Sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta ....?

sokakta hanımefendi mutfakta aşçı yatakta ors.u) .Bir erkeğin hayalindeki kadın portresi buymus arkadaslar sizcede doğru mu? :))Deglse sizin için ne?

Güncellemeler:
erkekte tık yoksa kadın ne kadarını yapabilirk? yatakta

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yatakta işi biliyorsan sokaktaki halin ve mutfaktaki yeteneklerini emin ol görmüyor gözleri...

Erkekler Ne Diyor 29

• kızılayda kan verir gibi yatakta duran kadın istemiyoruz tabiki sister!yemek olayını yapmasınzaten yapamıyorlar!(istisnalar çirkefleşmesin onlar 1 tane)çok bir beklentimiz yok yani!

• eheh bnzetmeye bak :D

• benzer şeyler

• or*spu ağır bir tabir olmuş ama yatakta da odun olmasın mümkünse :)

• (:

• senin nerden aklına geliyo böyle sorular :) aynı düşüncede değilim.

• GEYŞA si olmali ben o.rspusu diye adlandirmiyorum.

• ilk ikisi zaten doğruda yatakta oropsu demek ağır oldu. ama yatakta arzulu şevhetli ve azgın olmalı.pozisyonlarda ksıtlamamalı, sınırlar olmalı ama çok sınır koymamalaı(mesala anal hariç herşey olmalı) doyurmalı yani. tabi erkekte

• tam üstüne bastın, ama 3. ye "ateşli" desek daha doğru olur :) kim istemez ki böyle bir hatunu, böyle bir hatunum olsun onu kraliçe yaparım...

• sokakta Arzum ONAN ; yatakta Pamela Anderson olmalısın...

• aynen sokakta hanımefendi mutfakda aşcıı yatakda seksi olsun benim icin yeterli ... onu mutlu etmek icin elimden gelen herşeyi yaparım ^^

• eskıden erkegın kalbıne gıden yol migdesinden gecer derlerdi devir degişti. havadanmı suyundanmı gdo lu gıdalardanmı bılmıyorum ama sadece migde yetmıyor artık erkegın kalbıne gıden yol başka yerlerden geciyor

• :D bravo dogru tespit :D

• çok doğru tespit. burada ki o...pu gerçek anlamda değilde, erkekler yatakta işi bilen seksten anlayan kadın sevdiği için micazi doğru kabul edilir.

• her kadın anlamıyo napcez?

• Öncekileri Göster
    • kndi adıma konusayım sevdgm insansa esimse ayriyaten bn yapmam o tarz cümleler kurmam costurucanki cosasın demi :))

• eh sen işini biliyorsun , daha ne soruyorsun :)

• her ortamda kadınsılığını göstersin bana yeter...

• milletn içindede mi :?

• Öncekileri Göster
    • renk?

• kırmızı yada siyah elde ve ayakta olmalı:)

• Evet doğru hemde oldukça yüksek bir oranda doğru.Erkekte tık yoksa :)) emin ol böyle biri varsa ya cinsel tercihi farklıdır yada kadın onu yeterince tahrik etmeyi bilmiyordur. Yani şu cinsellik yatağa yatıp bacağı açıp beklemek veya erkeğin işini bitirmesin beklemek değildir. Bir kadın istedikten sonra tıklattıramayacağı erkek yok gibidir. Bir kadına hayır diyecek erkek %02 dir bununda, %01 nin cinsel tercihi farklıdır, %01 in de de kadın o erkeğin ilgisini çekmiyordur.Otellerde çalıştığım için, daha önce çalıştığım bir otelde sık sık gelip giden, bir hayat kadınıyla yaptığım sohbette ona şunu sormuştum:Sana gelen erkekler genelde aynı kişiler ve diğer arkadaşlarından daha fazla talep ediliyorsun neden? niçin?Onun cevabı ise çok basit olmuştu:Beni davet eden erkeklerin yatakta ne istediklerini çok iyi biliyorum ve onlara onu istedikleri şekilde veriyorum. Bir çoğunun ya eşi kocasının istediği şeyleri yapmıyor yada erkek karısına şöyle yapalım dediğinde karısı tarafından ters gözle bakılacağını yanlış anlaşılacağını düşünüyor. İşte bende o erkeklerin evlerinde eşleriyle yapamadıklarını yapıyorum diyordu. Benim gibi olan diğer kızlar ise onlarda bu işi sok çıkar şeklinde yani kendilerine gelen erkeğin karısı ne yapıyorsa onlarda öyle yapıyorlar. O yüzden ben daha çok talep ediliyorum ve fiyatım onlarda daha yüksek diyordu.Bir başka dikkat çeken nokta ise: Bu kişi yanında getirdiği erkeği daha yatağa girmeden aşkım erkeğim, kocam, yakışıklım, sen şöylesin sen böylesin... gibi kelimelerle o erkeğin önce kelimelerle zevke getiriyor sonrada yatakta onun istediği gibi oluyordu.Cinsellikte gerçekten iyi olan ve kadına zevk veren bir erkeği, kadın başka biriyle evlense bile kolay kolay bırakmıyor. Yıllar sonra bile o erkeği buluyor ve gizli saklı da olsa onunla o anları tekrar yaşıyor.Erkek de de durum farklı değil yani yatakta iyi olan, hareketli olan bir kadını bir erkek asla kolay kolay unutmaz ve yıllar geçse bile hatırlar.

