Tacize uğrayan kızlar - Taciz eden erkekler .. içeri

Kızların Sorusu : Elle yada söz tacizine uğradınızmı tepkiniz ne oldu hoşlanan oldumu o an yada şeytana uyup o anki havaya direnemeyen oldumu vs vs ..

Erkeklerin Sorusu : Taciz ettinizmi ettiyseniz karşı tarafın tepkisi ne oldu bozulanınız şaşıranınız pişman olanınız .. Buyrun hikayenizi anlatın ..

Kendim : Şahsen ben hayatımda bi kere bir kıza laf attım oda yanımda oturan arkadaşımın kardeşi çıktı o gündür tövbe dedim ..

Elle tacize gelince bir dizcodayım ve yanımda bir zenci kız var t- shirt yarısmasını bilen vardır üstlerine su dökerler ve kim daha erotik striptiz yaparsa birinci oluyor bende o yarışmayı izlerken elimi oldugu gibi zenci kızın poposunun altına soktm :D

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• sözlü yüzlerce olmuştr aslında çok şuursuz olmadığı sürece çok sinir bozucu olmuyor. elle defalarca yaşadım kimi dayak yedi kiminin elini ölümüne cırmaladım falan ama tepki verme şansımın olmadıkları da ( yani küçükken ya da kim olduunu anlamadan ) hala içimde bi derttir çaksaydm iki tane die hep düşünürüm. hiç zevk aldıım olmadı.

2|1
    • Şikayet

kızlar küçükken tacize uğramaya başlıyor .. kızların erkeklerden önce olgunlaşması budur diye düşünüyorum .. 1 kız 1 erkekten 10 yl daha ileridedir diye düşünüyorum . merak ettim kaç yaşlarındaydın ilk tacize uğradıgında ?

• Şikayet

yok :( :D

• Şikayet

:D:D