Webcam Show Yapanlar

Webcam showlar ile ilgili sorularım olacak . Partnerinize hiç webcam'da soyundunuz mu ve ne kadar soyundunuz , partneriniz ne kadar soyundu ? Nette tanıştığınız biri size soyundu mu siz de ona soyundunuz mu ? Webcam chat sitelerinden takip ettiğiniz siteler hangisi ? O sitelerden özellikle takip ettiğiniz kişiler var mı ?webcam sitelerinde genel izleyicileri soyundunuz mu ve ne kadar soyundunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nette tanıştığım 5-6 kız ile karşılıklı yapmıştık. tadı damağımda kaldı. gerçeğini tutmasada kuru video ile yapılan mast tan daha iyi oluyor. çünkü heyecan oluyo ve zevki artırıyor. biri beni izlerken yaptığım mast ta çok acayıp fışkırarak boşaldım hep. ama artık çok zor birini bulmak, eskisine nazaran çok sahte profil var.birde kızlar ki karşındaki kızmı o da beli değil. karşında kendini kız diye tanıtan kişi ne kendini gösteriyor nede ses veriyor. öyle olunca güvenemiyosun ki. karşımdaki ya gay yada çocuk ise diye düşünüyorum. o yüzden karşımdakinin yetişkin bir byan olduğuna emin olmadan hiçbirşey yapmıyorum. ahhh bir bulsam birini ne güzel olurdu :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Yok şov dünyasına adım atmadımgerçek hayat yetiyor

• cinselliğin çeşitlerinden biri olan bu söylediğin durumu yaşamışlığım var, bundan 5 6 yıl önce tanıdığım, internetten tanıştığım kişilerle bu tür ilişkilerim olmuştu, ne kadar soruna ise mümkün olduğunca fazla diye cevap verebilirim, ne zevk aldın diyecek olursan farklı bir deneyim, keyifli zamanlar olduğunu söyleyebilirim.

• hepsine evet

• sadece 1 kez..

• benim elimde sevgilimin camda soyunma videosu var canımı sıkarsa o videoyla şantaj yapacam

• kaç tane kız soydum omegle ve chatrouletteden :D kimiyle aynı şehirdeydim kimi yabancı kızlardı hata bir laç tanesini videoya bile aldım internetim olmadığı zaman idare ediyorum :)))))

• :)yok soyunmadım.sence soyunmalı mıyım?

• ssen yaptınmı ? ben yapmadım :)

• Meşhur olmak için soyunmuştum. 150 küsür izleyenim oldu. Bkz: Cam4. :D

• evet webcamde karşılıklı olarak çırılçıplak :D

• chatroulette

• denemedim ben

• Sen fena takımıssın bu duruma :DSanırım değişik bir fantezi anlayısınız var..Soyunmadan soyunmaya fark var ;)niyet önemli niyet ;)

• Çapsız derken? Soran? Yok Gül ban ilham kaynağı oldu.. bence Sende bi MUZ Soyup ye ;)

• @gülxx lütfen çapsız espriler yapma .

• ahahah :D ya gülll :D eğer sen olmasan sunu dıyen.. nelerdedım :D

Afiyet olsun dıyeyım ama mandalına yokmus :D

• Öncekileri Göster
  • elime alıp halay başı bile çektim:)

• ne soyarım ne soyunurum

• aha soyunmayla kafayı bozmuş... ne var üzerinde canım ahahha

• cam tercihim degil :)

• cık hiç soyunmadım :)

Kızlar Ne Diyor 4

• hepsine evet.tamamen :D

• dalga geçip bizi coşturmaya çalışıyosun

• Tek sevgilime yaptim oda tam soyunmadik ama

• fransz bi cocuga soyunmustm oda bosalmisti camda

• bize soyunmayın gidin elin gavur fransızına soyunun, aşk olsun... çok zoruma gitti inan... birde bizden en çok nefret eden milletlerden birisi...

• cok begenmistm onu .bn soyundkca dudaklarini isryodu bnde soyundm .evet franszdi ve facebooktan eklemisti beni baya bi konusyorduk

• peki neden soyunmustun soyunmak mi hosuna gitmisti onu izlemek mi?

• Öncekileri Göster
  • valla ben tek sevgilimle yapmıştım o kadar , gerisi yok :)) sizi bilemem :D D:

• niye ?

• asla böyle birşey yapma sonra psikolojını olumsuz etkıler bununla ılgılı haberlere bı goz at intihar edenler var

Yükleniyor...