Balık etli kadınların sıfır beden kadınlara nazaran yatakta erkeklere daha cazip gelmesi hakkındaki fikirleriniz neler?

Dr_Yalan
Her ne kadar tüm bayanlar kilo verme aşkı ile yanıp tutuşsa da sevgilime talimatıma bu konu da açık ve net 65 kilonun altı ayrılık nedenimdir !

Erkek altında tahta istemez bayanlar sıfır bedeniniz sadece bikini giydiğiniz de işinize yarar yahut dar elbiselerde ve şahsi olarak bu beni hiç mi hiç etkilemez.

Ben yatakta gidip gelirken ne tahta isterim ne yağ tulumu. Hatta sevgilim o minicik göbeği gözüme deli gibi seksi gelir. Her giriş çıkışımda dalganan vücut beni daha çok tahrik eder. Bayan dediğin iskeletimsi değil etli olmalıdır. Etli olmalı ki dog style de erkeğiniz ellerini beline doladığında kemik yerine insanı baştan çıkaran vücut kıvrımlarınız vasıtası ile bulutların üzerine çıksın. Erkeğiniz mutlu olsun ki siz de mutlu olun. ( aynı zaman da kadınlarınız mutlu olsun ki sizde mutlu olun erkekler )

Okuduğum bir kitaptan aktarayım isimleri ve anlatımı bire bir hatırlamıyorum ama kahramanımız olan bayan bir arkadaşı ile konuşurken şöyle diyordu;

+Şişko Ayseyi tanıyor musun ?

- Sen ona şişko mu diyorsun bilmiyorum ama tanıyorum.

+ Özür dilerim aranız da bir şey mi var ?

- Evet

+ Kilolu bayanlardan hoşlandığını bilmiyordum.

- Erkekler sokakta kollarında ince belli hatunları isterler ama yatakta kiloluları tercih ederler.

Yani elemanımız resmen burada tahta hanımlara kola takılan çanta muamelesi yapmaktadır. Acı ama gerçek bu böyledir.

Efem sizlere tavsiyem şu olacak bu hususta; Hani basit bir kilo boy formülü var ya tüm bayanlar bunu bilir işte ona bir +5 yahut +10 ekleyiniz ki bu minimal olanıdır.

Ve lütfen kendinizi salı vermeyip bu kiloda sabitlenmeye çalışınız. Size yağ tulumları olun demiyorum sadece balık et iyidir diyorum.

Bu başlıkta neden kamilden bahsetmediğimi merak edecek olan var mı bilmiyorum lakin şu an kendisine kızgınım biraz bu yüzden onun ile aramızda bu konu da gerçekleşen beyin fırtınasını başka bir soru da yazacağım.

Fikirlerinizi paylaşınız ki kararsız durumda ki tüm bayan arkadaşlara yardımcı olalım.

Bir saygısızlığım oldu ise af ola.

Saygılar efem saygılar...

Dipnot: Anketi pas geçmeyelim... Camiye yardımcılar gibi hissettim kendimi yahu.
Balik etli bayanlar daha seksidir.
Ince bedenli bayanlar daha seksidir.
Kilolu bayanlar daha seksidir.
Nefes alsin yeter.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Balık etli kadınların sıfır beden kadınlara nazaran yatakta erkeklere daha cazip gelmesi hakkındaki fikirleriniz neler?