Telefonda cinsel konular konuşamıyorum..Yardım edin.

Sevgilimle telefonla cinsellikle ilgili konuşamıyorum bilmiyorum ne konuşucağımı lütfen yardım edin ne konuşabilirim onu havaya sokabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben şimdi söylerim sana nasıl konuşcamda neyse bazı bayan arkadaşlar cinsellikten rahatsız oluyor. sen kadınsın daha iyi bilirsin nasıl konuşacağını

• kast ettıgınız kişi bensem benim sikayetim cinsellikten konusulması değil öyle olsa kendimde cinsellik sorularına cevap vermezdim özel mesajla tacizi kast ediyorum anlamak çok zor değil.

• sözüm size değil yanlış düşünen kadınlara cinsellikle soru sorup cinsellikle cevap alan bunu da taciz olarak değerlendirene ha ben niye bunun üstünde duruyorum kendim için değil bazı arkadaşlara haksızlık yapılıyor bu konuda hepsini aynı kefeye koyuyorlar bide şunu dinle kadın cinseliği böyle sorduğunda işte böyle taciz şöyle taciz sonra başka soruda iştahla cevaplıyor ben buna kızıyorum haksızlık yapmayalım lütfen sezarın hakkını sezara verin herkesi öyle tacizci diye hor görmeyin

Erkekler Ne Diyor 5

• Havaya girmediğin sürece bunda başarılı olamazsın bu yüzden bunu istiyorsan önce kendin havaya gireceksin. Arkası çorap söküğü gibi gelir. Birlikte iken yapmak istediklerinden bahsetmen yeterli...

• o seni havaya sokamıyorsa elden ne gelirrr:)

• ona onunla konuşurken hayal etmesini ve onun yanındaymışsın gibi bir hava vermen lazım biraz kışkırtıcı biraz sıcak biraz da utangaç davranıp konuşmanız her ikinizi de memnun edecektir aşkta utanmazlık olmaz...

• ne süper bi bayan sevgilisi için konuşmaya çalışıyo helal

• "Telefonda cinsel konular konuşamamak" bir eksiklik değildir.. Canın istemiyor ise konuşmazsın. Olur biter.. Takma bu kadar..

Kızlar Ne Diyor 5

• o başlatsın sen devam ettir...sonuçta zaten sevgilinse telefonda konuşmaya ne gerek var canlı canlı yaşa şekerim... sen sevgiline "böyle şeyler konuşulmaz uygulanır, gel uygulayalım" de...

• nasıl yani uygulicak :))

• ıste solenmez uygulanır...

• :))

• neden telefonda?

• sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz o yüzden..yazmayı unutmuşum

• hmm telefonda kulaklık kullanarak konuş bu sırada önce kendini havaya sok kendin havaya girince sesinden ve nefes alışından o da girer veya yani sen daha rahat konuşabilirsin belki

• Bu bir sorun değil canım.yapı meselesi.Yapını beğendim böyle devam et...

• Konusmak isteyip ne diyecegini bilmiyorsun galiba. Karsindakini tahrik etmek istersen once kendin tahrik olmalisin, yataktan yeni kalkmis bir ses, yaramazlik yapmak isteyen bir ton fena bir baslangic olmaz, minik imalarda bulunmaya baslayabilirsin.Zamanla rahatlarsin.

• baştan çıkartıcı şeyler söyle mesela giydiklerinden bahset ben sevgilimi öyle yola getiriyorum. yatağıma uzandım falan diyorum ya da banyodan çıktım giyinmedim daha falan diyorum :) o gerisini getiriyor

Yükleniyor...