Bir kadına veya erkeğe ayak veya kalça masajı yaptınız mı?

Evet arkadaşlar daha çok tahrik unsurları gereği böyle bir masaj yaptınız mı?Veya tamamen kendisini rahat hissetmesi için ayak veya kalça bölgesine masaj yaptınız mı?''Kadınlar için erkeklere,erkekler için kadınlara''

Güncellemeler:
Bu sitede bir veya birkaç tane erkek sevmez eksici var.Yine başlamışlar.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ayak masajı hep yapıyorum. Tahrik unsuru olarak değil. Sadece rahatlatma amaçlı.

• Hayır.

• Bir kadına ayak masajı yaptın mı peki?

Kızlar Ne Diyor 6

• ben yaptım

• yapmadım ben.. bana ne

• ayaklarimla baska birseyine masaj yaptim puahaha :D gidiklandi ayaklarim biraz ama cok degisik ve güzel bir his aldim ,tavsiye ederim

• evet diyorum :D pimposuna yani

• Düşündüğüm yerine mi?

• evet sevgilime hem ayak hem kalça masajı yaptım. Kalça masajı erkekleri ciddi manada rahatlatır

• anne farklıda geçipte arkadaşlarımın ayaklarını kalçasını mıncıklamam :))) eli olan kendininkini mıncıklasın banane ya:)

• Ne varmış ayak masajı yapmakta yahu,ben anneme bile ayak masajı yaparım.
      Hemen herşeyi neden sapıklığa yoruyorsunuz.

• kadına niye yapayım yahu :D:D sapıkmısın

• Öncekileri Göster
  • Sevgilime yaptim bi kere sonucta aramizda biseyler gecti bile bundan sonra ondan igrenmem sacma olur :)

• Hayir

• Bir kadına yaptın mı?

• ikisinide yapmadım :) bir kere ayak masajı yapmam için o ayağını dezenfekte etmeli :D kalça masajına yorum yapmıyorum bile :D

• bende ciddi söylemediğini biliyorum yahu :)

• Espirisine söyledim yanlış anlama.
      Ben ne ayak yıkarım nede ayaklarımı yıkatırım.Kişisel temizlik işlerini kişiler kendileri yapmalı elbette.
      Sonra üyeler ciddi söylediğimi sanıyorlar.

• oldu başka derdin? köpeğiz ya biz ayak suyunuzu içelim sizde için o zaman

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaptım zevk meselesi

• Kimseye yapmadım ama sırt ve bacak masajı yaptırdım , tellaka .

• Haha ellerinden gelen sadece eksi vermek ise umursamaya değecek seviyede değiller . boş ver .

• yok hiç yapmadım evlenince artık

• el ve agiz yardimiyla ikisini de yaptim.

• Romatizması olan bi kız arkadaşıma ayak masajı yapmıştım agrısı dinsin diye ama hiç tahrik olmadık suyunu mu fazla koyduk ki.

• fiskiyeylen sıkcam suyu.

• Suyunu az koy bir dahaki sefere.1 litre falan su koy, yarım kiloda minare gölgesi atmayı unutma içine

• Aynen benim ki fazla cıvık oldu demek ki.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...