Vajina Yalanması Nasıl Bir Duygu?

Çok merak ediyorum, vajina yalanması nasıl bir duygu? Yani kızlar kendilerini nasıl hissederler o an? Peki ya erkekler, yalarken neler hissederler? Vajina tadı, vajina kokusu nasıldır? Nişanlım bana oral seks yapmayı çok istiyor, düşünüyoruz, ama önce bir araştırmak istedim.

1|8
23|142

En İyi Erkek Görüşü

• vajina yalaması ya da emmesi bi erkeğe zevk vermez, bayana zevk vermek için yapılır. Çünkü vajina girişi ve üst kısımda bulunan klitorisi yalamak, emmek çok büyük bir zevk verir kadına ve kadınn cinsel ilişkiye bu sayede hazırlanır. Çk uygulanırsa kadın orgazm olur, buna klitoral orgazm denir.

4|9
    1|7

En İyi Kız Görüşü

• güzel bir duygu kesinlikle. Daha önceki kendi masturbasyonun yanında hiç birşey gibi kalır. ilk defasında aşırı heyecanlanabilirsin ve çok zevk alırsın. çiftlerin karşılıklı olarak mutlu oldukları, tehlikesiz bir oyun ;)

3|15
    0|3

Erkekler Ne Diyor 141

• önce bir araştırmak istedim derken?

kamuoyu yoklaması mı yapıyorsun : )

8|11
    1|0
  • bir de şunu ekleyeyim, cinsel birleşme nedir arkadaş, saatlerce git-gel, gerginlikten kadının iniltilerini de dinleyeme ama oral zamanı kadın bağırır sen daha da zevk alırsın, kadın biraz daha biraz daha der, çıldırırsın. varmı böylesi? Dinimizce de yasak değil (yani, evlendikten sonra) ohhh yaşa!

4|5
    1|1
    • 3ay

Dinimizce yasak Değil mi? Nerden ogrendin yasak olmadığını? Evli olsan dahi eşinin o bölgesine bakmak dahi günah nerden uyduruyosun bunları

• 3ay

Onlainki zaruret oluyor sağlık bu sonucta.

• 3ay

@amonyaknitrat ne farkeder ki

• kızların kendini nasıl hissettiğini bilmem ama herkezle yapılacak bişey değil hijyen ve duygu şart.. ben sevgilimin zevk alışından zevk alıyordum yalarken :D bacaklarıyla kafamı sıkıştırması kadar da güzel bişey yok :D

5|2
    0|0
  • Halının üzerine düşmüş olan çiğ tavuk bonfilesini, yere eğilip dilin ile yemeye çalıştığını düşün.

(Ne dedim lan ben?!)

8|3
    7|2
  • benim sevgilim ancak bu şekilde orgazm olabiliyor :)) saatlerce yala babam yala olan bizim dile oluyor tabi hehe ,ama bence en güzeli emeğinin karşığını almak, yani sevgilinin orgazmını izlemek, görevini yapan bir erkek olmanın rahatlığıyla öylesine zevklidirki

saygılarımla

4|1
    0|0
  • vajina yalanması bayana zevk verir erkekde bayanın zevkiden faydalanır yanlız bu işe biraz madde katmak lazım çikolata ve benzeri şeyler birde arkadaşlar dondurma yalar gibi yalamayın yalatmayın aşagı yukarı degilde saga sola yalayın yalattırın daha sert daha darbeli daha cok zevkli olur deneyin denemeden bu dünyadan göçmeyin :))

4|0
    0|0
  • İyidir bence yalanması.

1|0
    0|0
  • yalar emer suyunu içerim

2|2
    0|0
  • okurken bile midem bulandı ıyyyyyyyyy bırak yalamayı sadce girerim selamımı verip çıkarım ne yalaması :)

2|3
    3|2
  • vajina yalanması iyide kötü yanlarını söleyelim

kadınların ıslaklık oranı oldukça yüksek olduğundan sen yaladıkça zevki artar ve zevk suyu salgılamaya başlar ve zevk suyu arttıkça artık tadı iyice ekşimsi bir tada dönüşür ben bu tadı pek sevmiyorum. ayrıca vajina kendisini penisin rahat girmesi için zevk suyu salgıladığı için belli bir süreden sonra artık tadı değişiyor.

0|3
    0|0
  • sen şimdi bacaklarını ayırıyorsun, gerçi ayır masanda o erkek oraya her türlü dalışı yapar zaten...

neyse önce o narin güzel kokusu geliyor yaklaştıkça, daha sonra et ete değiyor, işte o anda akılda baştan gidiyor, erkekten çok kadın zevk alır bundan

2|1
    0|0
  • Dene gör knks

0|1
    0|0
  • kuru iken iyi de ıslanınca kokmaya başlıyor hele çok sulanırsa ağzın burnun batıyor ama iki tarafta seviyor bence erkek eğer karşısındaki bayanın hoşuna giden birşey yapıyor olmaktan zevk alıyorsa ben kendimden biliyorum zevk alıyor

3|0
    0|0
  • Vajina yalamayı çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • hiç yalamadım bilmiyorum ama muhteşem bir şey. Siz de deneyin, bulun bi tane lezbiyen yalayın :D

1|1
    0|0
  • Bayılırım yalamaya da yalatmaya da

2|0
    0|0
  • dondurma yalar gibi sıcak kumdan serin sulara atlar gibi kadının zevk almasını izlemek başka bir zevk.denemeniz lazımm ama hijyen şart yoksa 3 gün birbirinizi görmek istemezsiniz:)))))

2|1
    0|0
  • Olaya sadece böyle bakmamak gerek.. Sekste önemli unsurların başında geliyor çünkü.. Genelolarak bakmak lazım...

0|0
    0|0
  • Hatun Kişi ;GüzeI huy peşinde yürü, iyi huyIa düş kaIk. GüI yağına bak, nasıI güIün huyunu aImış.

0|0
    0|0
  • sen banyo yaptıktan sonra sorun yok

1|2
    0|0
  • Tam olarak nesini soruyosun anlamadim ama partnerimi orgazma yükselten birsey. Ve ben orali mükemmel yapiyorum

0|0
    0|0
  • hijyen olursa bir sorun olmaz .banyodan sonra mesela en uygun zaman olur vajina yalaması ve yalatması için

1|1
    0|0
  • Bence çok güzel muhteşem bir zevk

1|0
    0|0
  • Fazla düşünmeye gerek yok, sonuçtan gayet memnun kalacaksın...

gerisini de boş ver zaten.. tadından kokusundan sana ne ki hem :DD

0|0
    0|0
  • arkadaşşş o koku yokmu o koku aboooooooovvvv yemin ederim sexten sogudum ilk başta itici gelio ama alışıosn :)))

0|1
    0|0
    • zuhahaha aynen öyle o koku yüzünden seksten soğudum ama alışamadım :D

• hep yalarım

0|0
    0|0
  • igrenc..

0|0
    0|0
  • Ön sevişmenin olmazsa olmazıdır.

0|0
    0|0