Vajina kararması neden olur?

vajina bölgesi neden koyudur tenimin renginde değil bunu giderebilicek bi krem varmı acaba biliyomusunz? sağlık sorunumu sizce

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vajina labiaları bazı kadında büyük bazısında küçük olur. ve genelde hepsi ten rengiden biraz koyu olur. labialar büyük olursa renk biraz daha koyu olur. bu çok doğal. mast la ilişki ile alakası yok. erekte olmamış bir labia büzük konumda olduğu için deri yoğunluğundan renk koyu görünür. erekte olduğunda ise o koyuluk kalmaz. şöyle basit bir örnek verirsek. tül perdeyi açıp kenara topladığınızda koyu durur ama kapadığınızda şeffaf. labiada öyle. vücududnun her yeri gergin olduğundan açık renk durur ama labialar büzük olunca koyu durur. kısacası sorun yok. herşey normal

Erkekler Ne Diyor 12

• Geldiğin zaman haber ver bilgi veririm konu hakkında.

• Ten rengine uygundur. Esmer ve siyahlarda beden renginden daha koyudur. esmerlerde kararmış çürümeye yüz tutan renk alır. Beyaz tenlilerde ya beyaz yada pembe tonludur.

• Ağda kaynaklı diye biliyorum...

• alttaki gizli evet bursalıyım bir sorun mu vardı yada bir bursalı sana birşey mi yaptı kıyamam. gizlenmesini engellemesini iyi bilen gevşek.

• Sıcak ağda kullaniyormusun?

• fazla mast yaptığından kararmış olmasın sakın ?

• mast yapmak karartıyomuki

• Öncekileri Göster
    • Sabret birazdan gelir :))

• gelsin farketmez

• dermatologlar lazerle açıyor rengini.. aynı işlem anüs ve areolaya da uygulanıyor..

• Açılmaz zarar verir.

• gidip bir dermatoloğa sorup öğrenmeni öneriyorum..

• Çok kullanılmışlarda oluyor sanki ?

• çok sebebi var ama doğum sonasımısınız. ya da sevişme anında da olabilir o da yine içinde yara falan olduğundandır

• Üzüme baka baka..

• bi not yazın kızlar vevaplasın diye .bence doktora sorun

• genetik bişey bazılarında oluyor.

• siyah olması daha güzel sağlığın normal takma

• hayır

• Öncekileri Göster
    • kusura bakma olurmu özür

• benim gördüklerim hep siyahtı

Kızlar Ne Diyor 2

• genelde bazılarında o bölge tene göre ya koyu ya da açıktır ... ağda epilasyon da yapabilir.

• Jilet kullaniyorsan eger kararma yapar.

Yükleniyor...