• Sor
  • Bence

Büyüklük mü önemli hız mı?

Kadınlar büyük penisten mi hoşlanır, yoksa ufak ama hızlı penis mi daha çıldırtıcı?

Güncellemeler:
baayanlar soruma cevap verinsenize
ayrıca penisim zencilerinki kadar var, o konuda sıkıntı yok, sadece meraktan soruyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kadınlar büyükten hoşlanmaz hele zencilerinki kadarı gibiyse.seksten zevk almak ister kadın acı duymak değil.evet kalın olmalı ama çok uzun olmamalı.malesef bi reklam furyası var kadınlar uzun sever diye tamamen yalandan ibaret malsef sizde buna kanmış ve yarış içersindesiniz.kadını 11 cm olanda mutlu eder ancak ince olmamalı.en önemli nokta bu .

• camelie bunu beğendi =)

Kızlar Ne Diyor 13

• Zen ci dedi ahaha3 bir arada olsun madem tercih soruyorsun;:)

• uzun kalın hızlı ouuuww =))))

• büyük hızlı olmuyor mu ?ee sen çok yavaşsın bu durumda ;)

• ahahaha benden +1 =))) hızlanır zamanlaaa :D

• uygun posizyonda hız yeterli bence

• hız için öne eğilme posizyonu
      yada bacağın yukarda olmasında
      maksat girişi engelleyen bişeyin olmaması

• Hızlı penis mi ? Büyük ama hızlı da olabilir

• küçükler daha hızlı, büyük olunca sürtünme fazla olduğu için hız okadar iyi olmuyor

• ön sevişmede kadını zevkten geberten bir erkeğin penisi her türlü kabuldür :)))

• =)))

• Fetish olacak bide...

• AJKDBASDJKŞFBHSEUIGHER

• kelimeler kifayetsiz kalıyor haklısın:)

• Öncekileri Göster
    • gururlandım yau:)

• :) nedn :)

• ne uzun olanı ne kısa olanı en makbul olanı içinde çok kalanıııııııııııııııııııııııı :D

• evet doğru

• hııııımmmm

• haydar hoca ne diyor önemli olan boyu değil işlevi :)))ilişki esnasında yeri gelir yavaş yeri gelir hızlı önemli olan o anki zevkkk

• könemli olan bence o ankı zevk arap kökenli bir sevgilim vardı gercektende zencilere bedeldi ama asla ön sevişme yoktu sadece seks buda bı yerden sonra sıkıyorr ..

• herşey çok güzeldi cevap yazacaktım ama penisim zencininki kadar var ifadesi beni fena soğuttu yazmıyorum

• niye
      zenci penisine alerjin mi var?

• Öncekileri Göster
    • bide söylerler kılzar zencilerden hoşlanır büyük diye

• kim söylüyorsa yalan söylüyor bilgine. işi bilmeyen adam isterse 2 zenci büyüklüğünde olsun.

• sevince farketmiyor her türlü etkilenirimm

• :) aşk diyosun yani önemli olan

• aşk ya da hoşlantı diyebilirim hoşlanmayınca ne kadar kötüyse hoşlanınca bi o kadar güzel :)

• vaybe helal sana işte önemli olan sevgi demi öyle düşündüğün için tebrik ediyorum en güzel cvb seninki

• Sipidi gonzales diyürsün.

• yok bu zibidi gonzales

• Yok bu zenci gonzales

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...