Erkek arkadasla ne kadar ileri gidilmelidir?

pembeninhertonu
Sevgililer ne yapar? Cidden merak ettigim bir konu. Birbirini severek dokunmadan nereye kadar devam eder cikipta biri sunu diyor arkadasmisiniz? Arkadastan farkimiz yok. Ee kardesim opusup sevissek zar ordaysa bakiremi saniyorsun kendini. Ee simdi napmak lazim mesafeli durup arkadas damgasi yemek mi biraz yaklasip zarin var ama bakire degilsin alcaksin damgasi yemek mi?

Bence hic sevgili olayina bulasmadan evlenelim sevgililik denen sey litaturden kalksin
Güncellemeler
+1 yıl
Ay utandim bu cinsel saglik sorusu degil ki🙈🙈
Erkek arkadasla ne kadar ileri gidilmelidir?