Kalçası dolgun ama göğüsü küçük kadınlar mı yoksa göğsü büyük ama kalçası olmayan kadınlar mı sizce ??

yani bunu anlayamıyorum her güzelin bi kusuru vardır bazılarnda göğüs olmuyor bazılarnda kalça.. sizce hangisi daha ön planda ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 28

• ikizler orantılı, daglar orantılı olursa iyi olur ya :)

• Nefes alsın yeter..

• ikisi normalcede olabilir hani. illaha biri büyükmü olmalı?

• benim için farketmez insan olsun yeter.

• Ha yani ya kutuplardan basık ekvatordan şişik olmalı yada ekvatordan basık kutuplardan şişik olmalı :DYav takmayın böle şeyleri...Bu memlekette milyonlarca abaza var sizin işiniz kolay :)Hadi bende birtane var yetiniyorum ama birsürü başı boş hemcinsim var :)

• küçük gögüs ince bel biraz daha geniş kalça

• Büyük göğüs her zaman tercihim olur

• Günden güne değişir.

• Benim oyum göğüslere tabi onun da şekli önemli

• ikisi de ayarında olsun bence.. =P

• Gögüslerin ile ilişkiye girmeyeceğim sonuçta onlar ara sıcak.Ana yemek ile karnımı doyurmak varken ...

• mumkunse ıkısıde orantılı olsun yaa ne o öylee kör mü olsun topal mı olsun der gibi

• bence ikiside ortalama olmalı

• değişir...an..gün...saatine göre90-60-90 tabir bile yanlış benceiyi giyim kadınsı olmak...çok etken var...

• elbette ikisi bir arada ,ama göğüs kadınları çok dişi gösteriyor,kalça 2. planda bence...

• çok küçük olmamak koşkluyla göğüs yuvarlak ve yumuşak bir popo

• her ikisi de değil.

• kalça küçük ve yukarı kalkık olucak koca kalça çok itici

• bence kalça olsun ama göğüs küçük olabilir...hatta iyide olur...

• Bu iki uzuv, istediği kadar büyük-geniş olabilir. Yeter ki bel ve bilekler ince olsun..''Kum saati'' gibi olanlar diyorum ben..

• Küçük kalçalar acayip seksi bence. Göğüste orta halli olursa kafi.

• Kalça kalça kalça:)

• avuçiçini dolduracak dolgun bir göğüs yürüdüğünde altta çizgi oluşturacak kadar kalça kafidir :)

• küçük göğüs, küçük kalça seviyorum ben. link

• bu dediğinden birini bulsa erkek ztn abaza gibi gezinmez ortalar da ...kalca geniş gogusler 85 ideal :d

• :)) bazıları için nefes alması yeterli

• Sarkık bi göğüs olacaksa hiç olmasın . Kalçanın küçük olması anal yapıosam benim idealimdir küçüktür ve zor girer kadın hem inler hem çok fazla zevk alır ama atalarımız ne demiş yemeğin salçalısı kadının kalçalısı .)

• bence mi ? bence beli ince kalçalar kalın egilince kalp şeklini almalı gögüsler büyük ya da küçük farketmez ama ufak olması heyecanı stresi arttırır

Kızlar Ne Diyor 6

• derde bak yazevkler ve renkler tartışılmaz.kim ne istiyosa bulsun olur biter

• yoo bence hem kalça hem göğüs olan kadınlarda var var :) ama sorun etme kimi erkekler küçük göğüs sever belki ya da küçük kalça

• kalça daha önemli bence çünkü göğüs silikonla, destekli sütyen ile halledilebilir ama k*çına pamuk dolduracak değilsin :))

• aynennnn

• bence cok buyuk gogus iyi deyil biraz buyuk ince bel birazda genis kalca iyidr soruna geldikde ise bence en cok kalaca dah onemli tabikide*2-de iyi

• göğüste dolgun olsun kalça da..ama bel ince olsun :)

• İkisi de varsa :).

• :)) o zaman tadından yenmez

Yükleniyor...