Kadın ve erkeği zevke getirmenin yolları nelerdir?

cinsel ilişkiyi dahada zevkli halde getirmenin yolları nelerdir? sayın fantazi düşkünleri sorum size :) ilişkinin dahada heyecanlı bir hal alması için ne gerekli tutkulu bir aşk ve sevgi haricinde.. partnerinizi zevke getirmenin tüyoları ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Partnerinin ayaklarını ve ellerini yataga bagla ve konuşmasınıda yasakla. Ardından geç karşısına yavas yavas soyun. Sonra üstüne dogru gel onu olabıldıgınce tahrik et.Vajinanı ve göğüslerini ağzına dogru getir sürtün ve kaç, iyice azdır onu hatta üstüne cık ve üstünde masturbasyon yap iyice delirecektir. Sonra 69 pozısyonu ve jokey pozısyonlarıyla devam edebilrisinz..

• Hepsinin canı cehenneme, erkeksiz kalsınlar ölene kadar.

• :)) - leyen arkadaş mızıklamaya devam ediyor anlaşılan :)

• Güzeeel, güzeeel. Daha kadınlar mızıklasın erkekler odundur bilmem nedir diye, okuyun da örnek alın.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 24

• aşık olmak yeterli

• miktarınca önsevişme

yeterince uzun etkili penetrasyon

mümkün olduğunca az acı vermeye çalışmak

• her gün farklı bir fantezi :)))

• ön sevişmeyi biraz uzun tut yaklaşmasını yavaş yavaş yaptırt bu onu çıldırtır

• oyunlar oynayarak zevkli hale getirebilirsin.mesela yatakta tavla oynayabilirsiniz her elde yenilen üzerindeki kıyafetleri tek tek çıkartır.ya da kızma birader oyununu sex oyununa çevirebilirsiniz.zar atıldığında hangi noktada ne yapılması gerektiğini seksi isteklerinizi yazarak zevkli hale getirebilirsnz.

• Ona bol bol tatlı söz söyle. Onu baştan çıkartacak şeyler yap. Ufak yaramazlıklar yapabilirsin..

• :()))evet budur isde

• İki tarafta tahrik olmayı becerebilmeli ve mutlaka ten uyumu olmalı, yoksa fantezi, oyuncak kıl-tüy diye tepinip durursunuz..

• nedesem bilmiyim ki ver kossoyu gitsin bildigin ne varsa yap :):)

• önce acele etmiyceksin her şey yavaş yavaş olucak kafan rahat olucak biri basar mı falan filan psikolojik olarak hiç bir şey düşünmiyceksin sadece olaya adapte olucaksın

• azdınmı kız sen? :)))

• ne azmasi erkeyi mutlu ede bielmek icin bir caba bu

• şimdi anlatırım ama burada hanımları telef edecek cümleler kurmak istemiyorum, çok acayip fantezilerim var :/

• sevişeceginiz alenen ortada. konsepti belirleyin mumları yakın gerisini koyverin gitsin. :))

• zevke getirmenin çok yolları var elbette,ama bunun için hoş bir ortam,frenchkiss i başlayarak,ellerin çalıştığı birbaşlangıç ve ön sevişmeyi oldukça uzatmak yeterli,baby oil ile masaj ve ilişki esnasında fantazilerden bahsetmek ,bazen argo ile devam etmek ,bol 69 ve sık pozisyon değiştirmek gerekli...konu sadece fantazi ise dışarda sex yapmak ve çeşitli rollerde sex yapmak olabilir...tabii fantazinin sonu yok..p*rno seyrederkte geliştirebilirsiniz...

• baby oil ile masaj kadına yapmaktan ve her yerrdokunarak tahrik etmekten bahsettim...

• baby oil ile masaj mııı? ya erkek arkadaşıma yorgun olduğundan masaj yapayımmı dedim tamam ama yağ ile masaj yap demişti gülerken şimdi anlıyorum neden böyle dediğini ohaaa bunu bilmiyodummm :D bu masaj olunca noluyoki gereklimi? anaaa şoktayım şu an :D ben tabi saf anlamadım..

• striptiz müziği loş bi ortam yatak ve tabikide arzulu bir hatun

• buraya yazılabilecek bir tarifi yokki bunun. bir çok yolu mevcut malumki.

• O kadar çok yolu var ki...

Karşındakının kişiliğini, düşüncelerini bilmen gerekli...

Süprizlere, Değişikliklere açık değilse Fantezini yanlış anlayıp ters tepkı de gösterebilir.

• bunun için ihtisas yapmak lazım herkesin zevk aldıgı seyler farklıdır partnerını ii tanıman ya da ii sevişmen lazım yani kıvrak olman lazım tek tek geciş yaparak en etkilendiği yeri bulmak tamamen tecrübe ile orantılıdır

• bizim cevaplarımız sana ancak bir fikir verir. bence bunu ona sor. herkesin fantazisi farklıdır.

• Soyun yeter :D

• erkek veya kadın zevke gelmek istiyorsa gelir zaten en ufak hareketiyle...

bir nevi kapıyı açar ama sen girdin der :)

• erotik sexi kıyafatetler ve farklı pozisyonlar minik yatak oyunları masaj...

• Kafası rahat olmalı ortam güzel olmalı eksiksiz ve sıcak olmalı. p*rno film izleyin biraz.

• Başkasının şeyiyle gerdeğe girilmez diye bir laf var.

Ama size en büyük tüyolar:

* İç çamaşırı / erotik kıyafetler

* Yatak oyunları

* Loş ışık

* Kısık müzik

• kusura bakma ama başkasının fantazisi ile bir şey olacağını sanmıyorum...

sizin yaratıcı olmanız gerekir...beleri sevdiğinizi en iyi kendiniz bilirsiniz...

Kızlar Ne Diyor 4

• ön sevişme yeterli bence

yetmiyosa abartılmalı kıyafetle filan

• vur kaç taktiği...

nerden tutarsan tut:))))

• on sevisme uzuuuuuun olmali.opusurken gozu bagli opusun frenckiis yapin erkeyine elinelre masaf yapmak falan iyi olur onunu usdune cikarak:))sonraaa biraz karsinda sexy dans showsu yapa bilirsin etkileyici olur buda inanki sevdiyi reng ic camasirlari filanda iyi biraz daha farkli olmaya calismak

• Sevgilin askerde yeteri kadar fantezi üretmiştir , dönmesini bekle bence ...

• patlamalı çatlamalı bişi yaptık içine biraz aşkta koyarız aga ne diyosunn ?

• merak etme sen :P :D

• Hemen de eksiyi vermişş hıhhh .. Doğru söleyeni 8-9-10 köyden kovarlarmış :))) ovuyormuydular yoksa :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...