Penis nasıl ölçülür?

Penis inikken mi yoksa ereksiyon halindeyken mi ölçülür? Of kısacası; nasıl ölçülür? Merak ettim!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mutlaka 16-18-20 cm gibi laflar duymuşsundur bunların inikken ölçüldüğünü düşünmemişsindir umarım

Erkekler Ne Diyor 38

• Tabiki inikken de ereksiyon halinde de ölçülür .Senin duyduğun ölçüler ereksiyon halindeykenyapılan ölçümlerdir.Ereksiyon hali uzunluk ölçüsü kabul edilir yani:)

• büyüyünce ölçülür çünkü işlevsel olan erekte penistir.sönük haldayken penis ölçülmez çünkü ortamın ısısına göre farklı uzunluklarda olabilir.ayrıca penisin kan veya et penis olma özelliğine göre farklılık gösterir

• ereksiyon halindeyken

• Ereksiyon halindeyken ve üst trafından yani göbeğin altından ölçülür diye biliyorum..

• kimse inikken ölçmez ama tepkine göre "ha zaten inikken ölçmüştüm" diyebilir:)

• en doğru ölçüm kumpasla olur metre ile 1 cm hatalı ölçebilirsinmutitoyonun digital kumpasları var ekran göstergeli

• inikken ölç bide uzadıktan sonra ölç. ikisini birbirine böl. bu uzama katsayısıdır :)

• Ereksüyon halinde üst tarafın vücut ile birleştiği noktadan ölçülür. Alttan ölcülürse olduğundan daha büyük çıkar sonra burda bazıları gelirler bamyaları ile ilgili 18 santim-20 santim diye atarlar :)

• metreyi bulsam hemen ölçecem

• ereksiyon halinde de ölçülür diğer halinde de ölçülür... sitenin formatına aykırı olacak ama: sence boy önemli mi, boya önem verir misin?

• ya erkekler bu konuda çok hassasmış ben öğrendiğimde biraz geç oldu da önemli olan boyu mu işlevimii ağalarr :):):)

• Öncekileri Göster
    • @sebeberi valla bizde at şeyi taşımıyoz ama hiç soruunda yaşamadık gelende giden de mutlu kullanmasını bilmek lazım. bi boyla bitmıyor iş. erken boşalmayacaksın sevişmesini bileceksin hatta öpüşmesini bile bilmeyen var anasını satım.

• hocam başı hariç 30 cm olsun 2 dk dayanamadıktan sonra napıcaksın ki sök at :D o yüzden bu muhabbete hiç girmeyin :D

• boyu, onu ölçene göre değişiklik gösterebilir.

• merak iyi degilmiş demek ki :))

• ereksiyon halinde ölçülür. Emin olun ki boyun hiç bir önemi yoktur.ideal boy 12-14 cm arasıdır.

• yanlış bilgi, boy önemlidir.

• işlev . bel hızı önemlidir . ne kadar hızlı gidip gelirsen ok kaddar hızlı getirirsin :D örn : beyaz adam siyah adamdan daha iyi becerir . açıklama : otobüse nazaran servis daha hızlıdır :D :D :D eşittir küçük adam normal penis ;) işte bu bende var :D

• el yöntemi ile karışlama ile ve cetvel ile ölçülür ve kalkıkken

• kalkık haliyle ölçülür genelde erkekler el hesabıyla birbirlerine anlatırlar yada direk cetveli koyar ölçer

• 3.5 cm damarlı

• ölme isteğine göre değişir

• içine alırsın tadını ölçersin beğendiysen en büyük penis o penistir. beğenmediysen en küçük olanıda o

• kim ölçecek sen mi ölçecen, penis kime ait, sevgiline mi yoksa bir iddiaya mı girdin

• inikken belime kemer niyetine sarıyorum ben ? ben de mi sorun ?

