• Sor
  • Bence

Penisim tam sertleşmiyor. Sorun nedir?

Lütfen bana yarım edin sorun büyük.son 1 haftadır penisim istediğim gibi sertleşmiyor yarı sertleşiyor sonra hemen iniyor korkmaya başladım

En İyi Görüş

• İktidarsızlık olsaydı hiç sertleşmezdi ya da fiziki bir problem olsa çok yumuşak ve soluk olurdu.Hiç sertleşmemesi gerekirdi.Ancak azda olsa sertleşmesi bir sorun olmadığını gösterir.Dert edecek bir şey yok.Sadece psikolojik bir durum.Yakın zamanda düzelir.Sigara ve alkole 1-2 hafta ara ver.Sebzeyi bol tüket özellikle ıspanak.Bunlara rağmen doktora gitmeyi ihmal etme...

Kızlar Ne Diyor 2

• hah olacağı oydu.. üstüne fazla gitme ufaklığın.. bi süre yalnız kalmaya ihtiyacı var anlaşılan.

• Çözümü kızda arayıp bulma - Zamana birak yada Doktora git

• bırakmakla ne alakası var

Erkekler Ne Diyor 11

• Strestendir stresten.Kafan rahat değilse sertleşmez

• Sen bir üroloğa gözük salla milletin ne söylediğine doktor bile küfrediyor kadınlara bu hususta takma fazla kafana vajinusmus olan menapoza giren kisti olan kokanlar kendi haline bakmaz dalga geçer sen boşver tedavisi hertürlü mevcut kardeşim ilaç firmaları ve medikaller ile çalışıyorum dolayısı ile doktorlardanda herkonuda ve konferansta bilgi sahibi oluyoruz keyfini kaçırma geçmiş olsun...

• hemen dr. git. yoksa öyle kalır...

• Kullandigin herhangi bir ilac veya madde bu duruma yol acabilir.yada akut stresorler.sinaw olur maddi sikintilar olur.biraz daha uzun surerse birvurologa basvurmalisin.cunkuvgencsin.1ay bekle baklim

• psikolojiktir...

• arada oluyor öyle şeyler.tadı tuzu onlar.merak etme ;)

• psikolojık bır olay bu. terapi alablırsın.

• iyi işte la daha çok zevk alırsın.bi de çok sallama bence.şimdi kızlar gelip penisin kopsun çükün düşsün falan diyecek :d

• kızla beraberkenmi yoksa sadece kendi elindemi ?

• ya kız arkadaşımın yanından geldikten snra oldu zaten

• Öncekileri Göster
    • onunla telefonda veya camda görüştüğünde kalkıyormu s..kn

• ddenemedim

• uzun süredir boşalmayınca böyle şeyler oluyor .

Yükleniyor...