Yaşlı erkekler karısını başkasına sunar mı?

ben duydumda inanamadım yaşı büyük olan erkekler karılarını başka erkeklerle yatmasına izin veriyolarmış bu gerçekmi sizce normalmiki bu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kime ve neye göre normal bu değişe bilir, bana göre normal ama sana göre anormal olabilir.Bu olayın yaşla bir alakası yok yani belli bir yaştakiler yapar veya şu şartlarda olanlar yapar demek çok yanlış. Bu tür kişilere genelde cuckold erkeği denir, google de arattırırsan, haklarında yazılmış bir dünya yazı bulursun.Açık ve net söyleyeyim bende cuckold erkeğim ve bu tür şeyleri seviyorum ama bu asla tek kişinin istemesiyle olacak bir şey değil. Yani hem erkek hemde kadın kendi isteğiyle bu tür şeyi isteyecek ve onaylayacak hemde buna uygun bir partner olacak.Bu tür ilişkilere başlamadan önce bilinmesi gereken asıl konu ise:Bu iş her önüne gelenle yapılacak bir durum değil, bu konu hakkında kendince ciddi bir araştırma yapmadan başlanması da ileride sorun olur. Dünyada da ülkemizde de bu tür fantezileri yaşayan bir çok insan var.

Erkekler Ne Diyor 21

• bunun yaşlısı genci yok, kadını özgür bırakıcaksın :)

• Genç veya yaşlı olması değil sapık olması buna yol açar. Sana kim dediyse seni yemiş.

• Büyük ahlaksızlık

• yemeyenin malını yerler hesabı...

• bence annene sor bu soruyu

• senin babanda yaşlı ananı sundumu hiç birine allah allah ne tikim soru la bu erkek den bahsediyorsun akıllı ol 2 dakka

• benim babam yaşlı değil bunu anlatanda erkekti

• bayanlar yaşlı erkeklerle evlenmeyin :D

• evet senin de sonun bu olacak

• öyle şey olmazzzz. ölmek daha iyi ...

• türk örf adet gelenek ve anenelerine göre ters ve dinen çok ayıp. günah. hemde çok büyük günah. burada bunun sorulmuş olması ahlaki açıdan hangi noktalara indiğimizin kanıtıdır. sakın eğerki yaşlı bir kocan varsa ve seni böyle bir pazarlığın söz konusu ederse kalkışma git hemen boşan o adamdan . bu ne böyle ya . gerçi yanlış anlamayın öz eleştiri ama dinimiz islam olmasa bakma bu türk erkekleri herşeyi yapar. yoldan öyle bir çıkarlarki. hiç yapmam diyeni gelsin anlını karışlayayım. çok azıtık milletiz çokkkkkkk.

• Çok film izliyorsun sen biraz azalt. İyice yoldan çıktınız bu ne ya =) Yok daha neler.

• "Arkim" ne ya =) yeni ergen ergen söylemler. =)

• film izlemedim arkim anlatti

• aynen con vaynen:)) katılıyorum bu kzı uçmuş arkadaş
      palonun ipinden tutun bari gitmesin yazık::)))

• Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

• normalmi? sorumu bu şimdi

• yaşlı erkeklerle bu işin alakası yok..kansız midesiz mezhepsiz olan kişiler sunar.bu gençte olabilir yaşlıda.

• oha ona gavatlık deniyo be

• Varmıymış öyle şeyler hiç duymadım

• onun yaşla ilgisi yok işkembe meselesi...

• öyle birşey çok zor olur öncede satış yapıyorsa sonrada devam eder

• Sadece yaşlı erkek olarak bakmamak lazım. Bence normal çünkü adam kadına yetmiyorsa (yaşlılık sebebiyle) habersiz aldatılmaktansa izin vererek kadını duygusal olarak kendinden ayırmamış oluyor sadece fiziksel olarak azgınlığını gidertiyor. Aynı şekilde hasta olan kadınlar da kocasına izin verir çünkü izin vermese altatılacağını bilir. Huzursuzluk çıkartıp mutsuz yaşamaktansa ya ayrılırlar ya da arada izin verir böyle şeylere ki duygusal olarak başkasına bağlanmayacağının sözünü alır. Üzülüyorum bu durumda olan insanlara ama mantık çerçevesinde mutluluk için gerekli.

• Dikkat edersen "Aynı şekilde hasta olan kadınlar da" dedim. Tekrar oku ne demek istediğimi anlayacaksın.

• Kadını başk bi erkek becerdikten sonra duygusallığı mı kalır. Öyle bişey var mı?

• antalyada idim bir yabancı turist arkadaşa geldi dedi eşim seni çok beğenmiş odada seni bekliyor dedi şok oldum :s

• buyur kardeşim efendim

• ''bir arkadaş''

• Böyle bir durumda eşin sen paylaşsa sen ne süşünürdün istermisin bunu

• ama bi arkadaşım anlattı ona ve arkadaşına böle gelip teklfte bulunuyolarmış

• O zaman sunmuyorlar

• heralde hayır

Kızlar Ne Diyor 7

• adam izlemeyi seviyor belki. bize ne fantazisinden.

• yasın pek önemi yok aslnda bazı kşiler ypio bna admn karısı kocm grp istese yaparım demşti :O

• Evet. Kesinlikle. Zaten adam sunmasa kadın gidecek. Yaşlı bir erkeğin performansı genç bir kadına asla yetmez.

• bu linki verenler de bi bitmedi sko

• Sunanı bilmiyorum ama eşinin küçük kaçamaklarına göz yumanı biliyorum.

• yok daha neler ya , o adamın kanında var demek ki.

• evet ben sahıt oldumhatta bende katıldım aralarına:)

• peki sarı saçlı kadınlar mutfağa sağ ayakla girerler mi

Yükleniyor...