Oral seksi gerçekten zevk alarak yapan kadın var mıdır?

Genelde mecburiyetten yaptığı söylenir kadınların.Siz hiç görev olarak değilde zevk alarak yaptınız mı?Her orgazmda da menileri yutarak.Erkek artık istemeyene kadar emdiniz mi hiç?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler bir türlü kadınlarında cinsellikten zevk aldığına inanmıyor ve herşeyi erkeğin isteği ile olduğunu düşünüyor .Beyler şunu unutmayın siz nasıl zevk alıyorsanız bizde zevk alıyoruz oral yaparken de bunu zevkle yapıyoruz zorla oral seks yapan kadın sadece erkeğin zorla yaptırdığını düşünün kişidir.

• Medeni casaretinizi tebrik etmek istedim... Tebrik ederim... :)

Saygılarımla...

Kızlar Ne Diyor 4

• bende isteyerek yapıyorum sonuna kadarda emiyorum. yoksa yarım bırakmış olup zevk verememiş olursun.

• Bravo sana ya.. aynen devam:)

• Öncekileri Göster
    • bazen tazzikle yutuyorum ama genelde ağzımda kalıyo
      bitincede çaktırmadan direk wc ye
      gerçii biliyoda ben göstermiyorum

• gülcan takibimdesin...:)

• bana iğrenç geliyor,ilişki bittikten sonra içim dışıma çıkıyor,allahtan bir iki kez olmuştur...

• Evet var ben çok zevk alarak yapıyorum yalamın zevki çok daha farklı yani

• Evet yutarım

• zevk alarak yapıyorum ama ufak bi sorun var meni yutamıyorumm ağzımda tutuppp istemeden geri bırakıyorum denedim ama başaramadımm belki daha sonra :D azmin elinden bişey kurtulmaz :)

• +1

• Öncekileri Göster
    • Bu jeller cikolatali, cilekli,limonlu, vanilyali oluyo oral seks yaparken miden bulanmiyo ve partnerin bosalinca yutabiliyorsun dene bence mutlu olabilirsin.ilk yaptigin zamani hatirliyormusun peki :)))))

• hatırlıyorumm apzıma girer girmez bıraktım üzerine döküldü hiç memnun olmamıştı durumdan ama napim acemilik :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Göğüs/meme emmek nasıl bir zevk verebilir ki erkeğe? Yanı buda onun simetriği gibi düşünülebilinilir heralde.

• Ağıza boşalmak kötü olur diye düşünüyorum..eğer iğrenmiyorsa devam :P

• tabiki zevk alarak yapan var kardeşim.

• -Sevda neden oral yapıyorsun?-Mecburiyetten.. ekmek parası naparsın..ancak mecburiyetten bu şekilde olur :=)

• yemek yerken bu soruyu okumak hiç iyi olmuyo :) doydum birden

• Oral seks için zevk almak değil, zevk vermek esastır... Bu yüzden 69 pozisyonu çok sevilir. Hayat müşterek diye boşuna demiyorlar.

• sorudaki seksiliğe bittim ya emdin mi yuttun mu kavradın mı sulu sulu oohh :D:D bu soru sonrasında galiba mastürbasyon yapacağım :D:D

• zorla kimseye birşey yaptıramazsın.

Yükleniyor...