• Sor
  • Bence

Eşinizle cinsel ilişkiye girmeden önce ne gibi hazırlıklar yapıyorsunuz/yapılmalı ?

Cinsel ilişkiden önce iki tarafta temiz olmalı ve hazırlıklı olmalıdır. Peki siz ne gibi temizlikler yapıyorsunuz, karşı taraftan ne gibi temizlikler bekliyorsunuz? Seksten önce ne yapmalı? Buyrun :)) İyi aksamlar..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bütün kıl tüy alınır. vücut güzel kokulu kremle kremlenir , seksi iç çamaşırlarımı seçerim , ojelerimi sürerim, saçımı yaparım -düz veya dalgalı- güzel kıyafetler seçerim - takı takarım , parfüm sıkarım, çok hafif makyaj yaparım.

• düzgün konuş!

Erkekler Ne Diyor 4

• kılları temizliyorum, genelde temiz olur zaten. dişlerimi fırçalıyorum. ya duş alıyorum ya da ten kokumu sevdiği için bazen sadece genital bölgemi yıkıyorum. yıkanırken onun kokusunu sevdiği sabunu kullanıyorum. o sıralar aklımızda neler dönüyorsa ona göre bir şeyler giyiyorum. bazen bıyık bırakıp külhan beyi oluyorum, elimde gümüş tespih falan, bazen serseri, bazen takım elbise giyiyorum. bazende gündelik kıyafetleri giyiyorum, bazen pijama :) fantazi açısından en kuru dönemde pijama giyiyorum galiba :), bazende belimde havluyla duştan çıktığım gibi başlıyoruz. parfüm pek kullanmam ama onun bana aldığı, kokusunu çok sevdiği parfümlerim var. kıyafetime göre, havama göre onlardan sıktığım oluyor. ten kokumu çok seviyor o sebeple parfüm pek kullanmıyorum. fantaziler kurgulamak hoşuma gidiyor. hem ne zamana kadar böyle gidecek ki, ilerde çoluk çocuk zor olur şimdilik tadını çıkartıyoruz.

• orman gibi kıllı olmasın yeni duştan çıkmış gibi koksun parfüm şişesi gibi kokmasın.

• 20 şınav 30 mekik sonra gidip yanında uyuyorum:)

• Önce saga sonra sola bakıyorum sonra tekrar saga bakıp gelen arac yoksa koşarak dalıyorum :)) bu ne laayyyynnn :)) diyemedimya laaa :))

Kızlar Ne Diyor 4

• duş alıyorum temizliğimi yapıyorum :)

• koltuk ve etek altı temizliği , sonra duş , diş fırçaalama parfüm ve gecelik :)

• iç çamaşırları seçiyoruz

• vct temzlgmı ypıorum dıslermı frcalıyrm seksı bı gclık secıorum azcıkda parfum

Yükleniyor...