• Sor
  • Bence

Görüntüsü iyi ama sekste iyi olmayan kadın mı görüntüsü vasat ama yatakta inleten kadın mı?

Görüntüsü iyi ama sekste iyi olmayan kadın mı görüntüsü vasat ama yatakta inleten kadın mı?

Anket Sorusu

• A seç Görüntüsü iyi, yatakta kötü
  • B seç Görüntüsü vasat, yatakta süper

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Zevk olayı bu bana göre güzel bir başkasına göre çirkin, bir başkasına göre güzel bana göre çirkin olabilir.O yüzden illa mükemmel görsellik olmak zorunda değil hoş tatlı güzel, genel anlamda çekici olması ve yatakta olması gerektiği gibi inleyen, yılan gibi kıvrılan, üstte, altta, yandan veya kucakta her pozisyona girebilecek biri olmalı.Kısacası abartısı da kötü, azıda kötü

Erkekler Ne Diyor 23

• kadını cinsel obje olarak görmek isteyen görsün.Zaten kadınların cogu bunu istiyor.

• görüntüsü iyi olan iyi olmayabilir üzerinde oryantasyon yapabiliriz skinti yok :D ahah :D

• afrom ya cevabını yisinler:Dasdfghjkl

• Hep doggy hep doggy nereye kadar, ne bileyim eline ayağı düzgün olsun biraz, bu işin misyoneri var, ileride birbirimizin yüzüne bakıcaz...asdadasd

• görüntüyü düzeltiriz sıkıntı yok. huyuda güzelse doyum olmaz.ne demiş atalarımız." yüzü güzele 40 gunde huyu guzele 40 yılda doyulmaz. "

• huyu güzel olsun her şey dış görünüş değildir.

• görüntü her zaman önceliklidir...ayrıca erkekler yatakta çok tecrübeli kadın istemez...

• kendi adına konuş :). yatakta kadının yılan gibi ve aktif olmasına bayılan pek çok erkek var

• Öncekileri Göster
    • çirkinim...aynı senin gibi...

• ben çirkin değilim dostum. 1.75 boyum, yeşil gözlüyüm, yakışıklı erkekleri severim ve daima da karşılık alırım... bir fikri ortaya koyuyorum diye illa o bahsettiğim şey bende olmak zorunda değil. sadece her erkek adına konuşman zırvalamak, bunu dedim, komplekse döktün =) hadi yallah

• ben guzel kadinlari tercih etmiyorum.. hos zaten cokta yakisikli degilim ama

• Güzel olsun ama odun olmasın ben onu kaplana çeviririm yatakta çirkin ama kendini seks ilahı sanan uzak dursun tabi bütün bunlardan önce kalbime de hitap etsin

• kendini seks ilahı sanan değil, yatakta "cidden" iyi olan :).

• Öncekileri Göster
    • evet, tabii ki de... ben de şahsen yakışıklı isterim. sadece düzeltme yaptım "sanmak" değil diye :)

• :) Tamam o zaman anlaştık

• görüntüsü güzel pasif kadın daha çok zevk verir daha az işlegörüntü vasat inleten kadın zevk verir ve sadece yatak kadını olarak düşünülür

• Açıkçası öpüşmeyi bilmeyen, sevişmeyi bilmeyen kadını hiç çekemem. Uğraşamam ona öğreticem diye. Görüntüde iyi olacak yataktada iyi olacakki. Her zaman öyle denk gelmiştir ne şanslıyım.

• goruntu vasat derken koca gobegı catlak selulıt dolu kalcaları sarkmıs goguslerı olan bır kadındansa eger guzel bır hatunu sahsen ben ınletmeyı tercıh ederım

• kesinlikle vasat görüntü,ama yatakta istekli olan kadın candır...

• yatakta süper kadın tercihimdir gezemeklik kadın ayrı yaparız

• görüntü de önemli öteki de zor bir karar :/

• şarabın etiketi iyi olmalı

• görüntü aşırı kötü olmadığı sürece yatakta iyi olanını tercih ederim.

