Vajina Yalanması Nasıl Bir Duygu?

Çok merak ediyorum, vajina yalanması nasıl bir duygu? Yani kızlar kendilerini nasıl hissederler o an? Peki ya erkekler, yalarken neler hissederler? Vajina tadı, vajina kokusu nasıldır? Nişanlım bana oral seks yapmayı çok istiyor, düşünüyoruz, ama önce bir araştırmak istedim.

1|8
23|142

En İyi Erkek Görüşü

• vajina yalaması ya da emmesi bi erkeğe zevk vermez, bayana zevk vermek için yapılır. Çünkü vajina girişi ve üst kısımda bulunan klitorisi yalamak, emmek çok büyük bir zevk verir kadına ve kadınn cinsel ilişkiye bu sayede hazırlanır. Çk uygulanırsa kadın orgazm olur, buna klitoral orgazm denir.

4|9
    1|7

En İyi Kız Görüşü

• güzel bir duygu kesinlikle. Daha önceki kendi masturbasyonun yanında hiç birşey gibi kalır. ilk defasında aşırı heyecanlanabilirsin ve çok zevk alırsın. çiftlerin karşılıklı olarak mutlu oldukları, tehlikesiz bir oyun ;)

3|14
    0|3

Erkekler Ne Diyor 142

• İyidir bence yalanması.

1|0
    0|0
  • Dene gör knks

0|1
    0|0
  • Vajina yalamayı çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • yalar emer suyunu içerim

2|2
    0|0
  • bir de şunu ekleyeyim, cinsel birleşme nedir arkadaş, saatlerce git-gel, gerginlikten kadının iniltilerini de dinleyeme ama oral zamanı kadın bağırır sen daha da zevk alırsın, kadın biraz daha biraz daha der, çıldırırsın. varmı böylesi? Dinimizce de yasak değil (yani, evlendikten sonra) ohhh yaşa!

4|5
    1|1
    • 2ay

Dinimizce yasak Değil mi? Nerden ogrendin yasak olmadığını? Evli olsan dahi eşinin o bölgesine bakmak dahi günah nerden uyduruyosun bunları

• 2ay

Onlainki zaruret oluyor sağlık bu sonucta.

• 2ay

@amonyaknitrat ne farkeder ki

• hiç yalamadım bilmiyorum ama muhteşem bir şey. Siz de deneyin, bulun bi tane lezbiyen yalayın :D

1|1
    0|0
  • Ön sevişmenin olmazsa olmazıdır.

0|0
    0|0
  • önce bir araştırmak istedim derken?

kamuoyu yoklaması mı yapıyorsun : )

8|11
    1|0
  • iğrenç

0|0
    0|1
  • Fazla düşünmeye gerek yok, sonuçtan gayet memnun kalacaksın...

gerisini de boş ver zaten.. tadından kokusundan sana ne ki hem :DD

0|0
    0|0
  • Yalamasini cok severim bide islaninca daha bir tatli oluyor :)

0|0
    0|0
  • okurken bile midem bulandı ıyyyyyyyyy bırak yalamayı sadce girerim selamımı verip çıkarım ne yalaması :)

2|3
    3|2
  • Bayılırım yalamaya da yalatmaya da

2|0
    0|0
  • Kesinlikle seksten daha zevkli ve sevdiğim bir şey. uzuuuuun uzun yalamak tan bıkmıyorum.

0|0
    0|0
  • kızların kendini nasıl hissettiğini bilmem ama herkezle yapılacak bişey değil hijyen ve duygu şart.. ben sevgilimin zevk alışından zevk alıyordum yalarken :D bacaklarıyla kafamı sıkıştırması kadar da güzel bişey yok :D

4|2
    0|0
  • Olaya sadece böyle bakmamak gerek.. Sekste önemli unsurların başında geliyor çünkü.. Genelolarak bakmak lazım...

0|0
    0|0
  • Hic dusunmeden yalariz...

0|0
    0|0
  • Bunu yaşamadan bilemezsin. Yaşa demiyorum ama yaşaman lazım ki bilesin.

0|0
    0|0
  • Hatun Kişi ;GüzeI huy peşinde yürü, iyi huyIa düş kaIk. GüI yağına bak, nasıI güIün huyunu aImış.

