Türkiye'de çıplaklar kampı olmasını ister miydiniz?

Türkiye'de çıplaklar kampının olmasını ister miydiniz? isterseniz neden istersiniz peki? Fkk klüp türkiye şubesi...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Var zaten antalya kemerde fransız tatil köyünde çıplaklar kampı var hatta onla ilgili komik bir anımıda anlatayım ;Bundan 10 sene önce falandı ben daha çocuğum teyzem, kardeşim, kuzenim ve ben deniz bisikleti kiraladık ve kemerin engin sularında tur atıyoruz neyse tam kayalıkların orda bir adam gördük ben direk şöyle demiştim aaaaa adamın mayosu pespembe :D:D:D sonra yaklaşınca gördükki adamın şeyiymiş ayyy nasıl utanmıştım ayıplamıştık sonra öğrendik orda çıplaklar kampı varmış ve millet çıplak yüzüp güneşleniyormuş.. Bence iğrenç bişey yani bukadarda bazı şeyleri ortaya sermek günah :)

• tesekkürler cevapladiginiz icin

• Öncekileri Göster
    • denis seni inan bana muhatap almıyorum ben... Yazarsanız google amcaya fransız tatil köyü diye mutlaka çıkar

• şaka yapıyorum ya ne kızıyorsun hemen

Kızlar Ne Diyor 4

• 1955 te ilk turist alman kafilesi taşlanmıştürkiye tabusu kaldırmaz.

• :)) hahha

• Hayır öyle birşey olmasını istemem

• Bodrumda zaten var :) hiç haz etmiyorum öyle yerlerden. Gitmedimde ama bundan üç sene önce annemle gene bodrumdayız. gümbet denizi var gidenler bilir. bir gittik herkes üstsüz tek normal iki kadın biziz annemle. kadınlara ağzım beş karış açık bakmaktan yüzemedim bile:D

• hayir ya enden olyur boyel bir sey isdeyen isdeyeni gorerse oyle acik hiccc bir zek kalamzdi ve ehyecanda tabikii

• ama sanalda iyi olurdu.ne bileyim şu an cevap yazarken herkesin cıplak oldugu dusuncesi :)

• ola bilir :))))))))offf

Erkekler Ne Diyor 11

• İstemezdim , çağdaşlığın olmadığı hiçbir yeri istemem .

• türkiye kaldıramaz öyle bir şeyi.

• o kadarı fazla aga

• ayddmx abi, ahiret sorularına bırakıp, dünya nimetlerine dalmışsın:)

• yok valla aklima geldi sorayim dedim

• ne demek her zaman:)

• Var türkiyede evet kemer'de. Türkler giremiyor ama.

• Çıplaklıktan ve cinsellikten tiksinir insan be..

• neden olmasın pembe popolu almancıklar dal taşak ne varsa salıp gezsin efenim.

• olmasın. çıplaklığı sevmiyorum.

• yok istemem...kadınlar tamam problem yokda, erkekler hiç görülmeye değmezdi...

• Yakarlar orayı... Ciddi ciddi birleşip yakarlar. Türkiye'de olmaz o iş, haa... Olsa istermiydim? Elbette istemezdim, ne o herkes anadan üryan hoş olmazdı.

• yakarlar mı bilmem de orayı yıkarlar :))

• neden olmasın :)

Yükleniyor...