Güzel dolgun göğüs mü daha önemli yoksa güzel yuvarlak dolgun kalça mı?

Hangisinin güzel olması daha önemli sizce? Genele bakdiğim zaman kızların çoğunun güzel kalçaları var ama göğüsler genelde küçük sizce hangisi daha önemli çok nadir ikisininde güzel olduğu kızlar oluyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ince bir ayak bileği

• öyle deme bak. güzele bakmak sevaptır derler milleti sevaba sokuyosun o açıdan bak bi de olaylara :D

• aman acima bosver ben sevgilisine daha cok acidim sevgilisi oldugu halde gözler baska yerlerde

• acıdım o çocuklara bak şimdi :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 25

• kalçalar daha önemli bnc ikisi de güzel olursa ne güzel

• Göğüs daha önde.

• 3G olmalı:

Göz

Göğüs

Gö.

• güzel göğüslü olmasını isterim eşimin benim için güzel göğüs daha ön planda

• ikiside önemli :)

• ılla fıkır ıstıyorsan 2 sının de normalı ıyıdır... Ama boyle şeylere takılma çünkü yapını değiştirmen falan amelıyat olman bunları gereksız goruyorum kışı oldugu gıbı guzeldır, özeldır.. Bşka bırı olunca ne anlamı kaldı...

• küçük dik sert

• Ass > boobs!

• her ikiside mükemmeldir,kişiye göre değişir

• yağsız küçük dik göğüsler ve küçük kalça bence

• bence göğüs olsa daha iyi çünkü kalçayı olgunlaştırmak göğüsten daha kolay :)

• ikiside kalça daha çok kullanılan birşey olduğu için göğüsleri çok takma ama eğer adamı parmağının ucunda eritmek istiyorsan ikiside

• Yuvarlak kalçalar... Zira göğüsler basit bir estetikle kolayca şekillendirilebilir... Bu operasyonlar kalçada daha zordur...

• şöyle düşünmek daha doğru olur bence, sanki benim penisim karşımdaki kadının hayal ettiği gibi mi ki ben onun göğüslerinin ya da kalçalarının benim için çok güzel olduğunun yorumunu yapayım.

• mutlaka öyledir, ellerinde cetvelle dolaşmıyor sonuçta kadınlar, ancak görünse de görünmese de durum şu, önemli olan mevcut olanla iyi geçinebilmek, yoksa göğüs küçükmüş, büyükmüş, kalça genişmiş darmış, penis büyükmüş küçükmüş önemli değil..

• Gögüs kalcalar ortada olan birsey sizinki görünmüyorki ordan sanslisiniz aslinda hic bir kizda zaten boyuna göre birini secmez

• Kocaman gögüslerde çok iğrenç oluyor.En iyisi sivri dik yada ufak gögüs.

• dolgun kalça ve hafif dolgun göğüs yalarım sabahlara kadar :D

• bence ikiside.illaki birini seç dersen tabiiki kalça. yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı.

• evet bence yuvarlak ve dolgun kalça oldukça dolgun olabilir bayılrım çok hoşuma gider

• Kalçayı seçerim :)

• Kalca iyidir. Bazi hatunlara 75 cok yakisiyor. 90 olsa o kadar guzel durmaz belki o derece.

• kesinlikle ve kesinlikle güzel yuvarlak ve dolgun kalça

• güzel, düzgün beyin !

• aynen şöyle kıvrımlı mıvrımlı

• benm ıcın meme sexsı cekıcı süperrrr :D

• ıkısını bır arada alabılecegımız br secenek yok mu acaba?

• Sansina artik gönül bu cünkü herseye konuyor

• az olsun benm olsun be gülüm

• Öyleside var ama az

• göğüs 1 adım önde.

Kızlar Ne Diyor 2

• İkisi de önemli. Sporla elde edilebilir şeyler..

• bence gögüsler daha ilgi çekici oluyor yani bence göğüsler büyük olmalı

• fos bir kalça erkeği ve kadını (bana göre ) ezik gösteriyor :)

Yükleniyor...