En uzun kaç saat sevişebilirsiniz?

Kaç atımlık canınız var? Mesela, bence bu işin süresini ve kalitesini belirleyen ikilinin uyumu. Biriyle 30 dk olur başka biriyle gece boyunca.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 7

• öpüşme 15 dakikayıı alıyor gerisidee bir bir buçuk saat boşaltmak için uğraşıyoruz :D

• Ben frijitim sevişemiyorum

• frijitim ne ?

• Öncekileri Göster
    • seni kim eksilemiş, denge adını+++

• öncelikle geçmiş olsun
      pisikolojikmiş daha önce yaşadığın bir şeyler yatıyor olabilir bunun altında sen daha iyi bilirsin elize

• 5sefer üst üste... ama saatleri bilemicem o sırada zaman tutmaya fırsatım olmuyor

• yaş kaç

• 15 dk falan. sonrası yalan :)

• Nasıl yalan asıl 15 dk dan sonra iş başlıyor ..:)

• erkek arkadşaımla birkez 5saat seviştik.ertesi gün ikimizde perttik ilk ve son oldu :D

• biz 1 hafta:D

• 2-3 saat boyunca sevişebiliyoruz ama oral felan yapmıyoruz

Erkekler Ne Diyor 13

• ik bira yapmıştım başladığıma pişman oldum 50 dk sürdü derim aşındı resmen :(

• 4-5 saat arası ilişki hariç herşeyi yaparak boşalmadan durdugum oldu .. tabi sonrası yanardağ alev topu misali

• 6 saat de surdugu oldu 6 dakikada uyumla alakali.

• bzen saatlerce bazen sayısını hatırlamadan zaman tutmadan bazen sabaha kadar

• 20 30 dakika

• Gece birde baslayip sabah altiya kadar ise gitmiycek olsam daha da surerdide hem deplasman heyecani hem abisinin cikip gelme korkusu anca 5 saat

• Kesinlikle bu işin süresini ve kalitesini belirleyen uyum, buna katılıyorum...

• inanmayan inanmasın, saatleri geçtiği oluyor yani o kadar uzatabiliyorum, karşı cins bu arada en az 5 veya 6 kez rahatlayabiliyor(sanırım bu kadınlar için orgazm durumu) ...

• Kimsenin benim rekorumu geçeceğini sanmıyorum =))

• 6 Saat sevişmiştik eski sevgilimle benim üstümde boşaldığımı zannetti ama kendi 6 kez boşaldı 5 kez de beni boşalttı harikaydı :)

• Kast ettğin sevişmek içine girip çıkmaksa bu zaten 20 dakka yada yarım saat gibi sürdümü karşi taraf bile beziyor ...ama ön sevışme tarzında bi sevişmeden bahsdiyorsan bazan 3 saat sürdürürüm ne bezerim nede partnerimi bezdirirm övünmek gibi olmasın ama o konuda oldukca iyiyimdir...

• boşalmadan 1 saati geçtiği oldu, ama oda sıkıntı olabiliyor

• testisler acıyor demi

• testislerde penisimde acıdı testisler dolmuş boşalamıyosun, uzun sürdğünden kızın vajinası kuruyabiliyo penisin aşınma durumu olabiliyo

• 30 dk yeter fazlası zarar gençler =)

Yükleniyor...