• Sor
  • Bence

Seks yaptıktan sonra yüzüne bakamıyorum..

Erkek arkadaşımla seks yaptıktan sonra onun yüzüne bakamıyorum. Özellikle birbirimize oral yaptıktan sonra. Çok tuhaf duygular içerisindeyim seks sonrası, ama elimde değil, ona bakamıyorum, sanki kaçıyorum ondan. Sevgilim bu durumdan çok rahatsız, öyle söylemedi tabii, ama ben anlıyorum. Sizinde daha önce başınıza böyle birşey geldimi? Çekingenliğimi atmak için ne önerirsiniz, yani ne yapmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bunun olması aslında güzel bir duygu erkek acısından bir utanma olur buda şunu belli eder ilkleri yaşıyorsunuz ama bence evlenmeden o tür olaylara girmeyin şimdi türkler bile ingiliz alman hayatını yaşamaya başlar oldu herşey yerinde zamanında güzel herçıkmış oldugunuz erkek yada kızla yatmak zorunda degilsiniz işte önemli olan burasıdır bunu anlamayan bazı kaşarlar var Allah onlara ne versin bilmiyorum artık ve size son sözüm inşallah o erkek arkadaşınızla hayatınız sonlanır saygılar

• kesinlikle katılıyorum sana boşiş :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Yeni başladığın belli alışırsın zamanla..

• zamanla alıştıkca sürekli yaptıkca onuda atlatırsın.

• zamanla atlatırsın. üzerine git bu sorunun.

• daha sık sevişin.. zamanla alışırsın. bu duyguları yeni öğreniyor olman ile alakalı sanıyorum.. ;) endişelenme ve fazla düşünme. sen stres oldukça bu konu yatakta daha da büyür ve bir birinizi mutlu edemez bir hal alabilirsiniz.

• sevenler birbirinden utanmamalı..eğer birbirinizi gerçekten aşk ile seviyorsanız herşey doğaldır:))

• bir 'mal' bir 'seks metası' olduğunu düşünüyorsun içinden sanırım . bu eğer böyleyse çok kötü durumdasın ve eğer gerçekten düşündüğüm şeyse yaşadığın ruh hali , bir müddet sevişme

• sıkıca sarıl,illa yüzüne bakman gerekmez...

• ohoo gün gelecek oral seks de basit gelecek sana...

• allah yardımcın olsun ya :(( biraz daha rahat olmaya çalış

• eğer ki rahatlıkla oral bile yapabiliyosan sen o kişiyi seviyosun ve ait olmuşsun demektir (benim görüşüm bu) . bu hissede oradan kapılıyosun. ama en güzeli seksten sonra yüzüne bakamıyosan göğsüne yatıp ona sarılıp uyu en güzeli bu olur bence =)

• Bunları yaparken utanmıyorsunda neden sonra utanyorsun anlamış değilim :)

• çekingenliğini atman için daha sık yapmalısın.

• Biraz alkol al rahat olursun cesaretini toplarsın fazla değil ama abartmadan az birşey alkol al. Zaten zamanla alışırsın. Keşke erkek arkadaşınla değilde evlendiğin insanla güzel şeyler yaşasaydın.

Kızlar Ne Diyor 4

• bu sorun çocukluktan bize öğretilen bunun bir ayıp olmasıdırama utanılacak bir durum yok en doğalı busarıl ve devam et

• bence bunu aşmalısın sexten sonra uzanıp uzun uzun göz göze bakmak dokunmak varken bundan mahrum kalmamalısın

• ilk başlarda olur ama daha sonraya doğru alışırsın..

• tabi alışmış kudurmuştan beterdir :))))

• e öyle ama :)))
      nelere alışıyoruz buna mı alışmıcaz:)))))

• hhahahahhaha

• herkes cok doğal olur böyle seyler gbi seyler yazmıs evlilik dısı iliskinin nesi doğal anlamıyorum.

Yükleniyor...