Teyze kızı napacağım şaşırdım

Arkadaşlar aranızda teyze kızı ile ilişki yaşayanlar oldu mu, her gece rüyalarıma giriyor nedense ?Benden büyük ve eşinden ayrılalı 6 sene oldu. Aklımı karıştırıyor şaşırdım

Güncellemeler:
Çıktığım kızı kıskanıyor.
Arkadaşlar ben hoşlanmıyorum yüz vermiyorum.Teyzemi görmeye gittiğimde bana sevgilim gibi davranıyor ve kapris yapıyor.Onunla gezmemi istiyor.Rüyamda gördüğüm günler aklım karışıyor sadece.Aslında hiç o gözle bakmam akrabaya.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aman dostum uzak dur : Anlattıklarına göre o kocasından ayrılmış ve senden ilgi gördüğü için senin üzerinde kadınlığını test ediyor, "hala işe yarıyorum, hala güzelim, hala kadınım" .. diyor kendi kendine. Benim de vardı öyle bir teyze kızı misafirliğe gittiğimde gece odama gelmişti öptüğüm ilk göğüs onun göğüsleridir hatta fakat biz İbrahim Tatlıses ve Barış Manço gibi örneklerle büyüdüğümüzden çabuk aldım aklımı başıma o gecenin sabahından sonra yıllarca gitmedim memleketime ve sonra diğer teyze oğluyla evlendi kim bilir belki de onun da koynuna girdi gece yarısı ve o benim gibi durmayı bilemedi...Senin durum vahim ama; Maazallah beraber olursun kaza ile sonra ya rezil eder seni ailene, ya da kullanır maddi, manevi.. o mms tutarsızlığı, kız arkadaşını kıskanması vs Tehlikeli hareketler birden uzaklaş ondan ama dediğim gibi birden yapmalısın...

• çok sağol içimi okudun resmen.

• Kibarca değil iyilikle değil ama birden ve bıçak gibi kes..

Kızlar Ne Diyor 7

• Aile içi ilişkilere her zaman karşı olmuşumdur. Başka kız mı yok etrafta, saçmalamayın arkadaşlar.

• senden büyük, gönül eylendirmek istiyo bence

• Haklısın.

• bekle sadece ve gözlem le

• aç biraz nasıl yani?

• Kanka gibiyiz.Ama çekiniyorum.Nasıl olacak ?

• Taviz verme

• Görmemek için Bayram ziyaretine gitmedim.

• :S teyze kızı teyze oğluyla evliydi ,şimde başka bir teyze oğlu olarak sen onu istiyorsun ve ,hem istiyor hem vermiyor diyorsun . çoook içe dönük bi aile yapısı .

• kusura bakma ama seninki sapıklık resmen içine de başlarım ayıp hem senden büyük hem de teyzenin kızı senin kardeşine o gözle baksalar iyi olur mu? düşün kendine çeki düzen ver derimmmm

Erkekler Ne Diyor 7

• diyecek pek sözüm yok. akraban sonuçta.

• enseste girer

• Teyze kızın... Ablan demekle hemen hemen aynı...Sevdiğin kıskanması doğal. Düşüncelerini anlamışsa O da bizim gibi şaşkınlıkla izliyordur seni

• Sikrıt insest...

• abi hemen oradan uzaklaş aynı durum bende de oldu kız aşık olmuş kendi kendine benim haberim yok daha hiç görüşmüyorum onu bana söyledikten sonra

• sağol

• Arkadaş yoha diyorum büüüü diyorum hede hüde bede diyorum yani yav..

• Hocam senden buyukse hiç bulaşma derim teyze kızıyla evlenme devri eskıdendı...O gozle bakma

• zaten ayrıldığı eşi teyze oğlu.Sadece erkek olarak içim onu istiyor.

• Öncekileri Göster
    • oglum bayram bayram bısey derdımde neyse...Allah senı ıslah etsın

• hem istiyor hem vermiyor

Yükleniyor...