Nil neden Rüzgar oldu? Ünlü oyuncu erkek oldu.

Emret komutanımla gün yüzüne çıkan bu hatun..

artık erkek oldu memeleri alınıp penis takılmış:)

link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• molped reklamında oynuyordu şimdi prezervatif reklamında oynar

• aahah süpr :D

Kızlar Ne Diyor 13

• gerçekten mi ?

• :)))

• zaten biraz erkeksi görünüşü vardı ama yüzü güzeldi saçları falan erkek gibi neyse cinselliğe birde bu sizin tarafınızda baksın artık nasıl bir duygu :)

• evt

• Yakışıklı olmuş haa D:

• aynen az önce gördüm daha neler görücez bakalım... yakışmış sanırım birazda

• Ben taa o zaman farketmiştim bunun böyle olacağını :D

• aptal olduğu için olabilirmi cehennemlik domuz

• sana cevap verilmez Allahsızmisin ne ya gerizekali tabikide günah hemde Peygamber Efendimizin bir sözü var :: kim eğer güzellik için kaşlarını inceltim vücudunu değiştirip oynarsa Allahın rahmetinden sakınsın... Artık anlayan anlasın

• İnsanları yargılamak sana mı düstü sen kimsin? Dua et gizlisin yoksa çok sey derdim de neyse.

• Allahın değiştirebilir ancak ne günah ya

• Öncekileri Göster
  • cesaretinden dolayı kutlarım kendisini

• onda cesaret varmış.bitli fatmalar genelde erkek

• peki:)

• beni aşar

• zevk alamaz dıyon yanı :DDsokan mı alır sokulan mı ? :D

• Öncekileri Göster
  • haberi gördükten sonra fotoğraflarına baktım da cidden güzel kızmış. Ayşe armanla röportajı var okumanızı tavsiye ederim. Zaten kendini hep erkek olarak görüyormus yani kadınken hissettiği şeyleri okuyunca üzüldüm doğrusu. Umarım artık iyi hissediyordur kendini :)

• Aa..Valla şaşırdım şuan.Kızın erkeksi tavırları filan hoştu.Ama bu kadarını beklemezdi herhalde kimse:)

• Ne güzel kizdi yazik etmis kendine, millet meme taktirmak icin estetik cerrahlarin kapisinin önünde yatip kalkiyor oda gitmis aldimirs memisleriiinii :))

• :D:D

• ahahah :D

• Ahah haa hayirli ugurlu olsun güle güle kullansin peniscigini, kimlere yedirmek istiyorsa doya doya yedirsin ne diyelim nazar boncugu takmasa bari Allahim neler diyorum. :))

• Öncekileri Göster
  • cinsel tercih i öyle , aynı bülent ersoy gibi , by mrs gizli hayran :))

• ahahah ya hadiiiiiiiii :D

• herşeyin zamanı var dur bakalım :)))

• edicem merak etttm delirtme beni :D

• Öncekileri Göster
  • salak işte :-)

• yok mor ve ötesi :D

• :))))))

• evet salal ve ötesiii

• Öncekileri Göster
  • geri zekalı diyeceksinn böyle insanlaraa tüüü yazıklarr olsunn :D

• evet :D korkun yanı denk gelmesn :D

• olabilirr birdee onun tadınaa bakmak istemiş olabilir :D

• artık şey edilmek yerıne şey etmek ıstemıs :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Mal mundar oldu yazık oldu :) şaka bır yana o kızlardan nefret edıyorum kız ama kendını erkek sanıyor kısa saclar falan çok ıy-tıcıler ya kendılerını dışardan başkasının gözunden görse

• Bazı arkdaşlarım var emret komutanımdayken buna bakıp mast yaparlardı ameliyattan sonra sesleri çıkmıyor :D

• şimdi bir kızla mı sevişecek midesi alır mı bunu.

• Çok güzel kzdi aptal mahvetms knedeni

• kadınlığı sevmediği her halinden belli zaten

• neden rüzgar oldu değil asıl sorulması gereken nasıl oldu olmalı :))) testesteron olmadan nasıl erkek olunur ki saçmalamasın kimse nasıl ereksiyon olacak o işten nasıl zevk alacak hadi bunu da açıklayın atayizler? :)))

• hadi ya...hoş kızdı cidden ama belliydi erkeksi bi yönünde olduğu

• ne güzel kızdı hatta molped reklamında da oynuyordu şaşırdım böyle birşeye..

Yükleniyor...