• ereksiyon halindeyken ölçülür kaç cm gelirse normal boyutlarda 14 15 cm olmalı gibi

• bak penis ikiye ayrılır , et penisi ve kan penisiet penisi : normal durumdayken büyük olan ve , ufff bu bide kalkarsa kocaman olur (yürür zannettiğin) :D penis türü . kalktığı zaman ( 6 ise 10 falan olur ) çok büyümezkan penisi : kalkmamış vaziyette küçük görünümdedir . inikken 4 kalktığında ise damarlı bir 12-13 olur ;) iyi penis kan penisidir yani ereksiyon halindeyken ise benim 'çük penisi' :D diye adlandırdığım erkek penisi halini alırlar . penis kalkınca ölçülür . sen hiç otururken boy ölçtün mü :D

• Bendeki de amma kanlıymış.
      Uykudayken küçük duruyor diye üzülürdüm. :D

• istersen ilk önce penisi ereksiyon haline getir ondan sonra ölç.

• alemsin yaa boyunu ne yapcan..pantolon kemerimi?önemli olan işlevidir...kol kadar olması sadece acı verir

• şöyle diyelim; bir hanım otururkenmi yoksa ayakta ikenmi boyunu ölçtürmek ister...helede o bayanın kısalık takıntısı varsa!...

• Bunları neden merak ediyorsunuz ki...Yaş 30a yaklaşıyor kaç cm ölçüp kafasına vuracaksın Sevdiğinin...İlköğretim çocukları bile ölçmüyor artık... Gizli kullanıcı hoş değilsin...

• baş parmağını birini gösteriyormuş gibi yap. Penisinin ne üstünden ne de altından ölçmeyecen, baş parmağını penisin sol veya sağ yanından vucuttan yükseldiği yere değririp penis başının tepesinin baş parmağın hizasında eline gelen noktayı işaretleyip cetvelle elini ölçüyorsun. ereksiyon halindeyken ölçülür ya da küçükken lastik gibi uzatabildiğin kadar çekip öyle ölçersin ki bu da acı verir ve ereksiyondan bir iki santim kısa çıkar...

• bir kız bunları nasıl hayal edecek düşünemiyorum :)

• şöle bi cevap veriyim ben bi hastalıktan dolayı tedavi gördüm ama cinsel bir hastalık yada kanser gibi hastalık değildi 10 sene kadar test uyguladılar 4 yıl ılac kullandım neyse doktor ölmüştü eriksiyon halinde değildi tutu dibine bastırdı cetvel tarsı birşeyle ölçtü şahsi ölçmedim ama onuda belirtiyim :D takıntım yok

• Ya üçün beşin hesabını yapmayın tadını çıkarın :D

• Şimdi penis boyu x olsun. İnik boyu =xi, kalkık boyu xk olsun.x=(xk-xi)+(xi-xk)+(xk+xk)-xk ile bulunur.

• öss terk

• @ssmifer, ilkokul terk.

• Kalkıkken ölçülür ama önemli olan çapıdır yani kalınlığı hissedilebilirlik yani..:))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• ereksiyon halindedir yoksa 15-16 cm falan nereye saklancak rulo yapıp ... tıkıştırmaları mümkün olsa :)))

• :)

• uzunken ölçülür çünkükımse kendınınkını kısa ıstemezbu erkeklık gereğidir uzun ıyıdır dıye

• uzunken ölcülür çünkü uzunken işe yarar

• ereksiyon halindeyim getirin cetveli ölçelimm :duuuu 18 cm ...tobee...tobee... :phey Allahım ya :D

• büyyünce ölçülür

• tamam biz de bişe demedik merak etmişsin.sanki yüzyüze soruyorsun da bir de utangaç kız havalarına girmişsin.zaten gizlemişin kendini istediğin kadar edepsizleşebilrsin o yüzden burdasın .dışarda kimseye soramadağın soruları burda sor diye.utangaç meraklı kız havalrına girmeye lüzüm yok!

• Özellikle ''of'' kısmı =) +1

• şirin gözükücükya "of ya tamam neyse":)))

• okadar...

• Ereksiyon halindeyken

• Bu mudur yani sıkıntın :)) hey Allahm

• Ereksiyok iken ölçülür öbür türlü herkesin mini minnacık.

• Çok düşündün sanırım bu soruyu sormadan önce.

• ereksiyon halinde ölçülür

Yükleniyor...