Spank: Seks sırasında popoya şaplak keyifli mi ?

eveet beyler bayanalar sorumuz kısa, basit ve net :)Californication dizisini seyrettiğim şu dakikalarda 1.sezon 6.bölümde geberesiye güldüm biraz önce.adamımızı ve karısı bir değişiklik istediler. Adamımız doggy style pozişınında karısına bir şaplak çakıverdi :)kadın aaah diye bağırdı vs..evet..erkekler şaplak atmaktan hoşlanıyor musunuz?Kızlar bir şaplak hoşunuza gider mi ?yorumlar piliiiz :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• keyifli çok.

• geç mi oldu :)

• :)

• thx

Kızlar Ne Diyor 9

• eller saça dolanmış olursa spankla birlikte tadından yenmez :D

• tam benim sevdiğim stil :)

• hoşuma gitmez.

• biz kadınlarda biraz mazoşist duygular var acıdan zevk alıyoruz tokatlaması hoşuma gidiyor

• Hosuma giderr

• Hayır

• abartılmazsa zevkli oluyor

• ara sıra denk geliyorum da ,merak ediyorum jok , sırf sen oldugun için mi tepki alıyorsun .

• insanlar seks yapıyorlar bi tek adres. gerçekten yapıyorlar. sonra şaplak var, oral var, pozisyonlar var.., insanlar sevişiyor. herkes hz. meryem değil bu dünyada.

• değerli addict yorumunu yeni gördüm jok. a gıcıklarmış felan demişsin şahsen tanımam etmem fakat yazdığı soru sorumsuzca ve tahminimce site adminlerinin gözünden kaçmış olabilir ben sadece ahlak diyorum...sadece ahlak..başka vurgu yok...

• Sanırım bazılarının bana özel gıcığı var, oysa doğru düzgün gelmiyorum bile artık KS ye :)

• Anlaşılan senin canın şaplak yemek istemiş

• Kıvırma devrik yapayım derken anlamsız bir cümle yapmışsın.Tam ygs sorusu gibi? Cümleyi bozan aşağıdakilerden hangisi gibi bir sorusu eksik.
      "sadece sıkılınca mı seks istiyor canın deseydin evet devrik cümle ama başına "sen" koyduğun için anlatım bozukluğuna uğramış.

• devrik cümle o bebeğim.

• sen sadece sıkılınca mı seks istiyor canın :) değil
      Senin canın sadece sıkılınca mı seks istiyor olacak :))
      Sen öyleymişsin gibi düşündüm.

• Öncekileri Göster
  • Bayılırıııııımmmmmmmmmm.

• -----------85--------------

• 30 soru daha çözdüm. 30da bir mola veriyorum. Alala :).

• hiç gülme,hiç ama hiç.. Bittin sen..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• çok keyiflidir bence

• arz talep meselesi demekki...zaten aynı şeyleri düşünen kişilerede boşuna tencere-kapak denmiyor...

• 2 taraf içinde çok hoş oluyor, çaplak atıyoz mutlu oluyoz :)

• Kızlar hoşlanıyor yapmak lazım arada :)

• severek yapıyoruz

• arada atarım. hoşuma da gider.

• 'tokatlasana' derken utanarak ve kısık sesle söylüyorlarya eriyorum o zaman :=)ilk başlarda anlam veremiyordum böyle isteklere...benden ilk defa bir kız böyle birşey isteyince heralde manyak olanına denk geldim diye düşündüm. sonradan farkına vardım ki kızların genelinde tokattan hoşlanma durumları var

• eeee tabiki

• şurada birilerinin abuk subuk şeylerisoru diye yazarak fantezilerini ortaya dökmeleri hem sinir bozucu hemde sitemizin vizyonu na da aykırıdır görüşündeyim

• Yapma yaa. dizi seyrederken denk geldi. sorduk... Çavuşu mu tokatlasaydık :)

• ama ben haklıyım soruyu farklı formatta yazabilirdin

• ben ağzımımı bozdumm E ME SEN Cİİİ :)))

• Öncekileri Göster
  • Resmen erken boşalma sebebi

• Isırmaktan keyifli olmasın, keyiflidir.

• 1 den fazla :))

Yükleniyor...