Kızlar seks'i erkeklerden daha az mı ister?

ben şu ana kadar hiç bir kızdan hadi bugün seks yapalım diye bi cümle duymadım . bunun nedeni ne ?

Güncellemeler:
isteyip istemediğini nasıl anlayabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Türkiye'de yaşıyor ve hala ikinci sınıf insan muamelesi görüyor hatta seks yüzünden damga yiyiyor, öldürülüyor, işkence görüyor, töreye kurban gidiyor olmamız olmasın ?

• mukemmel bırcevap..

Kızlar Ne Diyor 10

• Bakışlarından anlayabilirsin ve toplumumuzda cinsellik tabudur bu sebeple çoğu kadın gelipte istiyorum demez evli degilse

• Biz daha beteriz merak etme :)Sadece dışarıya vurmuyoruz.. Hele ki Türkiye gibi bir ülkede..

• bastırılmış duygular diyorsun yani :)

• Kesinlikle :)

• muhtemelen evli değilsin ondan erkekler genelde bu tür kızları kaşar diye tarif eder bu tarifi alma istemeyen tüm kızlarda böyle bişey demez

• ateşlisine denk gelmemişsin...ben bu konuya tezat oluşturan bir örneğim.

• cok yanıosun herlade :D

• Öncekileri Göster
    • ben mesela dışardayken pipetli içecekleri tercih ediyorum o konuda...içme şeklimi değiştirdiğim zaman gayette belli oluyor...evdeykende dudakları yalarak gayette iyi bir şekilde belli ediyorum.

• burda oda ısısı 80 fahrenayta çıkmış :D

• kadınlar itiraf etmesede 3'de 2 si erkeklerden daha çok seks ister.

• pardon yanlis yere yorum olmus

• hepsi ister belli bi yaşta da pek dışına yansıtmazlar

• hangi yaşlarda mesela

• Öncekileri Göster
    • İstemekle yetinmeli o halde :)

• e yani çok küçük daha

• sana demiyo olabilirler :D

• biri desin şu çocuğa :d

• Öncekileri Göster
    • çiçeklere su vermeyi unutmayınız ve kadınlar bir çiçektir diyip güldürürken düşündürebildiğimizi de gösterip bu gecelik beraberliğimizi burda noktalıyoruz... esen kalın .. sevgiler..

• iyi geceler:)

• kızlarda ister ama onu ateşleyen bir partneri varsa ister mesela ben direk söylerim canım seni istiyor :) hadi yapak :D:D

• Partner nasıl ateşlerse peki ?

• iyi sex yaparsa ateşler

• benimle tanışmadın da ondan. ben olsam hadi bi daha seks yapalım derdim ;)

• 1ay

ah nerde senin gibisi bu devirde :)

• cunki seks yapmayinca kadinlarin hic bi yerleri agramiyor...dayana biliyolar..ama erkeklerin daha cok ihtiyaci var buna...onun icin...

• erkeklerin hiç bir yerinin ağrıdığı falan yok,külliyen uydurma..sadece kıza vicdan azabı çektirip işi götürmenin bir taktiğidir bu...

Erkekler Ne Diyor 11

• Yo kim demiş. Onlar bizden daha çok istiyorlar ama belli etmiyorlar.

• ben duydummmmm biraz daha araa :)

• çoğu bizden sapkın muhabbeti cinselliğe kendileri getirir zaten

• En çok kızlar arasında ve erkekler arasında kaşar damgası yemekten korktukları için lise yıllarında bu beyinlerine kazınıyor.İsteseler bile çok azı hareketleriyle belli eder.

• ya ilk tanıştığın dönemlerde tabiki açık açık gel sex yapalım diyen bı kız bulamazsın dolaylı yollardan belli eder,ilişki uzadıkça 1 yıl 2 yıl kadar o zaman söyleyebilir rahatlıkla .

• bence bizden daha az istiyolar

• belli etseler isimleri bir peynir türüne çıkabileceği için o yöndeki isteklerini genellikle belli etmezler, tabii bu durum ilişkinin başları için geçerli. ilerleyen safhalarda gayet güzel belli ediyorlar.

• İsteseler nolcak belli edemedikten sonra ? Türk kızları malesef çoookk pasif çok duyarsız erkegi anlayamıyorlar

• yeterince seksi değilsin demek ki, yoksa kadinlar da en az erkekler kadar istiyor

• yooo ...onlarda en az bizim kadar isterler amairadelerine bizden daha çok hakimdirler..birde öyle uluorta gevezelik yapmazlar bu konuda...

• Bu konuda kadınlar sözleriyle değil gözleriyle bunu ifade ederler ;-) kadınların bakışlarını öğrenmek demek kadınları anlamak demektir...

Yükleniyor...