Tacize uğrayan kızlar - Taciz eden erkekler .. içeri

Kızların Sorusu : Elle yada söz tacizine uğradınızmı tepkiniz ne oldu hoşlanan oldumu o an yada şeytana uyup o anki havaya direnemeyen oldumu vs vs .. Erkeklerin Sorusu : Taciz ettinizmi ettiyseniz karşı tarafın tepkisi ne oldu bozulanınız şaşıranınız pişman olanınız .. Buyrun hikayenizi anlatın .. Kendim : Şahsen ben hayatımda bi kere bir kıza laf attım oda yanımda oturan arkadaşımın kardeşi çıktı o gündür tövbe dedim .. Elle tacize gelince bir dizcodayım ve yanımda bir zenci kız var t- shirt yarısmasını bilen vardır üstlerine su dökerler ve kim daha erotik striptiz yaparsa birinci oluyor bende o yarışmayı izlerken elimi oldugu gibi zenci kızın poposunun altına soktm :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sözlü yüzlerce olmuştr aslında çok şuursuz olmadığı sürece çok sinir bozucu olmuyor. elle defalarca yaşadım kimi dayak yedi kiminin elini ölümüne cırmaladım falan ama tepki verme şansımın olmadıkları da ( yani küçükken ya da kim olduunu anlamadan ) hala içimde bi derttir çaksaydm iki tane die hep düşünürüm. hiç zevk aldıım olmadı.

• kızlar küçükken tacize uğramaya başlıyor .. kızların erkeklerden önce olgunlaşması budur diye düşünüyorum .. 1 kız 1 erkekten 10 yl daha ileridedir diye düşünüyorum . merak ettim kaç yaşlarındaydın ilk tacize uğradıgında ?

• Öncekileri Göster
    • yok :( :D

• :D:D

Kızlar Ne Diyor 8

• "Muhterem Ananın" diye başlayan özlü sözlerimle iştirak ettiğimi hatırlıyorum

• Taciz etmedim, edilmedim. Sözlü iltifat oldu sadece, geçtim.

• laf atma olayı yani?

• Öncekileri Göster
    • He işte, ben de Allah razı olsun diyorum.

• Hani geçmiştin :D bak dua etmişsin adamlara bide :D

• tacizcileri sallandırmalı meydanlarda

• Taciz eden kizlar nereye gecsin? Her sabah poposunu mincirdiklarim var da.

• kimlermiş onlar acaba

• iğrenç ne hoşlanması ya kaşarsa kız başka ama hoşlantı falan laf atma ve diğer şeyler şahsen miğdemi bulandırıyor o insanın anası bacısı yok mu diye düşünürüm insanmı bunlar diyorum yapmayın be şu ülkede kadınlar rahatça sokaklarda yürüsün az insansı tarafınızı kullanmayı deneyin sizinki pskolojik bi rahatsızlık

• sizinki derken hitap ettiğin topluluk kim acaba ? biraz daha açık konuşurmusun unutmaki şu an türk kadınını temsil ediyorsun sende

• Öncekileri Göster
    • kes be süzük ne desemkar etmez karakter gidik sizde

• Nasıl iyi oturtuyorum dimi :D Mucx :D

• taciz etmedim kimseyi . tacize uğradım media markt açılışında . çok kalabalıktı nefes alamıyordum dokundu bende elimi arkaya atıp bileğinden yakalandım hiç bakmıyorum ama ayağımı arkaya doğru salladımm diziyle ayağı arasında kalan kısma hızla arka arkaya vurmaya başladım . topalllayarak geri geri kaçmaya başladı

• o tekme atan ayağın dert görmesin . neden gurur duydum öyle bana ne oluyor alala :D

