Nerde seks yapmak isterdiniz? Heyecan katan farklı mekanlar nereler olabilir?

seks yapılabilecek..azıcık tehlikeli..bol heyecanlı ve farklı mekanlar.. hayalleriniz ne.. yaptıklarınız da olabilir :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kar Yagarken, buz gibi bir havada şömünenin baş ucunda.. :)

• Romantikk

• Evet çok romantik favorimdir.

Erkekler Ne Diyor 26

• teras katta manzaraya karşı :D

• Paraşütle atlarken sevişmek isterdim..

• buzulların üzerinde, bırrr, küresel ısınmaya katkımızı olur:)

• akşam boğaziçi ünv kampüsüne çıkıyosun orda hisarın illegal girişi var telleri yırtıkordan itina ile giriyosun tellere takılmadannevaleni alıp boğaz manzarası eşliğinde takılıyosunsevişmene gerek yok manzarayı izleyince zaten boşalıyosun

• Elini kolunu sallayarak ta girersin boğaziçinde kimlik sorulmaz :).

• Öncekileri Göster
    • Espri yapacaktım sustum :D.

• hı hı
      sen yap bende sıvarım onu
      kaşarlı tosta döner bu iş xD

• banyoda :) ıslak ıslak

• kütüphane'de ki çalışma hücreleri: (beytepe kütüphanesi)şehirler arası yolculuk otobüslerindekamp yerinde çadırdabir asansör olabilir ama olmaz, işim o kadar kısa sürmez hiç bir zaman.

• alış veriş merkezinde soyunma kabininde ...

• finikülerde.

• tekne değilde deniz kenarı olabilir

• hayır ıssız olmalı tamamen kopuk olmalı karadan herseyden hatta ıcerıde degıl tekne usunde olmalı

• işyerinde çok popüler :))) gerçekten

• ben hep böyle normalde insanların normalde kalabalık olduğu ama gece boş olduğu saatlerde bi ilişki hayal etdim. Bide bir kadının sex günlüğünü izlediysen orda gece kadın çıkıyor otobüs durağındaki adamla bi ilişki yaşıyor o tip bir şeyde olabilir :D

• agva yolunda zifiri karanlikta arabada.

• gündüz ormanda gece kumsalda ara öğün arabada...

• süper bir soru sormuşsun . suda sex yapmak isterim . şaaap şaaaaaap :D

• Al sevgilini kuveti su ve kopukle doldur onu banyoya gotur gerisi sana kalmiiis ;)

• sevgili yoook :(

• Manuel Torna tezgahı üstünde.Yaptım oldu..

• evimden ve yatağımdan başka hiç bir ortam sekse heyecan katamaz.

• hayvanat bahçesinde..arslanların arasında:)

• teknede denizin ortasında harika olurdu

• tuttum bunu artı bir.

• +1 katılıorum

• deniz kenarı arabanın içerisi olabilir...

• sex on the beach...

• Alışveriş merkezi giyinme kabini:)

• şşşş...duymasın kimsee :)

• Yok sakinken yapıyorum zaten:)

• kütüphanede,evde herkes varken ıssız bi odada

• kütüphane olabilir evet..

• balkonda yapmıştık ve kız arkadaşım camdan bakarken ben oral yapmıştım

• balkon güzel oluyo ya yıldızlar falan :)

• valla güzel ama biraz riskli gürulme riski var sonuçta açık alan ama heyecanı orda

• gece göz gözü görmezken sahilde karadeniz sahilinde hem tuzlu deniz hemde yağmur altında sırılsıklam olarak ;)

• bir ara asonsorde sevişmiştik lanet olsun çıkarken farkettim kamera tam tepemizdeydi :(((

• sorma ya .. ne işi varsa kameranın orda

• lanet olsun evet :))

• Arabada sex çok heyecanlı oluyor. Biri gelirmi falan bizi gören olurmu derken :D

Kızlar Ne Diyor 8

• alt katımızda oturan bi komşumuz vardı evli ama ben acayip hoşlanıyodum adamdan ( abi diyodum ama yaşı gereği ) eşi çalışıyodu adamda tabi eşi eve 7 gibi geliyodu adam devlet memuru 5,30 da geliyodu bende eve 6 da geliyodum hep onunla eşi eve gelmesine dakikalar kala onların evinde sevişmeyi hayal ederdim eskiden mesela 7 ye 5 kala felan alel acele ayy çok heycanlı ama onlar taşındı...

• Ve sen bir meleksin?:D

• Öncekileri Göster
    • güzelmş fantazin uygulasaydın ya neden kaçırdn fırsatı.

• aramızda öyle bi diyalog olmadı bile ayrıca yapmam da bu sadece benim kendi kendime düşündüğüm bi fantezi olabilirdi ancak..

• bence yakalanma korkusu olan her yerde

• merdivennn...spor salonunda..aletlerin üzerinde...(utandıımm )

• düşünüldüğünde gayet tahrik edici ama rahatsız olsa gerek :d utanmalık bir durum yok ki ;)

• aa canım kıyamam :)

• =)

• ben fantaziyi coskuyu sevsemde ama daha rahat ola bileceyemiz yer olsun isderim yoksa ay kmse gelir biiz yakalar gorer derken isde rahat olmama ve iyi performansda gosderemme malesefki:))aam en rahati evde sirin bir odada sonra banyoda su usdune-aka-aka muekemle yada demizde kimse olmadgi zaman suyun icinde harika olur bence:)

• ben ilk geceyi hep ıssız bı yerde tekneyle acılarak teknenın ıcınde hayal etmişimdir

• ormanda

• ne delisiniz yaa ben biri yakalayacak korkusuyla bir arada yaşanan heyecandan bişey anlamam :D benimki rahat olucak arkadaş odaklanmam lazım :D

• işte ideal hatun kişi :D

• Öncekileri Göster
    • evet hela be tabi cilginim ama boyle bir sey rahat olmaliki dah iyi serbesd hiss edb kendimizi dah cok zevk vere bileleim bu ne be:)))

• sakin sakinn rahat rahat motive olaraktan başarı gelir :D

• En ekstrem etiler gece yarısı üstü açık araba :). Artık monotona bağladım. Yatak fix.

• etiler olmasındaki mantığı çözemedim ha bağcılarda olmuş ha etilerde :D bide üstü açık arabaya cabrio denir genel kültür açısından söylüyorum üstü açık demek komik düşüyor :D

Yükleniyor...