Makattan sıvı gelmesi...

gençler bu ciddi bir durum, espri yapmıyorum. Sağlık problemi mi... Yani zevk duyabileceğim bir etkinlik yapmaya başladığımda (!anladın) bir süre sonra z. suyuna benzer bir sıvı geliyor. Bu nedir, neden gelir bileniniz var mı?

Güncellemeler:
yani normal oturuyorum. ... izlerken terler gibi makattan sıvı geliyor. Hastalık belirtisi mi, sorun ne bilen var mı ?
bakınız, anüse hiçbir şekilde dış etken olmuyor !

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Normalde insan dışkısı serttir eğer o zevk suyuna benzer kayganlaştırıcı sıvı gelmeseydi bağırsaklarını parçalardı, Zaten kimi insan kabul eder kimi etmez ama büyük tuvaletini yaparken hem zorlanırsın hemde tuhaf bir zevk alırsın bu zevki aldığında beynin o sıvının salgılanmasını sağlar ki üstteki nedenden dolayı... Anladığım kadarıyla kendi kendine anal oyunlar oynuyorsun ve sorun da şu bu gelen sıvı zararlımı? hayır eğer o sıvı gelmeseydi arkana yerleştirdiğin nesneler bağırsaklarına çok büyük zarar verirdi.. Umarım aydınlatıcı olmuştur...

En ii cevap seçip 5 puanımı isterim :p

• ya bro salladım, ağrı yok sızı yok,baktım kanser ,hemeroid falan e kan da yo. // sadece iş başındayken değil gezerken de anlaşılıyo ıslaklıktan... komedi filmi oldum ya la.

• haksızmıyım ama :) ya güldüğüm için kusura bakma lütfen bu arada ...

• ohoo herkes böyle tepki vercekse baya ..şak konusu olcam :) yok ya ben tırstım. araştırmaya devam.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• diskiyi yaparken mi gelyo .normalde mi

• normalde tabiki. yoksa doktora giderdim farkettiğimde. Bu ne biliyim rahatsızlık yapmıyo ama bir hastalıgın falan belirtisi mi...

Erkekler Ne Diyor 1

• yani senin makatındanmı?

• iyi devam sen. ben doğuştan gelen bir sorundan bahsediyorum. hiçbir dış etken yok anüse :/

• hihi :P ben şişe sokuyorum bişi olmuyor onlardan bişi olmaz :P

• iltihap olabilir hemoroid olmuş olabilirsin analına bişeyler sokuyormusun

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...