• Sor
  • Bence

Çıplaklık hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Evde, plajda veya başka bir yerde. Çıplaklık hakkında neler düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• doğduğumuzda da çıplaktık öldüğümüzde de çıplak olucaz

• yok yavv kefen verırıler merak etme

• thanks god

Kızlar Ne Diyor 6

• severim. Evde çıplak dolaşırım kimse yokken. Özgür hissederim.

• evet evde kimse yokken çıplak dolaşmak insana iyi geliyor ama bazen biri varken dolaşmak heyecan katıyor. (sevgili gibi)

• evde yanlızken seviyorum çıplaklığıkıyafetlerin verdiği bir rahatsızlk olmadanplaj da muhtemelen güzel olur. bikinine kum kaçma riski olmaz muhtemelen

• çıplaklık değil de dekolteyi daha çok severim. hem de her türlüsünü. göğüs, sırt, bacak...

• Cheeky diye bir erotik film var. Hayatimdaki rolü büyüktür. Ciplaklik güzel sey. Kendimi hep begenir, kendime hep güvenir yalniz oldugum zamanlarda ya da sevgilimle evde hep ciplak dolasirim. Üstelik tamamen, ciplak yemek yapariz egleniriz, cok mu garip geliyor :)

• valla bana garip falan gelmiyor, bende senin düşüncelerine sahibim, benimde bu şekilde olmak hoşuma gidiyor...

• dediğin filmi merak edip izledim... erotik demişsin ama p*rnoya çok yakın bir film...

• bence erotik ;) yada tamam konulu p*rno diyelim :)

• üzerinde düşünmüyoruz

• Çıplaklıktansa kıyafetlerle sevişmek daha tahrik edici

• işi sonuca bağlamak için zaman kaybı bu ya :) hele bu sıcak havalarda

• Sıcakta olmaz :d

• yani bende onu diyorum işte, sıcakta en iyisi çıplak olmak... sıcakta da tahrik edici yöntemler var sonuçta :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece çıplak olman gereken yerlerde çıplak olman gerektiğini .

• yanımda sevgilim varken severim. neden sorun olsun.

• bazen rahatsızlık verici. Bazen ilgi çekici.

• kendine güvenin simgesi olmalı cıplaklık...saklayacak hiç birşeyim yok demeye gelıyor sanırım, ama bazı seyler saklı daha cazip gelıyo, gözle görmeiğin arzzularını ayaklandırıyo.. devamlı görmek sakıncalı olabillir. her iki taraf içinde...

• Banyo yaparken içinde bulunduğumuz durum.

• çıplaklık insanın doğasında var,annemizin karnından kot-tişörtle çıkmadık ama ne kadar çıplak kalırsan karşıdakinin vücüudu sana cazibesiz gelir,değersizleşir bazı şeyler

• aşık olduğun insanla baş başayken olduğunda MÜKEMMEL olur çıplaklık.

• ...çünkü en değerli giysiniz cildiniz:P

• Çıplaklık tuhaf geliyor bana elbise olacak .

• cıplaklıgı hamamda sevıyorum

Yükleniyor...