Aşkım "boşalmadın mı?"

Dr_Yalan
Aslında daha erken açıçaktım bu soru başlığını lakin hafızamı tazelemem gerekti. İşte Kamil geldi geri eve gitti derken ancak şimdiye kısmet oldu. Unutmadan D vitamini eksikliğinin gözü çıksın. Bugün ise geldikten sonra aradım Kamil'i dükkana çağırdım. " Ne olmuştu lan o gece " deyu sordum. " Af edersin abi ama hangi gece ? " demesin mi ? dedi tabi deyyus. Ağzının orta yerine çarpıyordum az kalsın.

Neyse anlattım işte şu son gece seni seksten soğutan hatun vardı hani sahte orgazm taklidi yapan o konuyu biraz açsana dedim.

Anlattı kerata olay şöyle gerçekleşmiş;

Bizim ki alıyor hatunu eve gidiyorlar falan güzel bir akşamdan sonra. Vur patlasın çal oynasın hafiften ıcmeler falan bir süre sonra malum yatak kısmı giriyor işin içine.

Aslında diyor; ilk operasyon gayet temizdi. ikinciye geçtik hatun biraz keyifsiz gibi geldi bana daha yarım saat geçmemişdi ki benim en hararetli olduğum anda altımda inleyen aslında rol yapan kadın " Aşkım boşalmadın mı ? " diye sordu.

İşte diyor o an benim tüm dikkatim dağıldı. Doğal olarak isteksizleştim ben isteksizleştikçe hatun daha çok rol kesmeye başladı, tiksindim hatundan.

Şimdi çocuk söyleyince bende hak verdim kerataya yahu isteksiz olabilirsin yatakta, hatta yapmak dahi istemiyor olabilirsin ama bu " aşkım boşaldın mı ? " nedir yahu ?

Sorum aslında erkeklere ki kadınlar da empati yapıp cevap verebilirler.

Sizi rahatsız etmiyor mu bu soru ? " Aşkım bitti mi ? " " Aşkım boşalmadı mı ? "

Ve size tavsiyem güzel bayanlar bunu yapmak zorunda değilsiniz. Yapmak istemediğiniz günler yapmamanız en azından partnerinizin kendisine olan güveninin sarsılmamasına yardımcı olur.

Yatakta unutmayın ki her şey erkekte bitmiyor. Çift kişilik yatakta iki kişi aynı anda efor sarfetmez ise o ilişkiden bir tat alamazsınız...

link atamıyorum sanırım halen: siz youtube üzerinden dinleyin şu şarkıyı; zakkum-anason. ( konu ile alakasız ama huzur verir biraz )

Neyse efem bir saygısızlık ettiysek af ola.

Saygılar... Saygılar...
Aşkım "boşalmadın mı?"