Kızlar anal seksten zevk alır mı?

Daha önce oral sevksle ilgili defalarca soruldu.Kızlar zevk almasalarda zevk vermek için ve sahiplenmek için yapacaklarını söylediler.Şimdi benim sorum anal ilişki kızlarda genel olarak isterler şöyle bir yere yaslandıklarında mesela arkadalarından ona dğen sıcak bişeylerin olması yeterince hoşlarına giderler peki ilişkide bu durum nasıl o acıya rağmen zevk alabilirler mi hani erkek az acıtacak şekilde yapsa bile orda zevk alınacak bir nokta var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok can yakıyo zevkle alakası yok

Kızlar Ne Diyor 10

• İşini bilen ve de onu düşünen bir erkekle çok zevk alır. Aksi ise çok acı verir.

• kesinlikle erkegin deneyimli ve isini bilmesi onemli..haklkısın

• kesinlikle. erkek sabırla anala giden yolu genişletmek için uzunca uğraşmalı

• zevk alıncak bi nokta yoksadece erkeğe zevk vermeyi seviyoruz asıl muhabbet buaslında çıkış için olan yeri giriş için kullanıyoruz haliyle acılıilk seferinde kimse zevk almıyor bence 3-4 seferinde ancak zevke dönüşüyobiz biraz acıdan zevk alıyoruz aslında.yinede hiç bir kadın anal istemez aslında vajinal dururken?

• En iyi Cevap olacak heralde

• guzel tarif

• bildiğim kadarıyla sinirler makat bölgesinde hassas olduğu için rahatlatıcı etki yapıyor ancak kadın her halükarda orgazm olmak ister

• ben genelde analı tercih ediyorum hem sevgilim daha çok seviyor hem benim hoşuma gidiyor.ama eğer acıdan korkuyorsan yapma derim.acı veriyor.ben acıdan ve bağırmaktan hoşlandığım için zevk alıyorum.

• garip bir insansın

• acıyı zevke dönüştürmeyi bilenlerin işi. yalnız sevgilni garip insan. yani mesele darlık meselesi ise ya senin vajina çok geniş ya da MUHTEMELEN arkadaşının penisi ortalamadan ufak.
      bir de fazla bağırma... olanı var olmayanı var yani nispet yapar gibi.

• Zevk veren bir şey olmasa yaptırmazlar herhalde.

• iğrençç bir deneyim, kadın asla ve asla zevk almaz sırf erkeğe zevk verir. ben hayatımda bi kere öyle bir hata yaptım, acıdan başka birşeyi yok ve asla da yapmam, en büyük hatamdı, o kadar diyim.

• Hayır kızlar anal seksten zevk almaz, parterın aldığı zevkten zevk alır

• Sanki sen bayansında veya sana anal giren olduda bileceksın :)

• Kız mahvetmiş beyler dağılın )

• baslarda degilde aci gectikten sonra, alistiktan sonra ki zevk muhtesem:)cogu erkek normal seksten daha cok seviyor anali ama inkar ediyorlar:(

• inkar etmiyoruz..işini bildikten sonra zevk dorukarına ulaşılabilir.

• vajinaldan daha mı muhteşem bi zevk oluyor alışınca

• biraz da tercih meselesi değil mi? doğal halde sıcak ıslak kaygan tatlı yer varken...

• Ilk yapıldığında zevk alınmıyo ama birkaç defadan sonra kesinlikle zevk alınıyo bende analdan zevk alanlardanım

• benim hiç hoşuma gitmemişti açıkçası zaten can acımasından başka birşey olmuyor ki o durumda birşeyde düşünememiştim düşünemedigim icin zevk noktamin neresi oldugunu anlamamistim.sexe düşkün biriyim ama o durumdan hic hoşlanmadım ve bir an önce işinin bitmesini bekledim bir dahada öyle bir şey kesinlikle yapmam.

• Anal seksle orgazm olan var.

• İyide orda kızları uyaran bir bölge yokki yada ben mi bilmiyorum nasıl orgazm olabiliyorlar

• Öncekileri Göster
    • "kadınlar beyinleri ile orgazm olur"; işte bu nedenle anal yoldan da herhangi bir yoldan da orgazm olmaları oldukça doğaldır.

• kesinlikle tanık oldum buna.. onemli olan teslimiyet ve sehvet hissi

Erkekler Ne Diyor 9

• ilk seferlerde tam olarak zevk almasalarda doğru yapıldıktan sonra hatun kısmısı da zevk alabiliyor.

• ben yaparken zevk alıyorum ama onlar yaptırırken zevk alıyormu bilmem :D

• Hak deliği varken b*k deliği ...

• çoğu eski kız arkadaşım anal sexten çekindiler. hoşlananlar için ilginç bir gözlemim var. içine tamamen girdikten sonra pompalamadan sadece bekle. içeride kal ve kalçaları izle. kadınlar kendilerini doyurmayı çok iyi bilirler. ne yaptıklarına dikkat et. nasıl kalçalarını oynatıp ne kadarını içlerinde sürekli tuttuklarına bak. sana çok faydası olacağına eminim.

• süper cevap teşekkürler...

• alırlar. anüs vücuttaki sinirlerin bitiş noktasıdır cinsel uyarım gayet normaldir. birçok kadın kendi isteğiyle yapıyor gözünüzde tabulaştırmayın şunu. ben de çok severim anal seven kızları :)

• hak yolu varken puk yoluna ne hacet:)))

• Hak yolu var iken b*k yoluna gerek ne kardeş ?

• almaz

• Eğer erkek öküz değilse ve kadının zevk alması için emek veriyorsa kadın erkeğin nereden girdiğini önemsemeyecek kadar zevk alır. İş tabuyu yıkmakta

Yükleniyor...