Kızlar mastürbasyon çeker mi, çekerse nasıl çekerler?

Sorum şu: kızlar mastürbasyon çeker mi, çekerlerse ne sıklıkta çekerler?Vajinalarını okşayarak mı çekerler, yoksa vajinanın içine parmaklarını sokarlar mı?Neyi düşünürler bu işlemi yaparlarken?Lütfen doğru olarak cevap verin, hangi kıza sorduysam ben çekmiyorum diyorlar,bunun bir doğruluğu var mı acaba?Bi de bu durumun adına siz ne diyorsunuz?biz erkekler olarak 31 çekmek diyoruz.Siz kızlar ne diyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hahahah :) kızlar sütten çıkmış ak kaşık ya siz ne zannediyosnuz kendinizi kızlarında ihtiyacı var aynı sizin gibi tamam mı !evet yaparlar okşarlar istedikleri herşeyi yaparlar bu onların tercihi. bi erkek bi kıza bunu sorduğunda tabiki tepkisi hayıırrrr ben yapmıyorum olur bu özeldir. ayrıca kızlar pek açıklamayı sevmezler kendini tatmin etmeyi. ben kendimi tatmin ediyorum demek erkekler kadar cazip gelmiyo bize. hala türkiyede yaşıyoruz ve hala bunlar mahremiyete giriyor.

• adam gibi adamsın... cazip geldiği kadar

• mahremiyetin turkiyeyle bi alakasi yok, dinden gelen birsey. "avrupalasmak" icin can atanlardanmisin?

• cazip gelmek... hafta sonu indirimi de var mı:D:D

Kızlar Ne Diyor 16

• çekerler ama bn tercıh etmıyorum

• ya ne olcak kızların canı yokmubakıreler okşar evliler parmak sokarsonuçta adı masturbasyondurevli olunca tabi daha fantazi şeyler yapılabiliyo

• tüm kızlar yapıyormu.

• yapmıyorum diyen yalan söyler :)

• ya bıktım senden ama üffff her yorumumun altında yeter yaa

• çekmeyiz, yaparız.

• Allah çektirmesin gece gece koptum yaa :DDDDDD

• yapıyoruzda sen neyi ile ilgileniyorsun esas onu söyle :Dburada yazılanlardan fantazi yapıp kendini mi rahatlatıyorsun ...pehh :D

• bilmukabele kızlarında aynı durumda sorduğu saçma sapan soruları var

• yalan mıı =)

• hahah süper cevap +1:D kızlarsoruyor.com 31 malzemesimi oluyor yoksa :D

• hmm isdedikleri erkeyi dusnerek yada p*rno sex izleyerek ozelliklede kizlara orla yapilan videolar daha etkilli oluyor e yani mastrubasyon yapiyoruz oksayarak

• ya sen ne biçim insansın yaptım yazıyorum zina diyorsun burdaki kız yapmamış niye yaptın diyosun ahlak bekçisi senmisin bu sitenin şikayet edicem seni balkanboy

• gereğini neden yapmıyorsun erkek çok

• çekiyoruz çekicez hey allahımmm çekmek güzeldi.. 31 çekicez =)

• ergenliğe girdikten sonra istek başlar haliyle 12-13 diyelim

• =))

• Halay başı YAPIŞŞŞ :D LE LE LE

• hakikaten öyle cevaplar gelmişki gülmekten yıkıldım adeta süpersiniz ya böyle bi soruya böyle cevaplar kızlar süpersiniz dalga geçme seviyenize bayılıyorumm.

• kızlar mastürbasyon çekmez, çavuş tokatlar..XD

• Nereye doğru?

• töbe töbe ben bilmem :D

• arkaya doğru... popona değecek mi bak bakalım... tööbe yaa:D

• Evet çekiyoz tutuyoz çekiyoruz çekiyoruz kopana kadar:)

• :D:D sende espiri anlama kabiliyeti sınırlı olduğundan yorum yapamıyorum:D:D:DDDD

• çekmekten kastı tutup sündürmek değil madem bilmiyorsun birsey konusma yani :D

• 31 giriyoruz.

• Sert ve net bi cevap olmuş :D

• Biz de ona "Maviş'i beslemek" diyoruz.Kalabalık bir ortamlarda kullandığımız bir paroladır bizim için.

• jale ve mehtap süper miş yaa...:))))

• senin hikayeni yaşasaydı bulvara verebilirdik:D

• abartmayalım da güzel bir örnek olmuş :))

• Öncekileri Göster
  • oha hala gülüyorummm:)))

• Ucundan tutup çekiyoruz biz.

• sebeberi senin amacın belli oldu dur baş göz edelim seni :)

• Sadece seks için evleneceksek bırak bekarlık iyidir.