• Görüntüsü vasat kadınla neden yatağa girdim diye kendime sinirlenirim. O sinirle hatunu duvardan duvara vururum!

• görüntü iyi olmalı yoksa poşet geçirirler.Bir şekilde zamanla öğretirim ben ona

• bence de bir erkek yakışıklı olmalı :)

• aynen :)

• görsellik önemlidir yatakta iyi olmasına gerek yok ben onu inletirim sarsılarak boşalır

• Görüntüsü (yüzü-vücudu) güzel olan. Bişey yapmasına gerek yok, dömelsin yeter... :)

• goruntu tabikide :)

• görüntüsü iyi olsun seksi öğretiriz

Kızlar Ne Diyor 6

• İki ucu bok deynek bacım.

• yatak da ki vastalık giderilir :)) , tipi iyi olsun ona çare yok :D

• ben de kesinlikle yakışıklı erkeği tercih ederim, onun yataktaki kötülüğünü geliştirmek elimde zaten ;).

• :D cansın can :D

• Yakışıklı olmasıda çok iyi değil bence. Dikkat çekmesi hiçde hoş olmuyor bazen. Bebek yüzlü olanlara ne deniyordu hani şu emir (çağatay ulusoy ) gibi olanlar?

• güzel kadın da dikkat çeker :). gülü seven dikenine katlanır diyeyim :). varsın yakışıklı olsun da, millet beğensin, ne yapayım :). sonuçta onun o yakışıklı yüzüne bakınca içim bir hoş olsun isterim ben. bebek yüzlü erkeklere ne denir bilmiyorum..

• Öncekileri Göster
    • kız sen ne diyorsun... ne mutlu sana :). millet bakarsa baksın, kocan sonuçta namuslu bir erkekse sorun yok. ne olmuş milletin dikkatini çekiyorsa? yakışıklı kocan var işte ve o seni seviyor, daha ne olsun? yakışıklılık cidden önemli... tabii karakteri de ama yakışıklı erkeğe karşı şefkat ve heyecan duyulur. sende de o tipte bir koca var işte :).

• seviyorum o ayrı ama dikkat çekmesi hiç hoş olmuyor yaşamadan bilemezsiniz. Öğretmen kendisi, bir keç kez veli toplantısına denk geldi gitmişdim bazı bakışları görünce öyle denmiyor işte. Tip olarak bahsettiğim çağatay'a benziyor onun gibi göçmen oda. Karekterde çok önemli arkadaşlar boş verin huyu iyi olsun. Ben bu yönünden şikayetçi değilim ama herşeyi yakışıklılığa bağlamayın diye yazıyorum.

• Türk erkeği tipe bakar. Yatakta vasatlık giderilebilir. Cinsellikte uzmanlaşmak yerine kaportada yenilik, değişiklik ve cilalama gerekli.

• Türk erkeği tipe mi bakar? :D. "Nefes alsın yeter" bunlara ait değil mi? =)). Bence sadece ego şişiriyorlar, en çirkin kız teklif etse ağızlarının suyu akar ;).

• Öncekileri Göster
    • Kadınların kişisel bakıma dikkat ettiği müddet farklı görünebileceği kanaatindeyim.

• erkekler için de geçerli bu :). yakışıklı erkek kadını farklı heyecanlandırır

• Görüntüyü seçen adamlar kadınların değer verildikçe, sevildikçe, tatmin edildikçe güzelleştiklerinden habersiz olacak kadar denyo ve bencil ya da kendine güvenemediği için kadın iyi seviştiğinde aklında türlü şeytan gezinen tiplerdir. ayrıca bu devirde o kadar güzellik ve bakım ürünü varken güzel olmayan kadın mümkün olamaz yeter ki kesenin ağzı biraz açılsın ;)

• görüntüsü iyi olsun ben onu elden geçiririm fikrine katılıyorum:)

• :DD aynen

Yükleniyor...