• Sor
  • Bence

Ayak yalanır mı yahu bu erkekler çıldırmış olmalı?

hi5 ve two sitelerinde aktif üyeyim ve resimlerime yazılan yorumlarla ve gelen mesajlara şaşırıyorum. ayaklarımı beğendiklerini yalayıp,öpmek istediklerini flan yazıp duruyorlar bu nasıl bişi ayak yalanır mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 21

• nedenki orasıda bi insanın vucudu bakımlı guzel olanları seven olur

• her yeri yalanıyor işte parmak taban topuk güzel olursa tabiki

• Ayak fetişi vardır ondan öyle demiştir. Ürkme gizlim kullanıcım. Neyse ki ilginç fetişlerim yok da ürkütmüyorum. Bir ara liste incelemiştik bu fetişizm konusunda. O listenin etkisinden çıkana kadar cinsel hayatım sekteye uğramıştı o derece fetişler var.

• :)))))))))) bunun eğitimini bile verenler var

• Eeeee burda göstersene resimlerini nerelerini yaladıklarını yazıp gönderecekler sana :D bak burda kaçı dicek aynı şeyleri :D

• burda çıkmaz yok.

• denemesi bedava :D

• Ayak feşisti onlar yani bir nevi sabıklık anlamında..(Yalnız adam)

• demekki ayağın çok güzel seksi

• evet

• temizlik önemli.. ayak temizse krema döküp yalarım..

• Ayak nasırlı ise bu iş olmaz elbet flşfsdlşfdlşfd

• Sen her yalarım ederim diyene inanıyormusun kuzum .? ..adam dilinin ucunu değmeyide ayak yalamak sayiyor :D

• sevdiğim kişiyle hiç bi aman sorun olmadı

• iprenç yaaa hiç kafam almıyo böyle şeyleri...

• orda ayaklarını göster bize "gizli kullanıcı" yazdım bunu.ama ayaklarına :D :SD:A:D:ASAD

• ark listeme 200kişi eklemiş artmasın diye gizliyim.

• Öncekileri Göster
    • yalatmak istemiyorum diorum

• istiyorum deseydin bir de :D

• Güzel film ismi olur erkekler çıldırmış olmalı :D

• oha yani :D

• arka deliği yalayan adam varken sorduğun soru bence yersiz:D... adam arka deliği yalıo ya... var mı böyle bişey..

• iğrençleşme mesajını okudum.

• ne dion ya ... ?

• bir keresinde bir video izlemiştim.. ama tamamen bilmiyerek actım.. kadın resmen dondurma bardagına bokunu cıkartıyor 2 tane bayan boku yiyordu öggggggggg bırakın videoyu kapatmayıı direk ekranı kapatıp pc i resetledim sonra yallah tuvalete kusmaya.. o derece ayak yalayanlar ayak fetişti bok yiyenler bok fetişti ögg :P

• Ayaklar tamamlayici guzellik eger bi kizin ayaklarini yaliosam o kiz taş gibi bi kizdir ancak arada cok guzel olupta igrenc ayaklara sahip kizlar gordum sogutuyorlar ögggg sen biraz geri kalmissin bu konularda bayan

• plajda çektirdğim resimlerde ayaklarımı görenler çok güzel dedi ama yalatmam ben yok olmaz.

• Him gormeden bisi diyemicem abazaliktan da soylemis olabilir,Buyuk konusma biskolata erkeklerinede hayir mi diyecen zaten sexin baslangicinda yapilir sonra asil yere gelinir bence biri cikar bi gun yapar :)

• O yine iyi makat yalayanlar da nasıl bir mide var...

• ama bu çok yaygın bu bir seçim fetişim deniyor senin düşüncen ney bu konuda?

• millet sana öyle şeyler desin diye resim koymuşsun zaten. gelipte şikayet mi ediyorsun birde.

• yani yıkandıktan sonra yalarım

• üstünü mü altını mı neresini yalıyorsunuz?

• üstünü bide parmaklarını ama altını bi kere öptüm not: ayak fetişti değilim

Kızlar Ne Diyor 8

• hoşlananlar var. ayaklarıma dokunulması benimde hoşuma gidiyor

• ayak fetişistleri bir tür saplantı

• yalamakta birşeymi kimi p*rnolarda adam kadının ayağını ağzınaa girebildiği kadar sokuyor iğrenç yaa :D

• evet... aslında bende ayaklarımla ılgılenmesı hoşuma gıdıyor.. ha yalamak deıl tabıkı..

• +1 diyorum, keşke senin gibi sevgilimiz olsa :)

• biz onlara fetisler diyoruz halk arasında :D

• ayak fetişcisi

• o ne öyle elektrik tamircisi der gibi.

• napım kızım teknik olarak bılımsel dr lar koymus ben napım:D

• hahahahahah

• terbiyesizlr ! kınıyorum

• leş gibi ayakların vardır allah bilir

• aynen. leşş

• Ayak fetişi onlar. Ayaklardan etkilenen, sevişirken bi kadının göğüsleri kadar ayaklarıyla da ilgilenen erkeklerdir.

Yükleniyor...