• Öncekileri Göster
    • hahahahahhahaa dimi ama çokmu önemliydi yane :D

• ben ne bilim haftlarca abarttıkça abarttılar bende bedavadan ucuz alıcam sandım . bide herkes kalkıp gelmez diyodum 7 den 70 e herkes gelmiş bi de sıraya girmiş bulundum ki dönmek ayrı bir meseleydi yine de haklısınız yani ama olsun en azından intikamımı aldım onu da alamasam içime dert olurdu :D

• Tacizden hoşlanmak? Bu ciddi anlamda karakter ve psikolojik sorundur bence. Kadınlar adına konuşuyorum, kadınlar elbette ki süslenecekler, güzel giyinecekler ama bu herhangi bir erkeğe laf atma ya da fiili taciz hakkını vermez. Ben de buna çok maruz kalıyorum, koskocaman adamlar, aklı ergenlikte kalmış genç erkekler vs vs vs... Ölçülü bir şekilde bir kadına bakmakta hiçbir sorun yok. Ama yiyecek gibi davranışlar, bakışlar, sözler sıkıntı yaratır. Yabancı kültürü neyi kaldırır bilemeyiz. Farz-ı misal dönüp sana o kadın küfür etse veya biraz uzağında tanıdığı erkekler olsa ve bu icraatı duysalar, ahlak noksanı bir embesil yüzünden başları belaya girecek. Tacize uğramış bir kadının psikolojisi nasıldır eminim bilmiyorsundur. O kadın kendinden belli bir süre tiksinir. Karşı cinsten tiksinir. Güven duygusu kaybolur. Dışarı çıkmak istemez. O yüzden böyle saçma sapan aptalca işleri bırakıp, nasıl ahlaklı oluruz onu düşünmelisin.

• (O yüzden böyle saçma sapan aptalca işleri bırakıp, nasıl ahlaklı oluruz onu düşünmelisin) kurdugun cümle bozukmu yoksa bana hitap olarakmı yazmışsın ? ben bunu soru olarak soruyorum ben böyle yapıyorum demedim sözlerine dikkat edersen sevinirim

• Öncekileri Göster
    • Böyle ahlak noksanlığı olan birinden beklenilecek cevaplar bunlar. Cinsellik ile sapkınlığın ayrımını yapamıyor sanırım senin beynin.

• gerçekleri söyledikçe saldırganlaşıyorsun :) püeee :)))

• laf atanlarin haddi hesabii yok babam yasindakiler bile evliyim ama cokk tatlsin napcaz yavrum dyo yok byle biseyy .. bir kez elle taciz yasadim ondada babam yasnda bi adam popoma tam dokunamadi ama elini surttu hizlica yuruyerek gtti napiyosun lan gerizekali dedim duymamazliktan geldi.erkeklere laf atmam hatta bn hepnonume bakarm ya bela beni nerden bulur anlamyorum

• bela sadece seni bulmuyor bütün bayanlar seninle aynı şeyi yaşıyor bu sokaklarda ..

• Öncekileri Göster
    • bende sinirleniyorum ..

• laf atanlarin anneleri bakkaldan bedava alişveriş yapiyorlarmiş

Erkekler Ne Diyor 5

• En az 3 taciz dövlet bakarNot: ciddiye almayın :D

• Atan tiplere acayip deli oluyorum sonuçta bizimde sevgilimiz vs. var sevgilim başka şehirde ve yaşadığı yerdekiler hep görmemiş aç tipler günde onlarca laf geliyo sadece yarım saatlik işe gidiş geliş arasında o an orda olsam katil olacağıma eminim tanımadığım birine bile laf atılsa ben dayanamam pek direk girişesim gelir valla.

