• Sor
  • Bence

Penis boyu önemli mi?

Penis boyuyla verdiği zevkin hiç bir önemi yoktur. şöyle ki: bi kadın vajinasının ilk 5-7 cm inden zevk alır.böyle olunca penis 20 cm olsa çok mu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• çekicin boyu değil çaktığı çivi önemli bee tatlım :)))))

• birde ''göze batan çivi çekici yer'' :)

Kızlar Ne Diyor 15

• katılmıyoruz.

• aienen yoköylebişey :)hahahha

• Öncekileri Göster
    • öyle fazlada olmayacak azda olmayacak girdi mi hissetirmesi lazım :)

• I have never until today had not measured birkıza ereksion naked body and hairy undressed state bide my penis was very surprised when I showed both buildingalso girl running down the room looking at mine salanıyordu haklıkız subject to subject, but look at mine, so naturally and not be subject to neyapsın haldeydiki girl

--------------------------------------------------------------------------------

• İki parmak kalınlığı normal sayılır

• 2-3 parmak kalınlığında çapı olmalı evet.

• elindekiyle yetinmek dedikleri bu olsa gerek :) o kadarcığı gerçekten normal sayılır mı?

• bütün çükler toplandık diyesim geldi :) o kadar çok penis kelimesi kullanmışsın ki. :D

• tabiki de önemli.penis boyundan daha önemli bişey varsa o da kalınlığı:)

• tamam güzel cevap ama kalınlıktan kasıt ne kadar ?

• Öncekileri Göster
    • sen işi biliyon :)

• penis kalınlığı derken ne kadar kalın olmalı mesela benimkisi çevresi 16 cm yarı çapı kalınlığı 5.5 cm kısa vinstın paketi kadar kalın su damanacasına girmiyor..

• Boyla alakası yok bu işlerin.. 20-21 cm napıyım hayvan mıyız biz? büyük zevk vermiyor. büyük penis sadece erkekler arasında hava atma unsuru... kadın için boy hiç önemli değil. hele ki sevdiği adamla yapıyorsa isterse 3 cm olsun

• erkek için uzun olması iyi çünkü rahat hareket edebiliyor karşısındaki kadını daha rahat tatmin edebiliyor 3 cm ile de bişi olmaz yani abartma istersen

• büyük penis görsel bir şölendir 18cm ve üzeri kalın olan :))

• benim 16 17 cm civarında ve kalın 20 yaşındayım bi bayan olarak ne düşürsünüz ?

• Ne çok uzunu ne çok kalını. Ne incesi ne kısası herşeyin ortası makbul

• sizce 13 cm normal mi bayanlar kalınlıgıdanormall

• 12 cm boyu yeter ama bilekten az ince kalınlığı olsun bi de başı gövdesşnden daha kabarık olsun.. anca :)) seninki nasıl

• bilek derken?kız bileği sanırım :o?

• benimki mi nasıl:))) anlatamam nasıl olduğunu görmen lazım:)))

• ölçtürdüm sevgilime şimdi 16,5 cm çıktı :D zaten kalın baya

• iyi benimki 11

• uzunluğundan öte kalınlığı önemli tabi. vajina duvarına tam temas etmesi için belli bir kalınlık gerekiyor.

• ideal boyut sence kaç olmalı peki?

• Öncekileri Göster
    • kalınlık önemli hissetmek ve hissettirmek için ama uzuluğu da es geçmeyelim :)

• ben minimum zevkten bahsediyorum. uzunkluk da eklenirse buna insan daha ne isteyebilir ki?

• önemli . Büyük desek, seninkinin bu saatten sora buyume imkani varmi sanki

• moralini bozmak gibi olmasın ama eşiminki 20,21 civarı.bence boyu da önemli. en azından bence..çünkü bir çok erkeginki 15 16 civarı birçok kadın da buna alısık.ama ben büyük olusundan memnunum daha küçük olmasını da istemezdim...

• komşunun oglu meselesi.

