Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Kızlar seks'i erkeklerden daha az mı ister?

ben şu ana kadar hiç bir kızdan hadi bugün seks yapalım diye bi cümle duymadım . bunun nedeni ne ?

Güncellemeler:
isteyip istemediğini nasıl anlayabilirim ?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de yaşıyor ve hala ikinci sınıf insan muamelesi görüyor hatta seks yüzünden damga yiyiyor, öldürülüyor, işkence görüyor, töreye kurban gidiyor olmamız olmasın ?

5|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Bakışlarından anlayabilirsin ve toplumumuzda cinsellik tabudur bu sebeple çoğu kadın gelipte istiyorum demez evli degilse

0|0
    0|0
  • Biz daha beteriz merak etme :)

Sadece dışarıya vurmuyoruz.. Hele ki Türkiye gibi bir ülkede..

0|1
    0|0
  • muhtemelen evli değilsin ondan

erkekler genelde bu tür kızları kaşar diye tarif eder

bu tarifi alma istemeyen tüm kızlarda böyle bişey demez

1|1
    0|1
  • ateşlisine denk gelmemişsin...ben bu konuya tezat oluşturan bir örneğim.

0|2
    2|1
    • cok yanıosun herlade :D

• ben mesela dışardayken pipetli içecekleri tercih ediyorum o konuda...içme şeklimi değiştirdiğim zaman gayette belli oluyor...evdeykende dudakları yalarak gayette iyi bir şekilde belli ediyorum.

• burda oda ısısı 80 fahrenayta çıkmış :D

• sana demiyo olabilirler :D

0|1
    0|0
    • biri desin şu çocuğa :d

• çiçeklere su vermeyi unutmayınız ve kadınlar bir çiçektir diyip güldürürken düşündürebildiğimizi de gösterip bu gecelik beraberliğimizi burda noktalıyoruz... esen kalın .. sevgiler..

• iyi geceler:)

• hepsi ister belli bi yaşta da pek dışına yansıtmazlar

0|1
    0|0
    • hangi yaşlarda mesela

• İstemekle yetinmeli o halde :)

• e yani çok küçük daha

• kadınlar itiraf etmesede 3'de 2 si erkeklerden daha çok seks ister.

0|4
    0|0
  • benimle tanışmadın da ondan. ben olsam hadi bi daha seks yapalım derdim ;)

0|2
    0|0
  • cunki seks yapmayinca kadinlarin hic bi yerleri agramiyor...dayana biliyolar..

ama erkeklerin daha cok ihtiyaci var buna...onun icin...

0|0
    0|0
    • erkeklerin hiç bir yerinin ağrıdığı falan yok,külliyen uydurma..sadece kıza vicdan azabı çektirip işi götürmenin bir taktiğidir bu...

• kızlarda ister ama onu ateşleyen bir partneri varsa ister mesela ben direk söylerim canım seni istiyor :) hadi yapak :D:D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ben duydummmmm biraz daha araa :)

0|0
    0|0
  • En çok kızlar arasında ve erkekler arasında kaşar damgası yemekten korktukları için lise yıllarında bu beyinlerine kazınıyor.İsteseler bile çok azı hareketleriyle belli eder.

0|0
    0|0
  • Yo kim demiş. Onlar bizden daha çok istiyorlar ama belli etmiyorlar.

0|0
    0|0
  • çoğu bizden sapkın muhabbeti cinselliğe kendileri getirir zaten

0|1
    0|0
  • yeterince seksi değilsin demek ki, yoksa kadinlar da en az erkekler kadar istiyor

0|0
    0|0
  • bence bizden daha az istiyolar

1|0
    0|0
  • belli etseler isimleri bir peynir türüne çıkabileceği için o yöndeki isteklerini genellikle belli etmezler, tabii bu durum ilişkinin başları için geçerli. ilerleyen safhalarda gayet güzel belli ediyorlar.

0|0
    0|0
  • ya ilk tanıştığın dönemlerde tabiki açık açık gel sex yapalım diyen bı kız bulamazsın dolaylı yollardan belli eder,ilişki uzadıkça 1 yıl 2 yıl kadar o zaman söyleyebilir rahatlıkla .

0|0
    0|0
  • yooo ...onlarda en az bizim kadar isterler ama

iradelerine bizden daha çok hakimdirler..

birde öyle uluorta gevezelik yapmazlar bu konuda...

0|0
    0|0
  • Bu konuda kadınlar sözleriyle değil gözleriyle bunu ifade ederler ;-) kadınların bakışlarını öğrenmek demek kadınları anlamak demektir...

0|0
    0|1
  • İsteseler nolcak belli edemedikten sonra ? Türk kızları malesef çoookk pasif çok duyarsız erkegi anlayamıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...