0|0
    0|0
  • Profilimde buradan bir kiza yaptigim oral anal ayrintili anlattim isteyen okusun

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel muhteşem bir zevk

1|0
    0|0
  • Tam olarak nesini soruyosun anlamadim ama partnerimi orgazma yükselten birsey. Ve ben orali mükemmel yapiyorum

0|0
    0|0
  • hep yalarım

0|0
    0|0
  • igrenc..

0|0
    0|0
  • yaptırmayı mı düşünüyon?

0|0
    0|0
  • Çok isterim tabi kilsiz pürüzsüz olacak

0|0
    0|0
  • 69 daha güzel

0|0
    0|0
  • iğrenç bir fikir olsada yapanlara sormak lazım

0|0
    0|0
  • kuru iken iyi de ıslanınca kokmaya başlıyor hele çok sulanırsa ağzın burnun batıyor ama iki tarafta seviyor bence erkek eğer karşısındaki bayanın hoşuna giden birşey yapıyor olmaktan zevk alıyorsa ben kendimden biliyorum zevk alıyor

3|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    112

Kızlar Ne Diyor 23

• Müthiş bir zevk denemelisin. d

1|9
    0|0
  • Vuhuuuu duyunca bile kıpır kıpır oluyor :)

1|11
    0|0
  • denemelisin

1|9
    1|3
  • Kimsenin vajinasını yalamadım ama birinin benimki üstünde çalışması hoşuma gider tabi ki asdkjbşl

0|11
    0|0
  • zevk D:

1|7
    0|0
  • ben yaptırdım ekşi dedi

mükemmmel bi duygu tariiffi yok bence

2|20
    1|6
  • o an zevki degil partnerımın ne hıssetıtgını dusundum onun bunu yaparken zevk almayacagını düşündügüm için bende zevk almadım.

2|3
    1|3
  • vajina yalanması değilse oral sex deseydin daha iyi olurdu sanki

1|8
    0|4
    • evet benim de gözüme çarpmıştı.

• en azından argo bile olsa bizim kelimemiz olsun hemi?

• iyide ben bayanların vajinasını kast ettim,erkeğin penisini değil,

• Olmazsa olmazım

0|6
    0|0
  • Tovbe Estagfirullah :D

2|7
    0|6
  • bence harika olur özellikle klitorsini yalaması çok güzel olur

2|10
    0|3
    • bir araştırma okumuştum orada kadınlar kendi vajinalarını yalatmayı hiç sevmezler diyordu. Siz istisnasınız galiba :)

• Keşke biri olsa da elimi kolumu bağlayıp halsiz düşene kadar yalasa

0|1
    0|0
    • 13gün

Neden baglı olacak durmu dersin belli bir süre sonra

• 12gün

@HİCBİRSEV yok değilim

• 12gün

Evet sen gençsin :)

• İkisinide yaparım

1|4
    0|0
  • Yalatmak inanilmaz bir duygu...

1|4
    0|0
  • keşke Şu an yalayan biri olsa dedim içimden :D cok güzel bir hiss

1|7
    0|0
  • Her bayanın denemesi gereken birşey. İlişkiye girmekten daha çok zevk veriyor.

0|4
    0|0
  • ilişkiye girmekten daha çok zevk veren bir şey

1|5
    0|0
    • 13gün

Once uzun uzun yalamak lazim o zaman;)

• 13gün

@Sirano34 sevgilim var zaten ;)

• 13gün

@drmasor sevgilim var istemez;)

• Delimisin kzım kıvranıyorsun zevkten helede iyi kullanıyorsa erkek tamamdır olay.. d

4|6
    0|3
  • o zevk yok mu o zevk muhteşem zevkli oluyo birde erkek işini biliyorsa resmen zevkten kuduruyorsun..

4|3
    0|4
  • süper bir duygu uçarsın ve tekrar tekrar istersin biz nişanlımla uzun süreden beri yapıyoruz bunu mutlaka denemelisiniz

2|5
    1|4
  • Hiç bir kurbağayla sevişmedim. Vajinayı nasıl yalasın yahu? Kibar olacağım derken katlettiniz iyice.

1|1
    1|3
  • vajinal yalama yutma dil sokma harika :DD zevki ben alıyorumda acaba karşıdakide alıyormu ıslaklık fazlalaşınca

1|8
    0|3
    • vajina yalamanın uluslararası ismi (latincedir) cunnilungus

• (kzlrsryr) hepsini anladın da yutmayı nasıl anlamadın hayret,vajinadan gelen sıvıyı yutma okey

• emin ol hattinden fazla alıyoruz :)

Yükleniyor...