• Öncekileri Göster
    • rica ederim ne demek:)

• arkadasım kız arkadasım artık acı veriyor die yatmıyor benle ve ayrıldık bu yuzden 24 cm benimki gecelik ilişkilerimde bile zorluk yasıyorum. dog pozisyonunda ten tene degmiyo. kadın için belki iyi ama uzun olunca erkek bi zaman sonra zevk bile alamıyo. keske 15 16 olsaydı. hareket kabiliyetini bile azaltıyo uzunluk:(:(:(:(yardım edin nasıl küçültcem bunu benç...

• 20 cmle tatmin olmuyor mu kadın?

• tabiki oluyor ama hepsi girmez içeri bu da iyi bi şey değil. erkeğin kasıklarının yumuşak dokunuşlarını kalçanızda hissetmek istemez mi bi bayan?

• Öncekileri Göster
    • fisting de bide kamera arkasını izle sen kahlo nasıl ağladıklarını görürsün

• kızlar benimki 21 cm çok normal bir boymu acaba soruyorum size

Erkekler Ne Diyor 35

• boy önemlidir sadıc, ne dersen de, insana 2 göz oda da yeter ama boğazda yalı daha fazla tatmin eder.

• Zevkler ve renkler tartışılmaz , kimin neyi niye sevdiğini .Herkes kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle yaşamalı , bence sen fazla takmışsın boyutlara .

• walla 5 santimle çık karşısına, istiyorsan amutta seviş; yemez.

• Kısa penisle bir erkek partnerini mutlu edebilir. Ama uzun penisle kısa penise oranla daha çok pozisyona girebilirsin.

• buyur link

• katılmıyorum. ve duyarlı kısmı ilk 4-6 santimdir ortalama.. bu ortalama bir rakam olduğu için değişkenlik gösteriyordur...ama boy önemli.

• soba borusu gibi olmalı :D

• Bence buraya bakmak lazım:) www.penisbuyutucux.org/.../

• neden kafana takıyorsunki hiç takma aldıgın zevke bak

• bayanların çoğu çantasında mezura ile geziyor olurda bir sex anı yaşanacak olursa herhangi bir an herhangi bi yerde ölçüyolar penisi istedikleri kriterlere uymuyolarsa yatmıyolar artık erkeklerle :D

• bu benim aklıma yeni bir fikir getirdi hem erkekler hem de kadınların yanlarında bulunduracağı penis ölçer icat edeceğim. :)

• Öncekileri Göster
    • bu var arkadaş. islami evlilik sitesi bile var :) daha benzer bir çok çöpçatan siteleri var.

• :D olsun biz kurmadık bizimki farklı gayrimüslim evlilik sitesi :D

• benim kisi cok uzun değil ama söylediğinde biraz sacma olmuş bırader. uzun olursa pozisyon zenginliği artar. kamasutra ya bak anlarsın

• peki sana bi soru?p*rno izlemişsindir her genç gibi.zencilerinki çok uzun neden dim dik tutamıyorlar yada çok kısa bi zaman tutuyorlar hiç sordunmu kendine?Ben bilimsel olarak düşünüyorum gerçekten bilimsel tarafını bildiğim için böyle bi konu açtım ve tartışıyorum.

• p*rnodan yola cıkman bir kez yanlış

• tabiki yanlış sadece örnek vermek için kullandım. p*rnoya kesinlikle hayır diyeblerdenim bununla ilgili bi konu açtım kapatıldı her nedense zararları konusunda.

• büyük aletli olanların iyi sevişemediği varsayılarak işlevi önemli diye cevap veriliyor büyüklük tabiki önemli

• yha ben penıse metrey doluyom 14 cm cıkıyo

• metreyi dolamak biraz zor olmuyor mu :)

• bez masura var kolay

• 2 veya 3 parmak kalınlığında çapı olmalı, uç kısmı daha kalın veya daha ince olabilir.

• Önemli değil ama 4-5 cm kalınlık yeterlidir.

• rahim duvarına kadar olan bölüm 7-8 cm fazlasını cebinde taşısa nolur _? :)

• her sabah bu soruyla başlamazsam günüm zehir oluyo :))

• bunu bir kadına anlatamazsın her ikisininde tadına bakmadıı sürece kendi erkeğininki harika gelir onlara. görsel şölen isteyen at çüküne baksın şölen dediğin öyle olur

• valla tecrübelerime dayanarak büyük önemli değildir diyen kızlara nedense pek inanamıyorum

• benm 13cm sizce nasıl kızlar kalınlıgı normall

• yok bazen penisede ihtiyaç yok ...

