• Sor
  • Bence

En uzun kaç saat sevişebilirsiniz?

Kaç atımlık canınız var? Mesela, bence bu işin süresini ve kalitesini belirleyen ikilinin uyumu. Biriyle 30 dk olur başka biriyle gece boyunca.

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 7

• öpüşme 15 dakikayıı alıyor gerisidee bir bir buçuk saat boşaltmak için uğraşıyoruz :D

• Ben frijitim sevişemiyorum

• frijitim ne ?

• Öncekileri Göster
    • seni kim eksilemiş, denge adını+++

• öncelikle geçmiş olsun
      pisikolojikmiş daha önce yaşadığın bir şeyler yatıyor olabilir bunun altında sen daha iyi bilirsin elize

• 5sefer üst üste... ama saatleri bilemicem o sırada zaman tutmaya fırsatım olmuyor

• yaş kaç

• 15 dk falan. sonrası yalan :)

• Nasıl yalan asıl 15 dk dan sonra iş başlıyor ..:)

• erkek arkadşaımla birkez 5saat seviştik.ertesi gün ikimizde perttik ilk ve son oldu :D

• biz 1 hafta:D

• 2-3 saat boyunca sevişebiliyoruz ama oral felan yapmıyoruz

Erkekler Ne Diyor 14

• ik bira yapmıştım başladığıma pişman oldum 50 dk sürdü derim aşındı resmen :(

• 4-5 saat arası ilişki hariç herşeyi yaparak boşalmadan durdugum oldu .. tabi sonrası yanardağ alev topu misali

• 6 saat de surdugu oldu 6 dakikada uyumla alakali.

• bzen saatlerce bazen sayısını hatırlamadan zaman tutmadan bazen sabaha kadar

• 20 30 dakika

• Gece birde baslayip sabah altiya kadar ise gitmiycek olsam daha da surerdide hem deplasman heyecani hem abisinin cikip gelme korkusu anca 5 saat

• Kesinlikle bu işin süresini ve kalitesini belirleyen uyum, buna katılıyorum...

• inanmayan inanmasın, saatleri geçtiği oluyor yani o kadar uzatabiliyorum, karşı cins bu arada en az 5 veya 6 kez rahatlayabiliyor(sanırım bu kadınlar için orgazm durumu) ...

• Kimsenin benim rekorumu geçeceğini sanmıyorum =))

• 6 Saat sevişmiştik eski sevgilimle benim üstümde boşaldığımı zannetti ama kendi 6 kez boşaldı 5 kez de beni boşalttı harikaydı :)

• Kast ettğin sevişmek içine girip çıkmaksa bu zaten 20 dakka yada yarım saat gibi sürdümü karşi taraf bile beziyor ...ama ön sevışme tarzında bi sevişmeden bahsdiyorsan bazan 3 saat sürdürürüm ne bezerim nede partnerimi bezdirirm övünmek gibi olmasın ama o konuda oldukca iyiyimdir...

• boşalmadan 1 saati geçtiği oldu, ama oda sıkıntı olabiliyor

• testisler acıyor demi

• testislerde penisimde acıdı testisler dolmuş boşalamıyosun, uzun sürdğünden kızın vajinası kuruyabiliyo penisin aşınma durumu olabiliyo

• 30 dk yeter fazlası zarar gençler =)

Yükleniyor...