Kızların en cok zevk aldıgı yerler nereleridir?

kızlar seks sırasında en cok neresinden zevk alır. 30,ile 40 yaş arasındaki bayanlar dahamı cok azgın ve cok zevki alır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• sırtım

• hem yaşım 23 baya erkenden merak saldım yani ben bu cinsellik işine 30 ne yaaa

• boyun ve gögüs uçları

• benim sevgilim göğüslerinden bişe hissetmediğini söyledi nasıl oluor bu? :)

• 30 40 yaş arası ne alacağını biliyor ondan olabilirkızlarsa zevk alınan yer çok çeşitlidir boyun göğüs göbek kalça bacak vs.diye gider hepsi hoştur. bazen bir ayak ve bacak masajı bile azdırmaya yeter.

• şimdi efendim 30-40 yaş arası orası bilinmez orası kişiyle alakalıdır kimisi çok azgındır kocasını işten dahi çağırmaya kalkar kimisi yanında yatsa kılı kıpırdamaz onun yaşla alakası yoktur..kkulak memelerinden,boyundan,göğüslerden,göbek deliği olabiliyor,kalçalardan,vajinadan...böyle gider...

• çok doğru. yüzük takmadan öpüşmem diyen kızın boynunu öptüm pantolonunu indirdi :D

• boyun çok fenadır :))))

• göğüs uçları

• Göğüs uçları ve vajina

• bak canım çekti şimdi =)

• aynen..kızların dayanamacağı tek noktalar..

Erkekler Ne Diyor 5

• iki soru arasındaki bağlantıyı kuramadım : )

• Kadınların en çok zevk aldıkları yerler nişantaşı, bebek civarları bir de cadde. Oralarda evin varsa en çok oralarda sevişirken zevk alacaklardır emin ol.

• kesinlikle:D ahahahahhaha

• Kişiye göre değişir onu kendin bulacaksın. En güzel yöntem deneme yanılma :D

• 30-40 yaş arası artık tecrübelidir ne yapacağını biliyordur yani profesyoneldir onlar

• kalçalarını yavaş yavaş okşayacaksın göğüs uçlarını fazla bastırmadan dişlerinle sıkıştırarak emeceksin

Yükleniyor...