Ne yani. Sırf bakire değilim diye kısmetim mi kapalı, evde mi kaldım?

Gizli Üye
Ben bakire değilim ama ilişkiye hiç girmedim. Olmama nedenim kendim bozdum evet uçkuruma yenik düşüp kendim bozdum. burada her ne kadar cesaretle söylesemde utanç verici bir olay. Herşeyden geçtim ilerde evleneceğim adama bunu anlatınca büyük bir ihtimal inanmayacak. Bu konu benim psikolojimi fena bozdu. Dürüst olup doğruyu söylemelimiyim ilerde evleneceğim insana?
Ne yani. Sırf bakire değilim diye kısmetim mi kapalı, evde mi kaldım?