• Dışarda hanımefendi olsun elbette. Ama hayalimdeki kadına ors... demem. Öyle de görmem. Bunu diyenler, azgın-istekli-canlı anlamında söylemişlerdir sanırım...

• yani

• evet kesinlikle doğrubir kadın sokakta tam bir hanımefendi olacak ve eşini utandırmayacak mutfakta tabiiki çok iyi bir aşçı olacak çünkü erkeğin kalbine giden yol midesinden geçeryataktada tam bir o... olacak ki erkeğin gözü dışarıda kalmasın

• :)

• Eh aşağı yukarı buna benzer :)))) Araya biraz da aşk, sevgi, saygı, güven ve romantizm de ekleseydin iyi olurdu :))

• :d sen dedn işte :D

• dedim dimi :))) iyi akşamlar, güzel sorun için de teşekkürler.

• sanada önmli değil :))

• yatakta aşçı, mutfakta hanımefendi, sokakta ... olmasın da. :)yahu çok seksist düşünceler bunlar geçmişte kaldı. insan olsun, dürüst olsun, bir de benimle aynı frekansta olsun. Zaten olması gereken yerde olur...

• sokak ta hanım efendi mutfakta aşçı yatakta azgın bi kadınım olsun isterim

• evet diyorrrr

• Öncekileri Göster
    • sen nasıl birisin

• hanım hanım D::

• böyle olabilir tabi. ama erkek neler verecek acaba bu istekleri için. emek harcamadan hiç bir şey olmaz. birde erkeklerin biride demez ki güven olsun. kadınlara sorsanız çoğu ilk üçte güveni sayar.

• Her iki taraf içine Karşilikli olacak öyle lafla değil bu işler...

• müşterek diyosun

• Aynen tek taraflı zevki çıkmazki...

• valla onlara yakın olması gerek

• gbi gbi :)

• Öncekileri Göster
    • :D ne la

• ama sen daha inatcısın :)

• genel tabir bu dur. ve de ideal eş de evet bu dur. ama tabi biraz kaba bir anlatım şekli bu.insan eşinin herkes tarafından saygı gören bir hanımefendi olmasını ister. herkes tarafından hürmet görsün ister. sokakta hanım efendi olmalı kısmı bunun için tabir edilmiş. evde ev hanımlığı konusunda da yetenekli olmasını ister. iş bir tek mutfakla bitmez tabi. derli toplu düzenli titiz ve eşinin sevdiği yemekleri becerecek kadar yeteneği olsun ister.yatakta o*ospu tabiri elbette kaba ama buradaki kasıt ta şu. her erkek aktif işveli cilveli eş ister. yatak odasında sorun yaşamak istemez. kendisine süslensin püslensin ister. işve cilve yaparak eşini azdırsın ister. yatakta aktif olmasını ölü gibi yatmamasını, sadece eşinden beklemeyip kendide ilişkiye katkıda bulunmasını ister. peygamberimiz bile " eşinize süslenin işve cilve yapın onu zinadan uzak tutun" demiş.

• :) yes

• Katılıyorum hepsinde iyi olucak ama yatakta dahada iyi olucak

• yemeği yaksın ama kuşunu uçursun :D

• Öncekileri Göster
    • :O nasl cevp bu böle :D

• İyi mi?

• Doğru...çok doğru..sadece kocasına Fa..şe.! Yatakta evet...!

• :D tm sakinn

• :P

• Ne alakası var.Yanında bile geçmez benimkinin.

• seninki ne küçük bey? :)

• Öncekileri Göster
    • tm o zmn :D

• İyi

• gönlümdeki nadide çiçek olsun yeter..gerekirse yemeği bile ben yaparım yemek nedirki aşk olduktan sonra herşey yapılır engel değil hiçbişi..

• ask adamı knstu :D

• Öncekileri Göster
    • ya yengec inatçı olyo ordan blym D:

• ben fazla inat bir yengeç değilim :D

• evde hizmetçi yataktada aynen :)

• aynen :D ne?

• Öncekileri Göster
    • :S ne alakaa

• ayıp bişey değil ki her insan da olur .

• % 10000000000000000000000000000000000000 doğru , buna yalan diyen yalancının tekidir .

• diyen var :D

• evet doğru benim aradığım şahsen bu şekilde bir kadın

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilim , diyor bana o anda , komik ya :))

• adam duygsal ne istiyonallahtan daha :D

• hiç sorma , darısı başına ;)

• hiç bir erkek karısına o* demez :) diğer 2 si doğru ... yatakta azgın olabiiriz ama yalnızca kocamıza .D

• :) bncede

• Öncekileri Göster
    • :D

• ne bağırıyon milletin içinde

Yükleniyor...