• yanında olsan bile beraber gezerken bu sefer tip tip bakışlardan deli olursun .. yani rahat değilsin şu memleketin çok büyük bi sorunu bence bu

• Fiziksel tacizde hiç bulunmadım (bilmeyerek yada kazara gerçekleşen temaslar mutlaka oldu ama bunlar istem dışı olduğu için mevzu dışında kalır). Sözlü taciz konusunda şunu belirtmek isterim. Evet bir insanın diğer bir insana meta olarak yaklaşması, onun onurunu, kişiliğini ve ruhunu incitecek söz ve tavırlar kesinlikle kabul edilemez, kanun nazarında da suç olarak kabul edilmektedir.Ama farklı bir nüans aksettirmek istiyorum. Hemen hemen birçok bayanın maruz kaldığı ve kesinlikle kabullenemediği sözlü taciz konusunda, iş yaşamında farklı bir algısı var galiba. Bir şirketin sahibi ve yöneticisiyim. Bayanların (medeni durumları farketmeksizin) yönetici ve yönetime karşı farklı bir yaklaşımı mevcut. Bundan birkaç önce bir dostumun ısrarlı tavsiyesi üzerine özellikle yönetim ve bürodaki bayanlara sık ve aşırı olmamak şartı ile sözlü tacizlerde bulundum ve zaman zaman uyguluyorum. Birçok bayan eminin bu duruma tepki gösterecek lakin size durumu izah etmeye çalışayım.İşin, işyerinin ve yöneticinin rahat oluşuyla birlikte bayan çalışanlarında daha rahat olduğu ortamda, çok fevri ve özensiz çalışmaya başladıkları aşikar bir gerçektir. İş yerine evini taşıyanlar, özensiz giyinenler, müşterinin karşısında ciklet çiğneyenler, biriken işe rağmen lak-lak edip örgü örenler vs. Bu gidişat karşısın da ya o personeli işten çıkartırsınız, ya azarlarsınız bir şekilde o işi bırakır veya asık suratı ile verimsiz bir hal alır. Bu duruma karşın dostumun tavsiyesine uydum ve ilk olarak sekreterime (şimdi artık yönetici asistanı deniyor) uyguladım. İşinde çok iyi, çalışkan olmasına karşın çok özensiz biriydi. Ya kaç kişi kapıdan çıktığı anda masasında elinde ayna-cımbız bıyıklarını yolan birini görmek ister ? yada çamurlu botlarıyla odanızda dolanmasını ? Burada sözlü taciz bir nevi motivasyon mesajı gibi oldu. O paspal kız gitti yerine sanki top model bir manken geldi. Yöneticinin daha çok beğenisini kazanma, gözüne girme gibi bir algı oluştu sanırım. Bilemiyorum tam olarak sebebini ama bayanlarda iş verimliliği ve işe gösterilen özen gerçekten gözle görülür oranda artış oldu. Tacize maruz kaldığı için daha kötü olması olması gerekirken psikolojileri, aksi yönde bir gelişim oldu. Belki bu durum bir araştırma konusu olabilir bilemiyorum işin o boyutunu, ama bizzat yaşadığım ve şahit olduğum durumu aktarmak istedim.

• bir kresinde kızın teki poposunu bana yasladi güldü kıza baktim kaçtim

• Bi kere lisede snfta bi kıza elle tacizde bulndm hiç sesini çıkarmadı hoşuna gitmsti :) bir kerede konserde kızın göğüslerine baktm kız farkettikce daha çok açtı ama yanmda ablam vardı o açtı bn baktm orada kaldi :( sözlü hiç tacz etmedim

• valla bunu gelde anlat baksana kudurdu 2 tanesi .. sordk diye ..

• Öncekileri Göster
    • bunlar her zaman olan şeyler değil istisna durumlar genelde bayanlar bundan rahatsız olur ve bizim toplulumuzun en ağır yaralarından biri bu konu. insan hayatına saygı yok . tercihlere saygı yok . isteyen istediğini yapıyor zaten . istemeyeni de rahatsız etmemek lazım .kimse kusura bakmasın ne kadar terbiyesiz bir millet olduğumuzu yıl başında ekranlarda seyrettik . utanç vericiydi bence .

• kesinlikle katılıyorum. istemeyen birine yapldığında adı tacizdir. tecavüzle eşdeğerdir. yapmadım yapmamda

Yükleniyor...