Kadınlar mı daha sapık, erkekler mi?

Kadınlar mı daha sapık, erkekler mi?Benim için kadınlardır.. Camii gibi bi abla tanıyorum, gecede 4 kez sex yaptıklarını duydum..

Güncellemeler:
sapıklıktan kastım azgınlıktı, yanlıs ifade etmiş olabilirim. Cami gibi abla da ne biliyim gecede 4ü konduramazdım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence de aslında kadınlar daha istekli ama toplum küçüklükten beri kadına yüklediği rol gereyi saklamayı tercih ediyorlar o dereceki daha kendi bedenini tanımayan kızlar var, sapıklık değilde senin de değin şekilde şu nu erkeklerin unutmaması gerekiyor biz erkekler ne yaşıyorsak siz kızlarda onu yaşıyorsunuz aynı görevi gören hormanlar her ikicinstede mevcutbence insan kendilerini içine kapatmamalı namus sadece bacak arasında değil ...

Erkekler Ne Diyor 24

• Tabiki kadınlar :)

• kadınlar sapıktır. yoruma bile gerek yok

• seks yapmak sapıklık mı. medya sapıklığı o kadar belleğimize işledi ki sanki karşı cinse bakınca sapık olucağız izlenimi oluştu. sapık nedir karşındakini zorla cinsellik yapmaktır. alan memnun satan memnunsa bu sapıklık değil zevktir güzelliktir.

• kadınlar daha azgın bu devirde.

• ALLAH onu kocasına güç versin ne diyelim adamın iliklerini bile kurutmuştur:))))

• "Camii gibi bi abla tanıyorum, gecede 4 kez sex yaptıklarını duydum.."ahahahahs dfgdfghjfghjgj dfasdfg :) :)

• Camiyle bu kiyaslanir mi yuh yani capilican

• Camii ne alaka.İkincisi nikahlı eşi 4 kezde yapar 44 kezde bu onların keyfi ve performansına kalmış...Puan toplamak için iki üç kelimeyi toplayıp konu açıyorsunuz ya :/ Al benim xperler kurban olsun sana...

• 4 sefere azgınlımı diyorsun aman allahım seni alan yandı demek adam hem evli olucak hemde elizabete talim yapacak ...

• Gecede 4 kez... Allah daha çok versin! Belli bir süreçten sonra bayanlar sapıksı duygular edinebiliyorlar ama maalesef "erkeklerin doğasında var"

• Sex sapiklik olarak bakan kadinlarimiz oldukca ruslar 1 numara olucaktir hep...

• camii gibi aba nasıl oluyor? minaresi varsa belki de yoksa...lan!

• sanırım sen şu sexten tiksinen tiplerdensin ...

• neden sapıklık kadınların cinsellik hakkı değilmi ki...

• üst kata yeni evli cemaatci bi aile taşınmıştı hergece hergece yatak gıcırtısı ve bağırışından uyuyamıyordum ensonunda adamı apartmanda çektim kenara dedim bu olmuyo böle biraz sessiz olsanız adam bayaa utandı kızardı özür diledi helallik istedi

• Sapık değil de, kadınlar daha azgın oldukları kesin. Her yerden alaları var sanki :)

• Kapisiriz bence ya :)Bizide hafife alma :P

• Bi grup kuralım.
      Bayanlarda bi grup kursun halı saha maçı gibi.
      Kim daha sapık çıkarsa 1 tepsi baklava kazansın... :D

• Kocasıda memnunsa bu durumdan bize bir şey demek düşmez.

• hz Ali'ye sormuşlar, yeryüzündeki en üstün millet hangisidir?" diye.. güya, arap ya kendisi, ondan da aynı cevabı bekler durur etrafındaki acemi müslümanlar..ne mi demiş ? git oku, öğren.

• sex eşle yapıldıgında namaz kadar sevabı vardır ibadettir bunun sapıklıkla ne alaksı var

• sonuç?

• kocasıyla mı yapmış ?neden senin için kadınlar bence kişisine göre değişir

• Camiyle ne alakası var herkesin seks hayatı kendine genc dilber.

• genel olarak erkekler, ama kişiye göre istisnalar da olabilir

Kızlar Ne Diyor 7

• cami gibi abla ne ? türkçe yine yerlerde, din yine saf dışı. akıl fikir ver Allahım

• hergece olmasada sık sık bende sabahlarım ne var bunda sapık mıyım

• camiiyle sapiklign ne alakasi var ya ..

• onun kocasıyla alakalıdır:D:D

• Yapar yapar özel hayatı değilmi bu sapıklıkla alakası nedir evlimi değil yani

• niakahlı eşiyle sex yapan niye sapık olsun ?

• sapılıkla ne alaka sex yapmak çok normal bişey değilmi

• türk kadını işte

• aynen...

• yavaş yavaş öğrenecek işte sormuş bir kere ne yapsın ...

Yükleniyor...