Kızların en cok zevk aldıgı yerler nereleridir?

kızlar seks sırasında en cok neresinden zevk alır. 30,ile 40 yaş arasındaki bayanlar dahamı cok azgın ve cok zevki alır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• 30 40 yaş arası ne alacağını biliyor ondan olabilir

kızlarsa zevk alınan yer çok çeşitlidir boyun göğüs göbek kalça bacak vs.

diye gider hepsi hoştur. bazen bir ayak ve bacak masajı bile azdırmaya yeter.

• Göğüs uçları ve vajina

• aynen..kızların dayanamacağı tek noktalar..

• bak canım çekti şimdi =)

• göğüs uçları

• boyun ve gögüs uçları

• benim sevgilim göğüslerinden bişe hissetmediğini söyledi nasıl oluor bu? :)

• sırtım

• hem yaşım 23 baya erkenden merak saldım yani ben bu cinsellik işine 30 ne yaaa

• şimdi efendim 30-40 yaş arası orası bilinmez orası kişiyle alakalıdır kimisi çok azgındır kocasını işten dahi çağırmaya kalkar kimisi yanında yatsa kılı kıpırdamaz onun yaşla alakası yoktur..

kkulak memelerinden,boyundan,göğüslerden,göbek deliği olabiliyor,kalçalardan,vajinadan...böyle gider...

• boyun çok fenadır :))))

• çok doğru. yüzük takmadan öpüşmem diyen kızın boynunu öptüm pantolonunu indirdi :D

Erkekler Ne Diyor 5

• iki soru arasındaki bağlantıyı kuramadım : )

• Kadınların en çok zevk aldıkları yerler nişantaşı, bebek civarları bir de cadde. Oralarda evin varsa en çok oralarda sevişirken zevk alacaklardır emin ol.

• kesinlikle:D ahahahahhaha

• kalçalarını yavaş yavaş okşayacaksın göğüs uçlarını fazla bastırmadan dişlerinle sıkıştırarak emeceksin

• Kişiye göre değişir onu kendin bulacaksın. En güzel yöntem deneme yanılma :D

• 30-40 yaş arası artık tecrübelidir ne yapacağını biliyordur yani profesyoneldir onlar

Yükleniyor...