Nerde seks yapmak isterdiniz? Heyecan katan farklı mekanlar nereler olabilir?

seks yapılabilecek..azıcık tehlikeli..bol heyecanlı ve farklı mekanlar.. hayalleriniz ne.. yaptıklarınız da olabilir :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kar Yagarken, buz gibi bir havada şömünenin baş ucunda.. :)

• Evet çok romantik favorimdir.

• Romantikk

Erkekler Ne Diyor 26

• gündüz ormanda gece kumsalda ara öğün arabada...

• süper bir soru sormuşsun . suda sex yapmak isterim . şaaap şaaaaaap :D

• sevgili yoook :(

• Al sevgilini kuveti su ve kopukle doldur onu banyoya gotur gerisi sana kalmiiis ;)

• Manuel Torna tezgahı üstünde.

Yaptım oldu..

• teras katta manzaraya karşı :D

• evimden ve yatağımdan başka hiç bir ortam sekse heyecan katamaz.

• banyoda :) ıslak ıslak

• Arabada sex çok heyecanlı oluyor. Biri gelirmi falan bizi gören olurmu derken :D

• kütüphane'de ki çalışma hücreleri: (beytepe kütüphanesi)

şehirler arası yolculuk otobüslerinde

kamp yerinde çadırda

bir asansör olabilir ama olmaz, işim o kadar kısa sürmez hiç bir zaman.

• bir ara asonsorde sevişmiştik lanet olsun çıkarken farkettim kamera tam tepemizdeydi :(((

• lanet olsun evet :))

• sorma ya .. ne işi varsa kameranın orda

• hayvanat bahçesinde..arslanların arasında:)

• buzulların üzerinde, bırrr, küresel ısınmaya katkımızı olur:)

• ben hep böyle normalde insanların normalde kalabalık olduğu ama gece boş olduğu saatlerde bi ilişki hayal etdim. Bide bir kadının sex günlüğünü izlediysen orda gece kadın çıkıyor otobüs durağındaki adamla bi ilişki yaşıyor o tip bir şeyde olabilir :D

• Paraşütle atlarken sevişmek isterdim..

• gece göz gözü görmezken sahilde karadeniz sahilinde hem tuzlu deniz hemde yağmur altında sırılsıklam olarak ;)

• tekne değilde deniz kenarı olabilir

• hayır ıssız olmalı tamamen kopuk olmalı karadan herseyden hatta ıcerıde degıl tekne usunde olmalı

• alış veriş merkezinde soyunma kabininde ...

• agva yolunda zifiri karanlikta arabada.

• teknede denizin ortasında harika olurdu

• +1 katılıorum

• tuttum bunu artı bir.

• deniz kenarı arabanın içerisi olabilir...

• akşam boğaziçi ünv kampüsüne çıkıyosun orda hisarın illegal girişi var telleri yırtık

ordan itina ile giriyosun tellere takılmadan

nevaleni alıp boğaz manzarası eşliğinde takılıyosun

sevişmene gerek yok manzarayı izleyince zaten boşalıyosun

• hı hı

sen yap bende sıvarım onu

kaşarlı tosta döner bu iş xD

• Espri yapacaktım sustum :D.

• Kral :)

• Öncekileri Göster
  • sex on the beach...

• Alışveriş merkezi giyinme kabini:)

• Yok sakinken yapıyorum zaten:)

• şşşş...duymasın kimsee :)

• işyerinde çok popüler :))) gerçekten

• balkonda yapmıştık ve kız arkadaşım camdan bakarken ben oral yapmıştım

• valla güzel ama biraz riskli gürulme riski var sonuçta açık alan ama heyecanı orda

• balkon güzel oluyo ya yıldızlar falan :)

• finikülerde.

• kütüphanede,evde herkes varken ıssız bi odada

• kütüphane olabilir evet..

Kızlar Ne Diyor 8

• bence yakalanma korkusu olan her yerde

• ben fantaziyi coskuyu sevsemde ama daha rahat ola bileceyemiz yer olsun isderim yoksa ay kmse gelir biiz yakalar gorer derken isde rahat olmama ve iyi performansda gosderemme malesefki:))aam en rahati evde sirin bir odada sonra banyoda su usdune-aka-aka muekemle yada demizde kimse olmadgi zaman suyun icinde harika olur bence:)

• alt katımızda oturan bi komşumuz vardı evli ama ben acayip hoşlanıyodum adamdan ( abi diyodum ama yaşı gereği ) eşi çalışıyodu adamda tabi eşi eve 7 gibi geliyodu adam devlet memuru 5,30 da geliyodu bende eve 6 da geliyodum hep onunla eşi eve gelmesine dakikalar kala onların evinde sevişmeyi hayal ederdim eskiden mesela 7 ye 5 kala felan alel acele ayy çok heycanlı ama onlar taşındı...

• aramızda öyle bi diyalog olmadı bile ayrıca yapmam da bu sadece benim kendi kendime düşündüğüm bi fantezi olabilirdi ancak..

• güzelmş fantazin uygulasaydın ya neden kaçırdn fırsatı.

• Seksden bahsetmiyorum, evli adama goz dikmissin o komigme gitti (:

• Öncekileri Göster
  • ben ilk geceyi hep ıssız bı yerde tekneyle acılarak teknenın ıcınde hayal etmişimdir

• ormanda

• ne delisiniz yaa ben biri yakalayacak korkusuyla bir arada yaşanan heyecandan bişey anlamam :D benimki rahat olucak arkadaş odaklanmam lazım :D

• sakin sakinn rahat rahat motive olaraktan başarı gelir :D

• evet hela be tabi cilginim ama boyle bir sey rahat olmaliki dah iyi serbesd hiss edb kendimizi dah cok zevk vere bileleim bu ne be:)))

• :) işini tam anlamıyla icra etmek diye buna derim :)

• Öncekileri Göster
  • merdivennn...spor salonunda..aletlerin üzerinde...

(utandıımm )

• =)

• aa canım kıyamam :)

• düşünüldüğünde gayet tahrik edici ama rahatsız olsa gerek :d utanmalık bir durum yok ki ;)

• En ekstrem etiler gece yarısı üstü açık araba :). Artık monotona bağladım. Yatak fix.

• etiler olmasındaki mantığı çözemedim ha bağcılarda olmuş ha etilerde :D bide üstü açık arabaya cabrio denir genel kültür açısından söylüyorum üstü açık demek komik düşüyor :D

Yükleniyor...