Eşinize plajda tanga bikini giydirir miydiniz ya da giymek isterse kabul edermiydiniz? Kızlar siz ister miydiniz?

esmeremel
Herkesin oldugu bir plajda esiniz tanga bikini giymesini ister miydiniz? Düşünün etraf kalabalık ama çok seksi görünüyor ve herkesin gözü esinizde kalçalarında... Ne düşünürdünüz zevk alır mıydınız? ya da kızlar sizde giyer miydiniz aynı şekilde etrafta herkes bakıyor olsa hoşunuza gider mi size bakılması? Seksi olmak kocanızı delirtmek istemezmiydiniz?
Eşinize plajda tanga bikini giydirir miydiniz ya da giymek isterse kabul edermiydiniz? Kızlar siz ister miydiniz?