Kızlar, oral seks hakkında..

İlk ilişkimde kalın (normalde biraz daha ama uzun degil başı çok büyük sadece) 13 cm penisimi kız arkadaşım alamıyorum ya nasıl alayim yarısını al dedim sığmıyor demişti tabi güldük felan ama gerçeklik payı varmı? yani bir kız ortalama kaç cm sini alabilir? oral sexde eşinizkinin ne kadar alabiliyorsunz? düzgün cevaplar lütfen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• midem bulansada, hatta üzerine kussamda, gıtlağımı geçsede, küçük dilime deyircem bak şimdi diye diye alıştım ya boğazımdan giriyo midemden çıkıyo :D insan alışıyor ya bence keşvediyorsun yavaş yavaş kendini ama karşı tarafın rolüde var yani sonuna kadar girmesede çok sonuna kadar almaya çlşmak lazım :P

• aynen erkekler başka karılara bu yüzden gidiyo bi çok insan birbirini bu yzden aldatıyo :) evlilikten snrada sallamıyolar hiç bunları kötü ya :P

• AZMİNİZDEN demek istemiştim.

• Azinizden dolayı ayakta alkışlıyorum...

Çünkü bizim kızlar " Ay olmuyor işte" "ay yapamam"...vs vs .. gibi şeylerle bu ntür oyunlardan hep kaçar... Ama erkeği elde tutmanın en baş kuralı bu tür oyunlar olduğunu bilmezler...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Oralı mide kaldırıcak önce

• Güzelim senin dediğin tümünü alma olayı (deep throat) genelde o izlediğin p*rnolarda olur. Önce oral seven veya yapabilen bi kız bul da tümünü sonra aldırırsın :D

• son cümle hoş :D

Erkekler Ne Diyor 3

• kafaya bastır :D

• Oraldan anlamıyor yada hoşuna gitmiyor yoksa yutması lazım o boyuttaki bir penisi

• gazhanesinden girip şişhanesinden çıkmak lazım

Yükleniyor...