Webcam Show Yapanlar

Webcam showlar ile ilgili sorularım olacak . Partnerinize hiç webcam'da soyundunuz mu ve ne kadar soyundunuz , partneriniz ne kadar soyundu ? Nette tanıştığınız biri size soyundu mu siz de ona soyundunuz mu ? Webcam chat sitelerinden takip ettiğiniz siteler hangisi ? O sitelerden özellikle takip ettiğiniz kişiler var mı ?webcam sitelerinde genel izleyicileri soyundunuz mu ve ne kadar soyundunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nette tanıştığım 5-6 kız ile karşılıklı yapmıştık. tadı damağımda kaldı. gerçeğini tutmasada kuru video ile yapılan mast tan daha iyi oluyor. çünkü heyecan oluyo ve zevki artırıyor. biri beni izlerken yaptığım mast ta çok acayıp fışkırarak boşaldım hep. ama artık çok zor birini bulmak, eskisine nazaran çok sahte profil var.birde kızlar ki karşındaki kızmı o da beli değil. karşında kendini kız diye tanıtan kişi ne kendini gösteriyor nede ses veriyor. öyle olunca güvenemiyosun ki. karşımdaki ya gay yada çocuk ise diye düşünüyorum. o yüzden karşımdakinin yetişkin bir byan olduğuna emin olmadan hiçbirşey yapmıyorum. ahhh bir bulsam birini ne güzel olurdu :D

Erkekler Ne Diyor 18

• denemedim ben

• cinselliğin çeşitlerinden biri olan bu söylediğin durumu yaşamışlığım var, bundan 5 6 yıl önce tanıdığım, internetten tanıştığım kişilerle bu tür ilişkilerim olmuştu, ne kadar soruna ise mümkün olduğunca fazla diye cevap verebilirim, ne zevk aldın diyecek olursan farklı bir deneyim, keyifli zamanlar olduğunu söyleyebilirim.

• cık hiç soyunmadım :)

• elime alıp halay başı bile çektim:)

• Yok şov dünyasına adım atmadımgerçek hayat yetiyor

• chatroulette

• ssen yaptınmı ? ben yapmadım :)

• aha soyunmayla kafayı bozmuş... ne var üzerinde canım ahahha

• hepsine evet

• sadece 1 kez..

• ne soyarım ne soyunurum

• evet webcamde karşılıklı olarak çırılçıplak :D

• Sen fena takımıssın bu duruma :DSanırım değişik bir fantezi anlayısınız var..Soyunmadan soyunmaya fark var ;)niyet önemli niyet ;)

• o kadar soyunma kelimesi geçti ki mandelina soyup yemek geldi birden aklıma ama tüh ki kalmamış :D

• Öncekileri Göster
    • @gülxx lütfen çapsız espriler yapma .

• Çapsız derken? Soran? Yok Gül ban ilham kaynağı oldu.. bence Sende bi MUZ Soyup ye ;)

• cam tercihim degil :)

• :)yok soyunmadım.sence soyunmalı mıyım?

• Meşhur olmak için soyunmuştum. 150 küsür izleyenim oldu. Bkz: Cam4. :D

• kaç tane kız soydum omegle ve chatrouletteden :D kimiyle aynı şehirdeydim kimi yabancı kızlardı hata bir laç tanesini videoya bile aldım internetim olmadığı zaman idare ediyorum :)))))

• benim elimde sevgilimin camda soyunma videosu var canımı sıkarsa o videoyla şantaj yapacam

Kızlar Ne Diyor 4

• hepsine evet.tamamen :D

• dalga geçip bizi coşturmaya çalışıyosun

• valla ben tek sevgilimle yapmıştım o kadar , gerisi yok :)) sizi bilemem :D D:

• asla böyle birşey yapma sonra psikolojını olumsuz etkıler bununla ılgılı haberlere bı goz at intihar edenler var

• niye ?

• Tek sevgilime yaptim oda tam soyunmadik ama

• fransz bi cocuga soyunmustm oda bosalmisti camda

• Adam Fransız kalmadı değil mi, bildiğin Fransızdı yani? Yanlış olmasın da?

• Öncekileri Göster
    • cok begenmistm onu .bn soyundkca dudaklarini isryodu bnde soyundm .evet franszdi ve facebooktan eklemisti beni baya bi konusyorduk

• bize soyunmayın gidin elin gavur fransızına soyunun, aşk olsun... çok zoruma gitti inan... birde bizden en çok nefret eden milletlerden birisi...

Yükleniyor...