Yastık üstünde mastürbasyon yapıyor musunuz?

yastığın üstüne çıkıp sürtünerek mastürbasyon yaptınız mı? ben ele klitorise dokunarak orgazm olamıyorum bu şekilde yapıyorum, neden acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 20

• Hiç yapmadım.

• Tahriş olur yahu :) Aman yapmam ben

• doktora görünmekte fayda var

• neden?

• benim bi arkadaşım var adama gece yatmaya yastık ver başına koymaz arasına koyarda uyur o kadar yani... :) boyun ağrısına razı adam

• sen elle kendi kendini gıdıkladığındamı daha çok huylanıyorsun yoksa başkası gıdıkladığındamı?

• sana birisi soktuğunda daha çok hoşuma gidiyor salak.

• Öncekileri Göster
    • valla verilebilecek en mantıklı cevabı verdim ama anlayan yok

• valla süpre koymuş cevabı tebrikler :)

• Ergen zamanlarımda, yumuşak bir battaniyeyle kavrayarak bir kez yaptığımı müthiş zevk aldığımı hatırlıyorum.

• ata biner gibi ahahahhaha :D

• Öyle deme, çok zevkli :D

• bilemem valla da tahris edicen tum altini o olacak :D

• yastıkla süper oluyo

• Yastık bence halinden memnun :D

• çünkü bir seye sürterek yapmak daaha zevk verir ozellikle yastık.

• elinle dokunmak sana tuhaf geliyor olmalı bir çok kızda olduğu gibi.Bakire olmasaydın senin için en iyisi vibratör derdim.Ama yastık sert ve küçük olmalı hatta sana tavsiyem kanepe kolluklarıda işini görür.Sert olmalı ve sabit olmalı daha iyi hissedersin.Vajinanın üst kısmına doğru bastır sertçe sonra yavaşça hareket et çok hoşuna gidecektir

• Başka Yolları Denemende Fayda var sonuçta Yastıkla nereye kadar demi bi vibratör almanı öneribilirm...))

• :)) yastık kesmiyor ya yatak yorgan bazen bazayla orgazm oluyorum

• kople baza filan :)

• :)) AYNEN öyle

• buda senin tarzın...her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır yani...

• yastığa sürtünerek ben de çok kez mastürbasyon yapmıştım.güzel oluyor gerçekten.

• Halıya sürtünerek yapan arkadaşım var.

• ıyyy o yastık kokuyodur yaw:S 2 güne bi yastık yüzü yıkıyosundur...:)

• yastık ergenlik dönemimde vazgeçilmezimdi kızlar hastası oluyor yastıgın bakireyse

• yastığı hiç duymamıştım, biraz tarif etsenize, erkekler nasıl yapıyo yastıkla, külot olmadan mı?

• google

• biliyorum kızlar genelde yastıkla yapar, ama erkekler yastığa pek tecavüz etmezler, sabun dururken :)))

Kızlar Ne Diyor 7

• Pek kullanmama rağmen, evet yastık mükemmel oluyor. Daha çabuk ve daha fazla zevk veriyor :)

• Bnce bacaklarının arasında biri varmış hissi verdiqi için bunu kızlar sık sık deniyordur sanırsam.)

• daha öce yapmıştım. yastığa sürtünerek orgazm oldumelle yaparken daha çok hayal gücü gerekiyoyastıkta ise bacaklarımın arasında biri varmış gibi geliyodu

• Ben yaptim yastikla simdi ama elimle yapiyorum, yada banyoda cok hizli akan suyla yapiyorum. Cok zevkli tavsiye ederim.

• Yatak varken neden yastık?

• Denemek lazım ilginç görünüyor :D

• el daha kolay aslında bence biraz daha dene :)

• Canım sıkıldıkça ben de teddy bearımla sevişiyorum.

• Bari ayıcık'ı alet etmeseydin :D

Yükleniyor...