• Sor
  • Bence

Anal seks hakkındaki düşünceleriniz neler?

Anüsün görevi o değil boşaltım yapmaktır denilerek anal sekse karşı çıkılıyor. Ama ona bakarsanız ağzın görevide yiyecekleri, içecekleri içeri almak. O zaman öpüşmeyelim. Ağzı amacının dışında kullanıyoruz. Kadınların memesinin görevi süt vermek. Ama sevişme sırasında bunlarda kullanılıyor. Bence anal seks doğal değilse bunların hiçbiride doğal değildir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 'bir taraf zevk alıyor bir taraf acı çekiyor, işkence gibi, acıdan başka bişey değil' vsvs diyen kadınları da ayrıca anlamıyorum. yapamamışsınızdır işkence gibi gelmiştir. her baba yiğidin hakkı değildir anal seks. zevkten uçtuğum zamanları bilirim ama önden yapmak kadar zevk vermiyor sadece

• Bikac psrtnerim oldu. Hicbiri oh guzeldi demedi. Geldimi canim cok yanıyor diyorlardı

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle farklı hisler ama. önden yapmaya başladığımdan beri arkadan yapmadım hiç o derece :P

• ilginç

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi anal sekste doğal olmayan şey şu: bir taraf zevk alıyor bir taraf acı çekiyorböyle olmasaydı gayet diğerleri gibi normal görürdüm

Erkekler Ne Diyor 5

• senin mantığına göre kulaklar ve burun delikleri boş boş durmamalı

• Kulaklar ve burun deliklerinde haz almanı sağlaycak sinirler yok ama anal bölgede var.

• koca penisli araplar hanımlarının kıçlarını parçalamasın diye yasak getirilmiş. haram kılınmış. gayet doğal ama vajinadan randuman alamamış küçük çüklü masum Türk dar delik peşindeyse ne suçu var şimdi bunun? :) evet karşı tarafa acı verecek koca penis varsa bence yapmasın ama mobil boy penislerin dar delik hakkıdır vajina dar değilse :))

• kadının organını okşamak onu azdırmak çok hoş oluyor

• Saçmalamışsın kendi çapında .. Eğer o hesaplamaları savunan biriysen kesinlikle sıçtıgı ekmeği yiyen birisindir . .

Yükleniyor...