Anal sex sonrasındaki oral sex sağlık açısından sorun olur mu?

Gizli Üye
sevgilim dün akşam anal sex sonrasında oral sex yapmak istedi.uzun süredir birlikteyiz ama ilk defa böyle bir isteği oldu.biraz tereddüt etmekle birlikte istediğini yerine getirdim.ilişkinin en başında ikimizde duşumuzu almıştık ama sağlık açısından bir sorun olur mu :S
Güncellemeler
+1 yıl
olay anından itibaren yaklaşık 30 saat oldu bir sorun yok.merak edenlere duyrulur :)
Anal sex sonrasındaki oral sex sağlık açısından sorun olur mu?