• Sor
  • Bence

Güvenli bir anal ilişki nasıl olmalı?

bu soruyu sorup sormama konusunda baya gidip geldim ama sormadan edemiyeceğim ,prezarvatifsiz anal ilişkiye girildiğinde o bölgeye boşalmak sakıncalı bir durum yaratır mı yoksa sağlık açısından bir sakıncası yok mudur? Yorumlar için şimdiden teşekkürler

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kondomsuz anal seks yapma. Nokta.Sonra uğraşır durursun hastalıklarla.

• Tenk yu veri maç

• kondom seksi zevkini öldürsede,güvenli bir seks herşeyden önemli nokta
      haklısın üç nokta

Kızlar Ne Diyor 3

• sorun erkeğin boşalması değildirkikadının arkasındaki kiri erkeğin cinsel organına bulaştırmasıyla yaşanan sağlık sorunlarıayrıca kadının anal bölgesinin yırtılmasıyla dışkının oraya temas ederek mikrop kapmasıkadının ertesi gün yürürken zorluk çekmesi

• kesin bi ertesi gun zorluk cektın :)

• Güvenlik duvarı mutlaka açık olsun,antivirus programınızın da aktif olup olmadıgını kontrol ediniz.

• vııııııııyyy ,tam üzerine bastınız bizde tam güvenlik duvarını açmaktan bahsediyorduk ,ama bakın tehlikeli ve riskliymiş dükkanı arkadan açmak :ddd
      mecburen bizde yeni antivirüs programı yüklicez

• hahahaha :))

• Sağlık açısından prezervatif takmanı öneriyorum anal ilişkiyi çok tavsiye etmem

Erkekler Ne Diyor 11

• kondom erkeğin o bölgeden hastalık kapmasını ve vajinaya hastalık taşımasını önler.

• Anal ilişkiyi tasvip etmiyorum.Hastalık kapma riski çok ama çok yüksek.

• çükünde kocaman sivilce çıkar. dikkat et

• abowwwww,şimdiden tırstım , ben kadına zarar verebilir diye düşünürken bizim kasatura tehlikedeymiş desenize

• işin kötü tarafı ne yalan uydurursan uydur doktor onun anal ilşki yüzünden olduğunu bilir :)

• oral seksten önce kadın tuvalet ihtiyacını gidermiş olmalı, kayganlaştırıcı jel kullanmalısın, yalnızca sağlık için değil doğum kontrol için de prezervatif iyidir; spermin sıçrama yoluyla gebeliğe sebep olması mümkündür

• hijyen önceden olmalı sonrasında sorun olmaz...

• İnsanlar sadece sağda solda okuduklarıyla bilgi ve tecrübe sahibi oluyor ya çok gülüyorum bu duruma. Bahsedilen konunun pek de kimsenin uzmanlık alanına girebileceğini sanmıyorum."ama dikkatli ol bak şöyle yaparken" e ama nasıl? ne yapacak? Bence kendini bu işin uzmanı! ilan eden erkeklerimiz, çoğu şeyden bir haber ve anal ilişki yaşamışlarsa bile yüksek kuvvetle daha önce bunu yaşamış olan hatta belki bu işi meslek edinmiş insanlar ile yaşamışlar diye düşünüyorum.Zira Türk kadınımızın ters ilişkiye karşı ne denli isteksiz ve tepkili olduğunu biliyorum.

• Boşalmak değil ama sonrasında temizlememek yaratır. Ayrıca prezervatifsiz anal ilişki zaten sakattır sağlık açısından, öncesinde yapılan temizlik sadece riski azaltır.

• Olaya ters bakıyorsun.Eğer ikinizinden birinde bulaşıcı bir hastalık yoksa korunmadan yapılan anal sekste partnerinin içine boşalman genel anlamda ona zarar vermez. Fakat, anüs/rektum florasında masum duran bakteriler sana zarar verebilirler ki verirler de. En basit anlamda idrar yolun enfekte olur, bu enfeksiyon ilerleyebilir de. Partnerine zarar verebilecek kısmı ise, eğer aceleci, uygunsuz, yetersiz, bilinçsiz, kısaca onun canını acıtan bir ilişki yaşamışsanız, zorlanma sonucu oluşan mikro çatlaklar yine bakterilerden dolayı risk unsurudur. Dediğim gibi, partnerinden çok senin için risk taşıyan bir durum.Eğer herhangi birinizde bir hastalık varsa, zaten hasta olmayı baştan kabul etmişsin demektir ki, durum bu olsa bunu yapacağını sanmıyorum, bu sebeple bu seçeneği eliyorum.

• gerçekten bilgi dolu süper bir yorumdu teşekkürler şimdiden arkadaşım,

• Rica ederim. Bir de şu var ki: Fiziksel güvenlik yanında psikolojik güvenliği de göz ardı etme ^^ anal seksi asla aceleye getirme. Kısık ateşte pişen türk kahvesi gibidir. Ne kadar yavaş pişerse o kadar leziz olur. Yoksa su kadar tatsız, telve kadar acı olur.

• boşalmanın bi sakıncası yok ama ilişkiye girmenin her iki cinsede var

• teşekkürler yorum için

• ricaa

• Kondom kullan derim mikrop kapmamak için. Sağlık herşeyden önemli ;)

• Zabıta gözetiminde.

Yükleniyor...