• ben de gülüyorum, bu kadar masturbasyon yapan erkek ve bayan var, bunlar neden evlenip birbirleriyle yapmaz ki

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 31

• Kızlar genelde tespih çeker.Keder çekeni de gördüm.Ama masturbasyon çeken hiç görmedim.Gören var mı ?

• çekecek neyi var ki onların?

• çekmiyorlar gibi ama çekiyorlarmış yorumları okudum kızların

• Göt yüzü görmemiş 10 yaşında velet gibi sormuşsun kusura bakma da :D

• kızlar bunu yapıyor da hepsi yapmıyoruz diyor.

• masturbasyon ""çekmek"" :D yıhuhaha ilk defa duydum helal ustam

• bu işlerin uzmanı haydar dümen amca :) size öyle bi anlatırki mastürbasyon yapmadan boşalırsınız :)

• kıbrıstayken masturbasyon yapan bi kız görmüştüm. yan komşumuzdu. perdeyi açık unutmuştu..

• nsan komsu yardımına gıtmez mı yaa :D

• hepsi mastürbasyon yapıyor ve bizden fazla yapıyorlar...ama bizim gibi ayağa düşürmüyorlar...

• Çekme değil okşama :D

• kızlarda adı 28 889 456 85 78 75691234*2=ama bunu hiç bir kız hesaplayamaz on saniye içinde çünkü insandır .ve her insan masturbasyon yapar

• yorumlarıyla gece gece iyi bir kahkaha ziyafeti yaşatan tüm arkadaşlar.. allah razı olsun hepinizden :)))

• şakamı bu :D senden çok çekiyodur bence :D:D

• Türkcell den daha iyi çektiklerini duymuştum :)31 dediğin 14-16 yaşlarda kaldı Mastürbasyon yapmak diyelim.

• kızlar hem çeker hem çektirir..böyle de öpülesi canlılardır işte :)

• büyük bir çoğu yapıyor kardeşim. rahat ol sen : )

• sanki niyet cekiyorlar cekme demeyelimde yapiyorlarmi diyelim

• 4x4 yani dört çeker.

• Eğleniyor insanlar ama :)

• benim rengim kırmızı olsaydı kaldırırdım bu soruyu

• dert çekesin emi

• mastürbasyon çekmek... hmmm... itüsözlükte var mı acaba...:S

• ewet yokmuş... baktım yazmayı unuttum:D

• yok artık

• flash flash matürbasyon kameralara saldırdı..çekmeyin kardeşim özel hayatımı nie çekiyorsunuz!mastürbasyon yapmaktır asıl adı ve günde 9 kere yapan kız biliyorum:)

• valla öyle:)

• yanlış yere yazdım yok artık xD

• Kızlar siz nasıl asılıyosunuz dememiş Allahtan. :D:D:zaaaa

• Ben 31 demiyom masturbasyon diyom benimdemi mavişim varki acep

• ya sabır çekiyolar

• Genç erkekler 31 çeker ileri yaşlarda mastırbasyon yapar,kızlar ve kadınlar sadece mastırbasyon yapar:)))))

• Gece gece güldürdün beni dostum ya . :)

• tespih gibi çekerler...devamınıda yaziyim mi ?

• dostum sen "mastürbasyon yapmak" olayını "31 çekmek" le karıştırmışın :D

• acele yazdım,öle oldu:))

• lol musun dostum sen. yaşın kaç ya bunu google yazsan o bile dalga geçer seninle...biz 31 çekmek demeyiz onu ergenler genelde der dostum..biraz bilgilen ok...bayanlara masturbasyon çeker mi değil de nasıl orgazm yaşarsınız demen hem kibarca hem de anlamlı olur...sordugun kızları çok merak ediyorummm :)

• dostum biraz kaba hangi çagda yasıyoruz yapma böle ya sizleri görunce :( uzuluyoruz...bizim gibilerin devamı böle olmamalı :))

• abi, bi sürü insan var 40 yaşlarında bu işleme hala 31 çekmek derler,bilimsel terimi mastürbasyon yapmak ama halk arasındaki bu terim gönlümüzde,kalbimizdedir bizim:))

• kızlar da 52 cekıyor :) vajınanın tam ust kısmında klıtorıs denılen kadınlık hormonlarını tetıkleyen zevk alınan bı bolge var orayı oksayarak yapıyorlar. genelde bu yontemı kızlar kullanır kadınlar ıse vajınanın ıcıne parmak veya bska bıse sokarak yapıyor. kızların genelı klıtorıs orgazmı denıyodur ...

• What relevance

• masturbation for beginners

• masturbasyon çekmek lafınıda ilk defa duyuyorum güldüm ya gece gece :) literatüre yeni bir deyim kazandırdın.

• ahahaha çekmek haa soğuttun valla

Yükleniyor...