanma

• mutlaka sizi yoracak ve daima uyku ihtiyacı hissedeceksin...fazla zorlama derim...haftada 2-3 iyidir..unutma herşeyin fazlası zarar...

• eşin anlamaz ama sürekli yaparsan eşinle sevişmekten tat alamazsın. sadece ihtiyaç duyduğun zaman yap. bir de zaten az masturbasyon yapanlarda vulva ve dudaklar, açık ve sarkık olmaz. kapalı olur. ama zaten herkes mastıra dayandığı için, öyle kapalı derli toplu görmek zor. :) hem eşin anlasa ne olur. o da yapmıştır zamanında.

• ne gerek var her gün kendini heba etmene ? Dizginlerini biraz eline al, yavaşla. Esin anlamaz nerden anlayacak ama cinsel ilişki için problem olabilir yani tat almayıp tekrar eski yaptığın işe geri dönmek isteyebilirsin

• anlar mı anlamaz mı bilmemm ama mesala ben seninle evlenmem, adamın iliğini kurutursun be

• Olur..Kendinizi klitoral orgazma alıştırır ve ileride vajinal orgazm olma zorluğu çekersiniz. Abartmayınız..

• Doğru söze ne hacet :).

• hehe aynen ilerde sorun yasayıp hardar hocaya mesaj atarsınız anca :D

• :)) bir yerden sonra aşınırsın dikkat et

• cırcır mırcır olursun aman diyim

• sayıya değil şiddetine bağlı? yani çok basınçlı mı az basınçlı mı yaptığına ;) :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet.Evlenince vajinal orgazm yaşaman zorlaşır.Bu sefer zevk almıyorum dersin.Çünkü klitoris orgazmına alışmış olduğundan öbürüne geçişte zorlanırsın.Azaltmaya başla.

• Hergün yaparsan çok zevk alamazsın sürekli boşalmak sürekli mastürbasyon yapmak o işi sıradanlastirır daha uzun sürelerde yap bak göreceksin ki daha çok zevk alacaksın . Evlenince esinın anlamasına imkan yok

• ya zaten zevk alamıyorum takıntı oldu diyelim orgazm bile hosuma gitmiyo.. böyle vajinamın şekli şemali değişmez mi sonra daha sevgilisi olmamıs bi kızken .rospu muamelesi görmeyeyim?

• he cok sevgilisi olana .rspu oluo yani.. kafaya bak kafayaa .. pehhhh

• Aaa anlaşılmaz mı hiç kız.Ve bunun için de çok kızacaktır "Benden başkası dokunamaz sana,kendin bile olsan" diye.

• site sahiplerine seni şikayet edicem bizzat.her sorunun altında dalga geçerek cevaplar veriyosun sırf xper puan kazanmak ugruna.

• Acayip güldüm şu anda ortamdan yarılcam birazdan :D

• Cips kola falan da söyle de bir işe yarasın :D

• bu kafayla masturbasyon yapma bence bi işe yaramaz.eşi anlar mıymış.hahah.

• bende her gün yapıyorum :) bilmm sıkıntı olabilir

• gına geldı artıkk :))

• yuh be kızım ben masturbasyonu bile haftada 2 ye indirdim 5 idi :D sanada tavsiyem azalt bunu ;)

• hafta da 2?yazık be annene yavrucum çarşaflar forağ

• Şöyle bi sıkıntı yaratıyor cinsel ilişkiden yeteri kadar zevk alamama gibi problem oluyor.. Ve yeterince ıslanmıyosun. Çünkü ben daha önce cinsel ilişkide gayet şırıl şırıl ıslanırken masturbasyona alışınca sular kesildi benim musluk tıkandı:)))

• itinayla yardımcı olunur :)

• Öncekileri Göster
    • çok doğru

• isi bilen her turlu acar o muslugu kızım :) nerelere dokuncagını bilen bir erkek ile birlikte olmadıgın belli =) ard arda 5 kez muslugu actıgımı bilirim :) tabi kızın durumu malum ayakta bile duramıyodu :D

Yükleniyor...