Vajina derinliği kaç cm'dir acaba?

videolarda da izliyoruz acaba vajina derinliği en az kaç cm'dir kızlar lütfen dürüst cevap verin bu arada bir vajinayı zevkten 4 köşe edecek kaç cm penis gerekli görüşlerinizi ve de cevaplarınızı bekliyorum buyurun anketime

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Vajina derinliği kişilere göre değişir, ırka, vücut yapısına, bakire oluşuna, bir çok kez ilişkiye girmiş olmasına, doğum olayına kadar hepsi de birer etkendir. Ama tabi bu derinliğin bir sınırı var ve buda gene yukarıda saydığım şeylere göre değişir.Kimi 14 cm dir kimi 20 mi, yani net ve tam bir şey söylemek yanlış olur ama ortalamayı baz alırsak12 ila 18 arası diye biliriz, zaten penis yapısı oldukça uzun olan kişiler ve sık sık farklı kişilerle ilişki yaşayan kişiler. İlişki esnasında çoğu kez penislerinin bir kısmının dışarıda kaldığını ve tamamını asla içine sokamadıklarına bilirler.

• ayakta alkışlıyorum seni kardeşim helal olsun sana

Kızlar Ne Diyor 5

• Dibini bulan olmadı .

• ben buldum aslında 13 14 cm idi

• Dur hemen ölçüp yazayım.

• ölçtün mü kıııız

• vajina girisinden rahim agzina kadar olan kisim 16 cm dir

• ya kişiden kişiye değişir , zamanla açılmalarda olur ama bakire kızda 8 10 cm arasıdır..

• daha fazladır ya

• 18.5 mıs her kadın ıcın bolemıdır bılınmez :D

• hadi yaa şaka yapıyosun kız

• Öncekileri Göster
    • kanıtla o zaman

• elıne bır fener al ac sevgılınn bacaklarını sonra bır cetvel sok bakalım 1cm den baslayarak kacta bıtecek :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlar bunu nerden bilsin , her boydan bi adet deneyip anket mi yapıyorlar? Sonuçta bu bana uydu deyip mi bununla evlenirim diyorlar ? Hiçbiri bilmez bunu, sadece sevgi sonrası bir his.Soru da anket de mantıksız ve anlamsız ...Mangalda kül bırakmayan açıklamalara hazırla kendini bence :)

• içeriye doğru 12 13 ama genişler yani 18 e kadar rahat alır 18 den sonra aco çekme olayı olabilir miş yani bilmiyorum

• Hiç ölçmedik ama ilk 4-5 cm zevk almaya duyarlı bölge, sinirlerin en fazla olduğu kısım yani. Ama 18-19 cm de alabilir tabi zamanla alıştırmak lazım birden yüklenilirse çok acı veriyor, bu durumda ciyaklayan kadın sesi kadar kulak tırmalayıcı bir ses yoktur

• hahaha sesli güldüm kardeşim ciyaklama

• :) tecrübeyle sabit ben onun değil o benim kulağımın ırzına geçiyor ;)

• Dibini bulan olmamış petrol kuyusumu bu arkadaşım :))

• daha derindir aslanım. penisin boyun 20 olan da var ona göre sorsaymışın ya:))

• çükünün uzunluğuyla kıyaslıcan belli

• ne alaka

Yükleniyor...