Seksten önce yapılabilecek fanteziler ya da sekste..

abuk subuk şeyler yazıcaksanız hiç yazmayın. yani öyle p*rno p*rno değil de hani farklılık olsun diye aklınıza gelen şeyler varsa yapmak istediğiniz ya da hayal ettiğiniz buyrun yazın..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Soguk bi kis gecesi biz şöminenin karsisindayiz sonra muzik calmaya baslio yakin temas slow dans baslio sonra muzikler degistikce her sarkida bi kiyafet ustten cikartilio en sonunda cirilciplak kalioz gerisi malum ;)

• bunlar zaten oluyor ..

• Ben bu kadar sabredemiom genelde :D

Erkekler Ne Diyor 10

• kucak dansı ile başla...

• kucak dansı striptiz fena olmaz heralde :D

• bir erkek olrak partnerimin sexi çamaşırlarla yanımda olması onunla romantik egzotik dans eşliğinde sevişmek, dans ederken birlikte soyunmak kucağıma alıp evin herbir köşesinde ilişkiye girmek benim en sevdiğim fantazilerimdendir son olrak geceyi duşta bitirmek suyun altında oral yapmak ve ilişkiye girmek paha biçilemez bunu yanında tabi sınırsızlık

• fantazi de gizli ama heyecanlı bi şekilde olması daha etkili bence. otobüs, cafe, disko, bar gibi ısınmalar yapılabilir, maksat tahrik etmek, açık giyinip frikik ve onu tahrik edecek hareketler bence...

• bir kadının eliyle olşayıp beni boşaltmasını çok istiyom

• listem çok uzun ve özel öğrenmek isteyenler mesaj atsın der kaçarım

• Öpüşü öpüşe birşeyler yapmak (duj,elbise soyma,saçlarını okşama,)sürtüşme yanaşma oynaşma dans yapılabilir :)

• bunlar zaten yapılıyor ki

• Ben hiç yapmağımdan dolayı bunları saydım

• ufak ufak öptürerek kulağının patnerinin ağzına gömülmesini sağla.kulağını seni çıldırtana kadar ağzından çıkarmasın.belin inceyse kalça çıkıklarından kalınsa kaburga kemiklerinden okşanmasını sağla.hatta avuçlarıya kavramasını sağla.üst bir yerlerinin uçlarını hafif hafif ısıttır o uçlarla bol bol oynanmasını sağla.

• sadoMazo fanteziler

• Biz ayna karşisinda yapardik bazen, sonra masa üzerinde, sonra apartmanin koridorunda yaptik, :D:Donun dişinda penise krema sürerdi, sonra oral yapardi falan:D

Kızlar Ne Diyor 1

• yatağa bağlamayı denedin mi hiç?genelde dondurma kullanmak çok etkili olur ama kış ayındayız malum üstünden dondurma veya krema ye/yala onu biraz kıvrandır hoşuna gidecektir.

Yükleniyor...