• Sor
  • Bence

Erkekleri en çok ne tahrik eder?

erkeklerde çok merak ettiğim bir konu sizi en çok ne tahrik ediyor ? yani göğüsler bacaklar boyun vs vs herneyse ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• .:)) bizim mıllet doğuştan tahrık olmuş bir şekılde doğuyor zaten

Erkekler Ne Diyor 28

• Çatallar çok tahrik edici bence.Bütün çatallar:)

• elbette güzel bacaklar ve dekolte.

• Beni en çok derin dekolteli göğüsler tahrik ediyor.

• beni en cok tahrik eden noktası kalcaları hele birde dar giyinmişse halim duman :D

• galça, göğüs, göz.. 3g tahrik eder:)

• kadın bir butundur insan bolgesel olarak tahrik olmaz genel gorunumunden tahrik olur dikkat çeken yerlerine sadece bakılır

• kanepede uzanmış benle teması bekleyen bir kadın, kol bacak but diye ayırmam :)

• Neden kanepe? Rahat yatak varken :)

• kanepede pozisyon zenginliği oluyor da ondan

• Dudaklar kulagıma fısıldarken kulağımı öpmesi boynumu kasıklarımı emmesi beni istedigini söylemesi bunları yaparken kucagıma oturması beni soyması nefesieni tenimde hissetmem seksi giyinmesi ve sevişirken inlemsi

• ya bu şimdi exper patlatmak için sorulmuş bi soru değilde ne erkeği tahrik etmede ne var 100 m öteden bakış at usain bolttan hızlı koşmazsa bende braveasd değilim

• göğüsler vede kalçaların dolgun olması hoşumuza gider.

• şu yazılanları okuyunca insanın sevdiğini sokağa çıkarmayası geliyor,abaza hemcinslerimi biliyordumda abaza karşı cinslerinde olduğunu düşünmemiştim..

• kısacık bir mini etek ve pürüzsüz seksi bacaklar,birbirinden seksi iç çamaşırlı pozlar,ve sütyen askılarının gözükmesi beni çok tahrik eder :)

• göğüs kalça bacaklar bakış...

• mini elbseyle bcklr ve kalca uww bı yapıscan..

• Erkekleri ne mi Tahrik eder ?Nefes aLsın yeter erkekler ıcın :)))))))))

• bakışlar ve bakışlardaki isteklilik ve hareketler...ses rengi,vücut dili...

• pantolondan belli olan kabarık vajina

• esaslı bir tekme uygun olmayan yerime denk gelirse bayılırım yani...

• şaka gbi.d bn bi erkegn uygn olmyn yerne tekme atmstm ynlıslıkla..?

• adamın dünyasından şiddetli bir fay kırığı oluşmuştur herhalde...

• her erkek farklıdır; ve her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır o yüzden tahrik olacağımız bölgelerde farklı.sen her erkeği tahrik etmek istiyorsan saydığın seçeneklerin hepsini en iyi hale getir her erkeği tahrik et ;)

• aksine dikkat etmek için sormuştum ama gördüm ki siz erkekler herşeyden tahrik oluyormuşsunuz !

• eteğin altına giyilmiş bir çizmenin ettiği tahrik gücünü hiçbirşeye değişmem

• çikolatalı

• böyle eğildikleri zaman g-string gorünüyor ya o beni öldürüyor

• fingir fingir oynayan bütün vücut hatları, bacakları, kukusu, memeleri, poposu, saçları... özellikle dar streç kot vs. tahrike tahrik ekliyor...

• duruma göre değişir, sık bir göğüs ve güzel bir dekolte, güzel baldırlı uygun şekilli bir kalça, ince belini sarmış tşörtlü hali, kalçanın içine girmiş çingene etekli hali, yere eğilirken önden görünen göğüsler - arkada sırıtan kalçalar... kızların her türlüsü tahrik eder yeterki hatlar düzgün olsun.

• seksi dolgun bir kalça :) kot pantolon da giyerse fena olur.

• bızır...

• Kişiye ve duruma göre değişir ama beni genelde kalçalar çok tahrik eder.

Kızlar Ne Diyor 5

• bence genelikde erkekler buyuk gogus ve buyuk dolgun klacalri severler biraz eli bacaklar cok zayif kizlari sevmezler yuzude vucuda guzle olsa tam 12-den vurdug derler ma ayindee zevke ve erkeye gore deyisir ama bende sahsen katiliyorum bunlarin bazilarina yani biraz buyuk gogus dolgun kalca etli bacak guzel hakllilar :)))

• en önemlisi yüz eğer yüzüne baktığında hoşuna gidiyorsa öbür taraflar boş ama hem yüzü hem alt kısımlar büyük veya küçük değilde ideal olsa olur aslında yüz güzel olduktan sonra olmasada olur vücut önemli değil sevgi varsa iş biter kardeşşşşim

• tabi sende haklisn boylede tam-tamina oldikda daha bi how oluyorrr

• her türlü yav tahrik olunur..olurlar yanii ayırt etmezler.

• bu çok genel olmuş :S

• Öncekileri Göster
    • şu avatarın tıpkı bir travesti gibi :(

• travestiler çok seksi olurlar ayrıca.bana öyle geliyorlar.gayet de hoş.

• kabarık bir vajina üstüne dar bir tayt olabilir yada pantolon dışardan belli edicek vajinayı..ve vajinanın dudakları kalın olucak ki belli olsun...

• yes its a cameltoe :=)

• Öncekileri Göster
    • vala süper tasvir etmişsin güzel yorum hakikaten en tahrik edici görüntülerden birini anlatmışsın tebrikler ;) hayali bile gayet hoş :D

• aynen yanii...bunların içi çürümüş :D:D

• busmus kız olduğuna emin misin?

• evet eminim.bu sitede çok açık konuşmak bayanları erkek yerine koymak oluyo herhalde ne saçmalık.

• kabarık bir vajina üstüne dar bir tayt olabilir yada pantolon dışardan belli edicek vajinayı..ve vajinanın dudakları kalın olucak ki belli olsun... Sende fazla açıksın ya da uçmuşsun

• Kalça ve ayak önde gider.

• yesssss...:))))))))) ama göğüsler unutulmasın...vede uçları belli ise inanılmaz görüntü...

Yükleniyor...