İnleme ve bağırma olmadan zevk alamıyorum bu sizde de oluyor mu?

Ve erkekler neden çok inlemez bizim kadar? anlamadım gitti

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Otopark görevlisi gibi çığıran kadını tokatlayasım gelir. sevişirkene olunca çok problem olmuyor darp. ha biz niye bağırıp inlemiyoruz, bize giren çıkan bişi yok... ha birde diyorsunuz ya, ciddi erkeklerden hoşlanırız diye. O da kasıyor bizi biraz...asdasdasd nezaketen.

• pub şa La La La Laaaaa Lalalalala

Erkekler Ne Diyor 30

• senin gbi inleyen bir sevgilim olsa komşular duyana kadar inlerdim

• kendi sesini beğenmez...

• erkekler inlemez doğası gereği, senin inlemen ise çok normal çünkü siz inledikçe biz daha da kuduruyoruz.. ;)

• Offfff supersın

• inlemek zorunda degilsin

• o zaman ınle ve bagr

• anırt beni. Yuuuhuuuu.

• Oluyor ya bazen -_- işte partnerden çokşey aslı.

• Yanı aşagıda ılgıç yorumlar var başka yoruma gerek yok :D

• anlasan neyi değiştirecek ki ?

• nara atma seviyesindemi...?

• çünkü kızlar narindirler o acıya dayanamazlar. inlerler

• Kasap hayvanı keserken hayvan mı böğürür yoksa kasap mı böğürür ?

• Ancak böle anlar kardeşim :)

• koptum :D

• Bize giren cıkan yok

• benim aldığım keyif de partnerimin tepkisine göre artıyor... sesler dokunuşlar hareketler her şey değiştirebiliyor bir anda her şeyi.. genelde erkekler dokunsaldır ama cinsellikte kadınlar daha çok duysal tepkiler verir.. bu da p*rno kültürünün bize önlenemez bir katkısı..

• ınlıyom bn yaaaa :)

• erkekler kadının ınleme sesını dınlerler onun ıcın ...şahsen ben oyle yapıyorum ..

• Ben "ohh ohh..." diye inliyorum... :)

• lan kızım bızım ıcımıye gıren yokkı bagıralım

• Bana 20cm girse ben de inlerim yani. Bize giren cikan bisi yok annem.

• hüseyin kaya gibi oldun işlkjhgghjklş bi filiz sevişelim mi demediğin kaldı

• bende sevişirim reglken. de herkes yapmaz beyb :(

• inletmeyi daha cok seviyorum heleki oral yaparken o inleme sesi yokmu of ki offff

• biz sizler kadar zevk alamayız .sizler 7 kat fazla zevk alırsınız .birde erkekğin inlemesi ses çıkarması yakışık kalmaz .

• bizimki görev gibi bitse de gitsek modunda :D erkek adam inler mi o neyyy lan! :D

• Alta inlemen fena azdirirda oyle abartili sesli bagirman hos olmaz sessuzde zevk alinir kendini bagircagin an virenle

• İnleyen erkek mi olur ya, erkek adam sekste inlemez :D

• ilişki tam tersi olsa, onun inlemesini beklemen anlaşılır olurdu.Demem o ki, sen ona değil, o sana giriyor...Sen az inlemesi normal.

• selam bayanların yaratılışından dolayı zevk alma gücü erkeklerden fazladır ama bu bastırılmış gibi içinde saklıdır bazısı bunu dışa vurur bazı vurmaz bu kişiye göre değişir bence

• Erkekleride inletmenin yolları vardır zevk aldığı noktaları bileceksin ;)

• peki ozaman sex esnasında sevginin boynunu yala bunu yaparken çok hafif üstüne abanmadan saçlarını okşa aynı anda omuz başlarınıda aynı şekilde yalayabilirsin bak bakalım inliyormu inlemiyormu sonra bir oh bari der yani ;)

• cevabını bilmiyorum

• Ozaman cevabını bildiğin soruları neden soruyorsun bide gizli olarak bende bunu merak ettim şimdi ?

• Öncekileri Göster
  • içimizden inliyoruz.

• p*rnolarda bile kadınlar inler erkekler inletir

Kızlar Ne Diyor 5

• Libidon dibe vursun seviseme.

• nispet yapmış resmen :(

• sanırım onlara giren çıkan yok:(

• anladık seviştin. sevgilin var ve belki bugünde sevişeceksin. umarım regl olursun.

• Herkes sevişiyor ya!

Filiz... ^.^

• bir gün inşallah seninde olur :(

• ne pis bir insanmışsın soran :(

• Öncekileri Göster
  • Erkeğin inlemeside bir farklı b*kuna basmış ayı gibi bagırıyor

• Hepimiz aynı değiliz

• :D güzel tarif

• canları acımıyo kızım biz gibi.hem acıyor hem zevk almıyoz mu bağıracaz tabi

• starla kız senin senin yorumlarına çok gülüyom delisin sen

• çokmu acıyor canınız

Yükleniyor...