• Sor
  • Bence

Makattan sıvı gelmesi...

gençler bu ciddi bir durum, espri yapmıyorum. Sağlık problemi mi... Yani zevk duyabileceğim bir etkinlik yapmaya başladığımda (!anladın) bir süre... Daha Fazla

Güncellemeler:
yani normal oturuyorum. ... izlerken terler gibi makattan sıvı geliyor. Hastalık belirtisi mi, sorun ne bilen var mı ?
bakınız, anüse hiçbir şekilde dış etken olmuyor !

En İyi Görüş

• Normalde insan dışkısı serttir eğer o zevk suyuna benzer kayganlaştırıcı sıvı gelmeseydi bağırsaklarını parçalardı, Zaten kimi insan kabul eder kimi etmez ama büyük tuvaletini yaparken hem zorlanırsın hemde tuhaf bir zevk alırsın bu zevki aldığında beynin o sıvının salgılanmasını sağlar ki üstteki nedenden dolayı... Anladığım kadarıyla kendi kendine anal oyunlar oynuyorsun ve sorun da şu bu gelen sıvı zararlımı? hayır eğer o sıvı gelmeseydi arkana yerleştirdiğin nesneler bağırsaklarına çok büyük zarar verirdi.. Umarım aydınlatıcı olmuştur...En ii cevap seçip 5 puanımı isterim :p

• o zevki bi türlü alamıyorum ben ya :P nasıl bişi acep :D

• Öncekileri Göster
    • haksızmıyım ama :) ya güldüğüm için kusura bakma lütfen bu arada ...

• ya bro salladım, ağrı yok sızı yok,baktım kanser ,hemeroid falan e kan da yo. // sadece iş başındayken değil gezerken de anlaşılıyo ıslaklıktan... komedi filmi oldum ya la.

Kızlar Ne Diyor 1

• diskiyi yaparken mi gelyo .normalde mi

• normalde tabiki. yoksa doktora giderdim farkettiğimde. Bu ne biliyim rahatsızlık yapmıyo ama bir hastalıgın falan belirtisi mi...

Erkekler Ne Diyor 2

• yani senin makatındanmı?

• evet

• Öncekileri Göster
    • hihi :P ben şişe sokuyorum bişi olmuyor onlardan bişi olmaz :P

• iyi devam sen. ben doğuştan gelen bir sorundan bahsediyorum. hiçbir dış etken yok anüse :/

Yükleniyor...