• hocam şimdi;
    spiral takılırken vajinayı açmak için kullanıma bir aparat var. 25-30 cm uzunluğunda normal bir penisin 3 katı kalınlığında.. bunu rahatlıkla alan bu elastik yapıya ne soksan gider.
    büyük olmasının en büyük avantajı pozisyon bolluğu yaşarsın.
    büyük olmasının dezavantajı yaş 50 dediğinde ses gelmez...:-)
    küçük olmasının dezavantajı: reklamını yapamazsın:-)
    küçük olmasının avantajı: dibine kadar girersin. istediğin an ereksiyon olabilirsin.
    oral seks sırasında köküne kadar ağıza girer. ve yaş 70 desede dikiş makinası gibi olursun.
    çap ve performans önemlidir.

• önemli olan işlevi dicekler. Ama hepsi küçük penisle dalga geçerler.

• Aynen ööle

• eyvallah

• 8-9 santimle zevk alacak kadın ben görmedim hiç. ideal olanı 18-20cm dir. tabiki birde kalınlığı önemlidir. penis vajinaya girerken ne kadar sürterek girerse o kadar zevk verir. incecik bir penis 50cm olsada zevk vermez. boy=kalınlık doğru orantılı olması gerekir. zaten 10cmlik bir penisi girip çıktığını kadın hissetmez bile(tabiri caizse mecazi sölüyom)

• ne uzun olanı ne kısa olanı önemli olanı içinde en çok kalını (haydar dümen)

• sevdiğinle sevişir sevmediğinle si..şirsin eğer seviyosan ve oda seni seviyosa bunu kafasına takmaması lasım bende bunu kafama çok takıyorum sevgilimin en iyisine layık olduğunu düşünüyorum benimkinin boyuda 16 falan ve bana küçük gelio ama en önemlisi karşındakine sadece penisinle değil daha farklı neler hissettirebildiğindir ve bu seni diğerlerinden farklı yapar ve penisinin boyunu o kadar önemsemez seks sadece penis ve vajinadan oluşmuyo :)

• benmkinin boyu 15 cm kalınlıgı 8 cm yeterlimi lütfen cevap verin

• benimde kalınlık 32 cm yetermi acaba ?

• benimkini bazen köprü olarak kullanıyorum yetermi acaba :)

• sen öyle san...

• Bir Penisin herzaman işlevi önemlidir. boyu hikayeee !

• aga boyut önemli penetre ve pozisyon zenginliği açısından kaldıki bizim türk kızları kültürden dolayı acı çekmeyi severler masa ayağı bile kesmez zamanla gözlerini doyuramayız.ha 15-16 arası bide 4-5 cm kalınlıkla uçuramıyacın kadın yoktur 14'ten aşağısı üremeye ve belli pozisyonlara yetsede(hatuna yapışman lazım) zıplatma pozisyonları olmaz

• ayrıca senin sölediklerin profesörler tarafından küçük penislilerin toplu intiharını önlemek amacıyla sölediği bi yalandır hahahaha

• gozleri doysun baska bişi diill.. herkes en fazla uc tabak yemek yiyebilir ama sofranin donatilmasini ister=)) gerci bu bilimsel calişmayi yapan adaminkinide olcmek lazim zencileri cekemio olabilir=))

• Doğru bi tespit aslında gözleri doysun derken.Ama korkutmamakta lazım derim ideal olan her zaman iyidir.Needen böyle bi konu açtım biliyormusun? bakıyorumda bazı konularda çok bahsediliyor soruluyor. özelliklede bayanlardan çok soru geliyor.öğrensinler diye boyun çok önemli olmadığını. sanki 20 cm olunca hepsini alabileceklerde ?

• insanlar kendilerinde olmayan seyleri merak ederler ve ogrenmeye calişirlar .. hos karsilamak lazim..=)

• Daha Fazla
Yükleniyor...