Erkekler, kızlar nerenize dokünsa hoşunuza gider?

Evet soru başlığındaki gibi, erkekler kızların onlarını nerelerine dokunmasını ister ya da hoşuna gider?Mesela öpüşürken boynuna dokunmak gibi..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 25

• Belirli biryer yok önemli olan,bütün vucutu karşılıklı keşfetmektir.

• gogus uclarım, kalcalarım ve testislerim

• boyun.

• Erkek arkadaşına dokunmak istiyorsun galiba. Burdan taktik alıyorsun

• ense kökünden tutarsın kendine çekersin öpmeden önce öperkende elinle desteklersinsonrasına karışmam sonra gelme bana ticavüz etti diye :P

• Gövdeme.

• onun ayağıyla benim testislerimi okşaması çok tahrik ediyor doğrusu

• bence kalçalara dokunmada nereye dokunursan dokun

• Fark etmez..

• Kulaklar ve baldır içlerim.

• 1. Kulak memesi (allahım öldüm ve cennete geliyorum, tut beni)2. Ense (içimde kazanlar kaynıyor, tuhaf bir his tüm vücuduma yayılıyor)3. Boyun (ensenin küçük kardeşi :p )

• testislere dokunması ve yalaması

• kulak memelerime dudaklarıyla dokunması beni çok heyecanlandırsa da birinci tercihin penisin başı ve topların emilmesidir. göğüsten penise kadar öpülmek nefis bir duygudur. ellerin ise kalçamda veya omuzlarımda olmasını tercih ederim.

• Yok daha neler ondan sonrada yataga atsin.

• valla doğru cevap bu canım.

• Herkesin huylandığı yada hoşuna giden yerleri vardır bu kişiden kişiye değişir senin dokunmak istediğin kişiye bağlı onuda sen çözeceksin , buda deneme yanılma yöntemni olacak :)

• Çok garip bir soru oldu, eğer karşıdaki bir p*rno star ise tabiki alt ve üst takımlar ama yok sevgilim ise ve gerçekten seviyorsam, yüzüne, saçlarına, beline yani ona güven verebileceğim yerlere dokunurum ve hoşuma gider.

• ya aslında biraz garip gelcek ama ben öpüşürken kız arkadaşım elimi tutup bacaklarına koysa çok hoşuma gider

• Tabiiki malum organ ama. Bacakların iç kısımlarına dokunulması mesela aşırı hoşuma gidiyo benim. Sanırım her iki cins içinde geçerli bir durum.

• toyluk zamanlarimda penisime dokunulmasi cok hosuma giderdi. ama yillar gectikce insan acemiliktn kurtulunca degisiyor hosa giden seyler. simdi kaslarima dokunulmasi oksanmasi hosuma gidiyor:)

• burdan da kaslı olduğunun altını çizmen çohoş oldu :D

• haha:) yok canım viral reklama karsiyiz;) reklam istesem bir fotograf koymak cok daha ise yarardi dimi:)

• uuuuuu baby çok havalısın:D

• belki klasik olacak ama benim dokunulmasından en hoslandığım yer malum yerim..

• erkeğin neresine dokunursan hoşuna gider..

• Kulak mememin hafifçe ısırılıp emilmesinden ve penisin hafif üst tarafının (kasık bölgesi) emilmesinden feci şekilde tahrik oluyorum. Resmen başka diyarlara gidiyorum :)

• belımden tutp backlrnı hff acıp kenedene ceksın yanı degmesnı felan saglasın ;) 2 taraf ıcın sexy :D

• Oral testisler anüs kişiye göre meme uçları kalçalar

• dokunsunda yeri önemsiz :D

• boyuna sarılması, göğsün üstüne elin koynulması ve daha aşağı inersen ufaklığın okşanması:)

• good choice ;)

• thank:)

Kızlar Ne Diyor 9

• benim sevgilimin tiki var beline dokununca zıplıyo bende inadına dürtüyorum belini

• kizin sevgilisi varmis:p bunun da alini cizmen cohos oldu;):p

• hahahaha çok manidar oldu sevgilim var ama 5 gündür haberim yok kendisinden :D:D

• ksin var:) arkadaslik istegini bile kabul etmedigine gore;) ( sair burada bil bakalim kime sesleniyor):D

• burnuna :)

• Hadi canim :)

• benim burnuma dokunsalar kafa atabilirim , cok tehlikeli olurum ben:)

• dokunmana gerek yokkollarını boynuna dola yeter

• +1

• dokunma olayı en güzel peniste olur...boyunda olsun kulak memelerinde olsun yıkama yağlama makbuldür...

• onu-bunu bilememde boyle gizzli falnda yazmayacayim bak simdi opsuurken erkeyin sacini oksaayrak oyle bide elimi erkeyin gogusune koyamyi seviyorum seevrle bencede bunu:)bisde ben pek sevmesemde penis kismdan tutnca iyi oluyor:)ha bide ekeyimin boynunu o beni opduyu gibi opmeyide severiom

• penisle anüs arasına dokunmam çok hoşuna gidiyor :)

• penis

• poposuna...:D

• boyunlarina

Yükleniyor...